Aseksualizm a fantazje

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
KUNDZIA
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 5 maja 2017, 10:22

Aseksualizm a fantazje

Post autor: KUNDZIA »

Pytanie,czy as może miewać fantazje seksualne,lecz nie mieć ochoty ich spełniać?Jak to jest?
Rheda
pASibrzuch
Posty: 259
Rejestracja: 18 kwie 2015, 23:32

Re: Aseksualizm a fantazje

Post autor: Rheda »

Gdzieś już chyba był podobny temat... Ale co tam.
Ja na przykład mam tak, że lubię sobie wyobrażać zbliżone do seksualnych sytuacje, ale w trzeciej osobie. To znaczy mierzi mnie sama myśl o tym, że miałabym się w nich pojawiać jako aktor. W najlepszym razie jest mi to obojętne, bo nudne. Ale już takie reżyserowanie jednej, czy dwóch postaci fikcyjnych - koniecznie fikcyjnych (zwykle moich ulubionych bohaterów filmowych, literackich, serialowych) i zawsze mężczyzn, których uważam za ładnych - sprawia mi często dziką frajdę. Ja mam swoje dziwne zboczenia, więc są to głównie sytuacje poniżenia jednego z nich, w dodatek mocno fabularyzowane... I jeśli już pojawia się w tych moich fantazjach aspekt seksualny, to tylko w takim kontekście i na dodatek bez zdejmowania odzieży poniżej pasa, albowiem nagość poniżej pasa uważam za wybitnie nieestetyczną :P
Nightfall

Re: Aseksualizm a fantazje

Post autor: Nightfall »

Ja na przykład mam tak, że lubię sobie wyobrażać zbliżone do seksualnych sytuacje, ale w trzeciej osobie
Właśnie to jest podobno charakterystyczne dla asów, że w ewentualnych snach czy fantazjach widzą scenę w trzeciej osobie, a nie w pierwszej :D
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Aseksualizm a fantazje

Post autor: DZIEWICA8 »

Oczywiście, że tak. Ja mam mnóstwo fantazji dotyczących różnych osób, lubię fantazjować, ale nie muszę tych fantazji spełniać.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
ODPOWIEDZ