Jak rozpoznać asa?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Jak rozpoznać asa?

Post autor: Nightmarine »

Wiadomo, nikt się otwarcie nie przyzna. Znacie jakieś sposoby na rozpoznawanie asów w swoim otoczeniu? Taki gaydar tylko na asy.
???
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Jak rozpoznać asa?

Post autor: Azshara »

Skłaniam się ku wersji, że się nie da. Orientacji nikt na czole wypisanej nie ma i o ile przy osobie homoseksualnej rzadko ale można coś wyczuć, tak imo z asem jest to wręcz niewykonalne. Hmm. Nie chcę przez to powiedzieć, że człowiek homoseksualny ma wbite w korzenie zachowania typowe dla swojej orientacji, tylko to, że przy nim as za asa wzięty nie zostanie, co najwyżej za osobę chociażby powściągliwą czy chłodną w odbiorze. Nieco pogmatwane ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi. Z drugiej strony ciekawe pytanie. Sama kiedyś o nim sporo myślałam ale doszłam do wniosku, że asów jest na tyle mało, że spotkanie go w swoim otoczeniu prawie graniczy z cudem :)
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Jak rozpoznać asa?

Post autor: Słomiany Zapał »

Ciekawe pytanie. Pomysłu na to nie mam i zgadzam się z Setsu. Rozpoznanie asa graniczyłoby raczej z cudem. Przypomniało mi się jednak, jak kiedyś pojawił się pomysł, aby asy nosiły czarne obrączki - chyba na środkowym palcu prawej dłoni, ale nie pamiętam dokładnie, więc mogę się tutaj mylić. Taki tajny znak. Wabik na inne asy - "patrz, tutaj jestem" :lol:
Rheda
pASibrzuch
Posty: 259
Rejestracja: 18 kwie 2015, 23:32

Re: Jak rozpoznać asa?

Post autor: Rheda »

Zapewne nie do każdego asa się to stosuje, ale myślę, że przynajmniej niektórych można poznać po tym, że nie do końca wychwytują sygnały "podobasz mi się", wysyłane przez drugą stronę :P Oczywiście to tez może być zwodnicze, jeśli wierzyć tym wszystkim memom o friendzone.
Nightfall

Re: Jak rozpoznać asa?

Post autor: Nightfall »

Chyba to dany as musi chcieć zostać rozpoznanym i na przykład nosić gadżet z asową flagą, albo czarną obrączkę na środkowym palcu (ale ktoś to może równie dobrze sobie nosić nieświadomie lub z innych powodów). Raczej nie da się rozpoznać po samym zachowaniu ;)
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Jak rozpoznać asa?

Post autor: Nightmarine »

O, tego nie wiedziałam. Zaopatrzę się w taką obrączkę :)
???
Nightfall

Re: Jak rozpoznać asa?

Post autor: Nightfall »

To sprawdź sobie w sieci, na której ręce się ją nosi :)
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Jak rozpoznać asa?

Post autor: Nightmarine »

Już wszystko wiem ;) Kolorystycznie też będzie pasować.
???
ODPOWIEDZ