Inne orientacje seksualne

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Homoseksualizm, to dla mnie normalne zjawisko występujące wśród ludzi i wśród zwierząt. Nie widzę, więc powodu by mu poświęcać jakoś więcej uwagi. Wiem, że wielu ludzi twierdzi, że nie akceptują homoseksualizmu, ale jeśli coś jest faktem i występuje, to nie mają oni nic do akceptowania – mogą tylko przyjąć do wiadomości, że tak jest. Z tej mojej opinii wynika wszystko inne a więc to, że uważam, iż homoseksualiści powinni móc zawierać coś w rodzaju ślubów cywilnych, adoptować dzieci. To, że polskie społeczeństwo jest nietolerancyjne, to fakt. :/ Ale jednocześnie, to nie jest powód by ograniczać homoseksualistom ich prawa. To nie sprawi, że społeczeństwo będzie bardziej otwarte – nie konfrontując go ze zjawiskiem jedynie utrzymuje się status quo.
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

ja czuję obrzydzenie do wszystkiego co nie jest aseksualne ;P
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Kiedyś zobaczyłam na ścianie pewnej restauracji plakat: dwie kobiety trzymały się za dłonie, a jedna mówi do drugiej: Kochanie, ja tak bardzo Cię kocham, więc dlaczego inni mówią, że to jest złe?

Ten plakat zapadł mi w pamięci. Jego treść mówi sama za siebie.
BINGO
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 10 gru 2007, 18:55

Re: Inne orientacje seksualne

Post autor: BINGO »

Damaris pisze:Nie wiem czy ktoś wczesniej o to pytał...być może te kwestie pojawiły sie w trakcie róznych tematów, ale ja chciałam zapytać o to jak pod chodzicie do innych orientacji seksualnych?

Czy wszyscy jestescie tolerancyjni wobec homoseksualistów, tranwestytów czy biseksualistów?
Jestem tolerancyjny do momentu w którym nie próbują mi narzucać swoich poglądów i domagać sie przywilejów. Jestem natomiast przeciwnikiem adopcji przez pary homoseksualne
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Re: Inne orientacje seksualne

Post autor: Honzol »

BINGO pisze:Jestem tolerancyjny do momentu w którym nie próbują mi narzucać swoich poglądów i domagać sie przywilejów. Jestem natomiast przeciwnikiem adopcji przez pary homoseksualne
:xeek:
jakie przywileje tu chodzi wszak o rownouprawnienie
:xwink:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
margot
offtopAS
Posty: 1071
Rejestracja: 25 paź 2007, 15:38
Lokalizacja: Gród Kraka i Smoka Wawelskiego
Kontakt:

Post autor: margot »

Też nie jarzę, ale tolerancja rządzi, dlatego przyjmuję do wiadomości poglądy, nie zgadzajac się z nimi :wink:
Obrazek
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Re: Inne orientacje seksualne

Post autor: dorosłe dziecko »

BINGO pisze:Jestem natomiast przeciwnikiem adopcji przez pary homoseksualne
Dlaczego :?: :>
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Przecież wszak Giertych sądzi, że to rozpowszechnianie złych wzorców ;)
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

chciałem tu umieścić pewien post. Stwierdziłem jednak że może on zostać źle zrozumiany czego konsekwencje mogły by być dalekosiężne dla tego też zamieszczę kilka krótkich zdań a nie 2 strony A4.


Nie chciałbym być wychowywany przez dwóch tatusiów.
Nie można powiedzieć o mnie TYPOWY ŁYSOL Z PAŁĄ mam oczy, nabytą umiejętność czytania i rozum, mam swoje zdanie które pokłada się ze zdaniem 90% par homoseksualnych że takie pary nie powinny adoptować dzieci.

zazwyczaj najdłuższe takie związki trwają MAX 2-3 lata odpowiedź dla człowieka myślącego nasuwa się sama

na marginesie zupełnie inaczej jest gdy para adopcyjna składa się z 2 kobiet przynajmniej z pkt. widzenia nauki.

Dobranoc bo już późno
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Parkinson pisze:zazwyczaj najdłuższe takie związki trwają MAX 2-3 lata odpowiedź dla człowieka myślącego nasuwa się sama
Nie wiem, jak tam na ogół z długością związków homoseksualnych, ale zauważ, że adopcja dzieci przez takie pary mogłaby nastąpić dopiero po zalegalizowaniu tychże związków. Natomiast sama formalizacja takiego związku mogłaby się również przyczynić do jego większej trwałości. Poza tym nie należy zapominać, że odbiór społeczny też tutaj odgrywa istotną rolę. Związki hetero zwane "na kocią łapę" :wink: też na ogół długo nie trwają.
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

To samo można powiedzieć o niektórych małżeństwach heteroseksualnych ;)
Czczony nie tylko w Chinach
TITO
ASiołek
Posty: 73
Rejestracja: 25 paź 2007, 20:29
Lokalizacja: kujawskopomorske

Post autor: TITO »

Witam mniejszości niech się kochają żyją rozliczają razem okj ale dziecko niech sobie sami urodzą .Pytanie czy dziecko jest po to żeby zaspokoić ambicje rodzicielskie partnerów :?: może w celu umocnienia związku, nawet gdyby przez tatusiów przemawiała szczera chęć zapewnienia dziecku rodziny to taki tak nie są w stanie stworzyć tak przyjaznej atmosfery dla dziecka jaka jest w związkach których naturalną wypadkową jest dziecko. Dwaj partnerzy pewnie zapewnili by dziecku dom opiekę ale sensem adopcji jest zapewnienie dziecku rodziny ojca i matki stereotypy? Dziecko czerpie wzorce zachowań z otoczenia i przenosi je w dorosłe życie mogą być to również zachowania seksualne. Jest wiele normalnych rodzin, które chcą adoptować dzieci stwarza im się mnóstwo przeszkód i gdy cos jest nie w porzontku to takiego prawa nie dostają to dlaczego miały dostać je pary homosexualne kosztem dziecka które na pewno przez cześć ludzi będzie pokazywane palcami.Anonymouse pisał o dolnej granicy wieku tak żeby dziecko mogło samo zdecydować, ale na ile dziecko może samo świadomie zdecydować niewiem ale ja bym podziękował.
Awatar użytkownika
margot
offtopAS
Posty: 1071
Rejestracja: 25 paź 2007, 15:38
Lokalizacja: Gród Kraka i Smoka Wawelskiego
Kontakt:

Post autor: margot »

Jakbym była w domu dziecka, to z pocałowaniem ręki zgodziłabym się na adoptowanie mnie przez parę homoseksualną
Obrazek
TITO
ASiołek
Posty: 73
Rejestracja: 25 paź 2007, 20:29
Lokalizacja: kujawskopomorske

Post autor: TITO »

Dla tego właśnie powinien być zakaz :lol:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Ale żeś wywalił argumentem, hu hu hu :P

A tak w ogóle to serio wierzysz, że dzieci z heteroseksualnych związków z definicji mają cud, miód i orzeszki? Bo mi się jakoś nie wydaje ;)
TITO pisze:Dziecko czerpie wzorce zachowań z otoczenia i przenosi je w dorosłe życie mogą być to również zachowania seksualne.
Jakoś w to nie wierzę. Wielu homoseksualistów zapewne wychowało się wśród heteroseksualnych "wzorców", a tu taka lipa :P Wątpię, czy da się w ogóle kogoś wychować na homo-, hetero- czy jakiegośtaminnegoseksualistę :P
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ