Inne orientacje seksualne

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Damaris
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 14 sty 2007, 00:01

Inne orientacje seksualne

Post autor: Damaris »

Nie wiem czy ktoś wczesniej o to pytał...być może te kwestie pojawiły sie w trakcie róznych tematów, ale ja chciałam zapytać o to jak pod chodzicie do innych orientacji seksualnych?

Czy wszyscy jestescie tolerancyjni wobec homoseksualistów, tranwestytów czy biseksualistów?
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Inne orientacje seksualne

Post autor: clouds clear »

Damaris pisze:Nie wiem czy ktoś wczesniej o to pytał...być może te kwestie pojawiły sie w trakcie róznych tematów, ale ja chciałam zapytać o to jak pod chodzicie do innych orientacji seksualnych?

Czy wszyscy jestescie tolerancyjni wobec homoseksualistów, tranwestytów czy biseksualistów?

W tej kwesii jestem zdecydowanie tolerancyjna.Nikt nie powinien ingerowac w sfere seksualna drugiego czlowieka.
einmal ist keinmal
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

co do homoseksualistów wszystko ok ale z dala od mojej d...
jestem też przeciwny adopcji dzieci przez pary homoseksualne
Śmiejecie się, że jestem inny, ja się śmieję, że jesteście tacy sami. :)
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

Parkinson pisze:c
jestem też przeciwny adopcji dzieci przez pary homoseksualne
Dlaczego?
einmal ist keinmal
Awatar użytkownika
anonymouse
mASełko
Posty: 130
Rejestracja: 9 lut 2007, 23:48

Post autor: anonymouse »

Mam takie samo zdanie na ten temat jak Parkinson.

Dlaczego ja jestem przeciwny adopcji dzieci przez pary homoseksualne?
Bo jako dziecko nie chciałbym być adoptowany przez taką parę (jakkolwiek nie sądzę, że byliby złymi rodzicami).
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

ja też tak uważam ale mimo wszystko :

Jasiu przyjdź z mamą lub tatą ... :?

kogo ma przyprowadzić Romana czy Zdziśka
albo

tato czemu ci dwaj panowie sie całują

i co mam odpowiedzieć - bo się kochają ??? :?
Śmiejecie się, że jestem inny, ja się śmieję, że jesteście tacy sami. :)
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

No chociazby.Wychodze z zalozenia, ze lepiej nauczyc spoleczenstwo tolerancji wobec zupelnie normalnego zjawiska, niz je przed nim izolowac.
Obupólna korzysc, plus zdecydowane polepszenie sytuacji dzieci czekajacych na adopcje.
Nie sadze, zeby homoseksualizm byl powodem do odmawiania komukolwiek szczescia, ale warto by bylo zmienic conieco w swiadomosci ludzkiej.
einmal ist keinmal
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Parkinson pisze:co do homoseksualistów wszystko ok ale z dala od mojej d...
Nie martw się, homoseksualista to taki sam człowiek jak heteroseksualny czy aseksualny - nie każda d.... go interesuje :P

Swoją drogą wyszedł tu ciekawy stereotyp, z jakim często się spotykam. Kiedyś rozmawiałam z kilkoma kolegami (wszyscy to faceci jak najbardziej heteroseksualni) i weszliśmy właśnie na temat homoseksualizmu. I wszystkim im wydawało się (nie wiem czemu), że jak tylko homoseksualista wypatrzy ich na horyzoncie, to zaraz się rzuci, zaciągnie w krzaki, zerwie z nich spodnie i przejdzie do rzeczy.
Powiedziałam im, że chyba pomylili homoseksualistę z gwałcicielem - nie zrozumieli. Więc zapytałam, czy oni też rzucają się na każdą kobietę, jaką spotkają na swojej drodze i czy ciągną ją w krzaki w wiadomym celu. Coś dotarło. Koniec końców, bez względu na orientację, każdy ma jakieś preferencje co do charakteru, osobowości, wyglądu i naprawdę, wierzcie mi, ludzie nie rzucają się na wszystko, co się rusza (no chyba że są erotomanami, ale to się zdarza w każdej orientacji :P)
Parkinson - ja równie dobrze mogłabym powiedzieć, że wszyscy faceci heteroseksualni ok, ale z dala od mojej d...., bo w końcu jestem aseksualna. Tym niemniej nie dostaję spazmów, jeśli seksualny facet chce mnie gdzieś zaprosić. Zawsze można grzecznie odmówić. :) A czasami można nie odmawiać, ale postawić sprawę w miarę jasno (czyli nie robić tzw. nadziei), bo ktoś może się okazać miłym człowiekiem i być np. fajnym kumplem. :)
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Heheh, ładnie powiedziane, Agnieszko :mrgreen: :wodka: .
Homoseksualistów uważam za normalnych ludzi, do transwestytów nic nie mam, chociaż to inna bajka.
anonymouse pisze:Dlaczego ja jestem przeciwny adopcji dzieci przez pary homoseksualne?
Bo jako dziecko nie chciałbym być adoptowany przez taką parę
Na pewno? Ja wolałabym mieć dwóch tatusiów/dwie mamusie, niż nie mieć nikogo. Ale owszem, w Polsce takie dzieci byłyby narażone na różne nieprzyjemności. Zezwolenie na takie adopcje idzie za zmianą świadomości społeczeństwa. W Szwecji jest to normalna rzecz, w naszym pięknym kraju jeszcze długo, długo nie będzie.
Awatar użytkownika
anonymouse
mASełko
Posty: 130
Rejestracja: 9 lut 2007, 23:48

Post autor: anonymouse »

Na pewno :)

Jeżeli już, to powinna byc jakaś dolna granica wieku adoptowanego dziecka, żeby mogło samo świadomie zadecydować, czy chce zostać zaadoptowane przez parę homoseksualną.

Tak btw, czytałem wywiad z taką parą, która sama zdecydowanie sprzeciwiała się możliwości adopcji przez homoseksualistów.
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

anonymouse pisze:Na pewno :)

Jeżeli już, to powinna byc jakaś dolna granica wieku adoptowanego dziecka, żeby mogło samo świadomie zadecydować, czy chce zostać zaadoptowane przez parę homoseksualną.

Tak btw, czytałem wywiad z taką parą, która sama zdecydowanie sprzeciwiała się możliwości adopcji przez homoseksualistów.

Dla mnie to działanie kompletnie bez sensu... :shock:
einmal ist keinmal
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nooki »

Ktoś już o to pytał. Ze mną jest tak, że "ludź jest ludziem". Na ogół najpierw staram się poznać osobnika zanim go ocenie. Na ogół, bo czasem jest że któś powie że inny ktoś jest taki i taki, wtedy mam pewiem dystans, ale i tak staram się poznać (niezależnie czy ktoś jest homo, hetero, bo czy psycho). Ważne to co się ma w środku.
Akceptuję i pozostawiam sprawy seksualne im samym.
Z autopsji wiem, że stereotypowi faceci nie lubią osób, które są dla nich zagrożeniem czyli gejów, a lubią lesbijki. Stereo kobiety akceptują i les (bo to laska) i gejów (bo sobie pogadają wspólnie o cieniach, farbach, ciuchach). Jeśli ktoś jest nastawiony pozytywnie wobec ludzi ma chęć poznania każdego: młodego, starego, grubego, chudego, małego, dużego, les, bi, homo, PL, UK, J, RU, blacharza, dekarza czy prostytutkę. To nie stanowi różnicy!
8)
Now I know,
only I can stop the rain
Salomea

Post autor: Salomea »

Nie mam nic przeciwko innym orientacjom, uważam że ci ludzie powinni mieć takie same prawa jak heteroseksualiści, czyli także możliwość adopcji dzieci. Myślę, że lepiej mieć dwóch tatusiów, lub dwie mamusie, zamiast patologicznej rodziny.
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

nie mam absolutnie nic przeciwko kochajacym sie mezczyzna i kochajacym sie kobieta co do adopcji tez wlaczam zielone swiatlo tak jak napisala Salomea lepiej miec dwie mamy lub dwoch tatusiow niz wychowywac sie w patologicznej rodzinie badz cale dzicinstwo spedzic w domu dziecka :?
Wydaje mi sie ze znalazlem przyczyne nie checi osob hetero (nie wszystkich ofkors) do homo, znalazlem ja o ironjo w naszym trojkacie As
im wiekszy poziom libido (u hetero) tym precyzyjniejsze ukirunkowanie na plec tak wiec osoby hetero o bardzo wysokim libido (seksoholicy) sa z natury homofobami
ps
logicznie kombinuje

ps2

fajny artykulik na temat innych orientacji naprawde swietny najlepszy jaki czytalem:

http://www.napis.pl/index.php?sec=artyk ... &text=1196
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
margot
offtopAS
Posty: 1071
Rejestracja: 25 paź 2007, 15:38
Lokalizacja: Gród Kraka i Smoka Wawelskiego
Kontakt:

Post autor: margot »

Ja uważam homoseksualistów za pełnoprawnych członków społeczeństwa.
Powinni mieć prawo adopcj, zawierania związków partnerkich, wspólnego rozliczania się z fiskusem etc.
Sądzę też że dziecko wychowywane w takiej parze nie będzie bardziej "stratne" od rówieśników, a przeciwnie zapewne będzie dużo bardziej tolerancyjne niż inni.
Obrazek
ODPOWIEDZ