wytlumaczcie bo nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
broxti
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2018, 09:35

wytlumaczcie bo nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi

Post autor: broxti »

kim tak naprawdę jest aseksulany facet?
czy jest to :

1. facet ktoremu nie staje? w wyniku np. wady wrodzonej czy pozniejszego wypadku i urazu narzadow płciowych,
czy 2: facet któremu normalnie staje ale jest w stanie zapanować nad popędem i zyje bez seksu.

i teraz jeśli jest to 1, to ok, a jesli 2 to: w jaki sposób radzi sobie z usuwaniem "materiału" ? robi to podczas polucji czy jednak robi sobie dobrze ręką?

pytanie jest jak najbardziej poważne i proszę o poważne odpowidexzi :)
Rheda
pASibrzuch
Posty: 259
Rejestracja: 18 kwie 2015, 23:32

Re: wytlumaczcie bo nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi

Post autor: Rheda »

Jest to facet, któremu wszystko działa, ale nie odczuwa popędu. Nie o to chodzi, że nad nim panuje. On go po prostu nie ma.
carnation345
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2017, 06:43

Re: wytlumaczcie bo nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi

Post autor: carnation345 »

Idea, że facet musi pozbywać się 'materiału' jest mitem. Aseksualny facet tak samo jak i aseksualna kobieta nie musi ani uprawiać seksu ani się masturbować.
Awatar użytkownika
ozjasz
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 12 maja 2016, 19:12

Re: wytlumaczcie bo nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi

Post autor: ozjasz »

Temat był tu wielokrotnie poruszany, więc powtarzam jeszcze raz; facet aseksualny ma najczęściej wszystko na miejscu. Nie wiem co masz na myśli z "usuwaniem materiału". Następujące po tym sformułowaniu 2 sugestie są jak najbardziej logiczne, jeszcze trochę i będziesz mogła doradzać takim jak my. Jeśli ktoś lubi robić sobie dobrze i daje mu to satysfakcję, to czemu się nie masturbować, jeśli nie to fizjologia zrobi swoje jak będzie trzeba i tyle w temacie. Nie chcę uprawiać seksu. Jak z jakiejś przyczyny chce/musi a nie może, to już go może w pewnym sensie dyskwalifikować.
-Ok, so what kind of challenge did life bring to you?
-Yes.
Awatar użytkownika
handom
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 25 wrz 2018, 09:17

Re: wytlumaczcie bo nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi

Post autor: handom »

W zasadzie ten temat wygląda jak stwierdzenie "nie rozumiem w ogóle tematu, nie chciało mi się w ogóle czytać, dajcie odpowiedź". Szczerze mówiąc niespecjalnie mi się to podoba.
"Ludzie na ogół dają się łatwiej przekonać przez argumenty, na które sami wpadli, niż przez te, które ktoś im narzucił." Blaise Pascal
Nathaniel
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 25 wrz 2018, 16:09

Re: wytlumaczcie bo nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi

Post autor: Nathaniel »

W aseksualnosci mężczyzn nie chodzi o defekt fizyczny - może mu "nie stawać" a moze i tak odczuwac silny popęd. Aseks ma zwyczajnie zerowe libido.
ODPOWIEDZ