Inne orientacje seksualne

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Inne orientacje seksualne

Post autor: panna_x »

Nie jestem za ich ujawnianiem na siłę. Jeśli ktoś nie chce przedstawiać publicznie swego życia prywatnego, to ma do tego prawo. Ja też miałam takie akcje, że moje życie prywatne zostało ujawnione osobom postronnym bez mojej chęci, wiedzy i zgody,i nie jest to fajne.
szaron
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2017, 14:30

Re: Inne orientacje seksualne

Post autor: szaron »

Znam wiele osób homo- i biseksualnych i ich orientacja nie sprawia, że są innymi ludźmi niż hetero czy asy. Większość z nich szanuje moją aseksualność, a ja szanuję ich orientację. Jednak spotkało mnie jako askę wiele złego ze strony działaczy lgbt, szczególnie tych, którzy się wszem i wobec reklamują jako antydyskryminacyjni i supertolerancyjni.
Aleksandra0410
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 9 paź 2017, 17:28

Re: Inne orientacje seksualne

Post autor: Aleksandra0410 »

Absolutnie nie mam nic przeciwko takim parom. Ogromnie podziwiam ich za to, że mają odwagę pokazać światu, jacy są. Nigdy nie zrozumiem stanowiska Kościoła w tej sprawie (a jestem katoliczką).

Odrzuca mnie homofobia. To znaczy, spoko, wszystko rozumiem, może się to komuś nie podobać, ale jeśli ktoś nęka ludzi ze względu na ich orientację, to naprawdę wolę trzymać się z daleka kogoś takiego i oszczędzić sobie nerwów. Wszyscy mówią, że nacjonalizm, rasizm itp. to zło, ale niemalże nikogo nie interesuje zjawisko homofobii.

I nie mam nic przeciwko adopcji przez pary homoseksualne. To znacznie lepsze, niż spędzenie tylu lat w domu dziecka. Tylko poziom zacofania naszego społeczeństwa w tej sprawie może być utrudnieniem, gdyż takie dziecko mogłoby być wyśmiewane. Chciałabym, żeby kiedyś świat był lepszy. :(


Uwielbiam cytat Morgana Freemana na temat homofobii. Brzmiał on mniej więcej tak: "Nienawidzę słowa homofobia. To nie jest fobia. Ty się nie boisz. Po prostu jesteś d*pkiem."

*Musiałam wprowadzić gwiazdkę, bo inaczej robiło gwaiazdki z całego wyrazu
Awatar użytkownika
AlaZala
AS gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 19 lis 2016, 17:06

Re: Inne orientacje seksualne

Post autor: AlaZala »

szaron pisze: 16 paź 2017, 12:43 Jednak spotkało mnie jako askę wiele złego ze strony działaczy lgbt, szczególnie tych, którzy się wszem i wobec reklamują jako antydyskryminacyjni i supertolerancyjni.
Mogłabyś rozwinąć ten wątek? Co złego Cię spotkało i dlaczego?
ODPOWIEDZ