Czy jestem aseksualny i aromantyczny?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Avel
bobASek

Czy jestem aseksualny i aromantyczny?

Post autor: Avel » 13 paź 2018, 06:50

Witam wiem że jest masa postów z tym zapytaniem ale mam nadzieję że uzyskam odpowiedź. Mam 21 lat i od pewnego czasu zastanawiam się czy jestem aseksualny i aromantyczny, jestem hetero ale odkąd pamietam czyli jakoś od szkoły podstawowej nie czułem potrzeby bycia w związku ale to było kilka lat temu i no cóz byłem młodszy lecz im byłem starszy tym bardziej mnie to dziwiło zdarzało mi się bycie w związku i odbywać stosunek ale jakoś też nie odczuwałem tego wow super czy coś w tym stylu oglądam się za kobietami ale nie czuję tego czegoś tej potrzeby stąd moje pytanie jestem Aseksualny aromantyczny czy po prostu coś zemną nie tak?

Awatar użytkownika
Nightfall
bASyliszek

Re: Czy jestem aseksualny i aromantyczny?

Post autor: Nightfall » 13 paź 2018, 10:21

Opisałeś sprawę dość chaotycznie. Odczuwasz popęd seksualny do innych osób czy nie?

Avel
bobASek

Post autor: Avel » 13 paź 2018, 16:35

Nie nie odczuwam i przepraszam za chaotyczne opisanie.

Awatar użytkownika
Nightfall
bASyliszek

Post autor: Nightfall » 15 paź 2018, 17:36

Nikt tutaj nie udzieli Ci odpowiedzi, bo jak z Tobą jest wiesz najlepiej Ty sam. To o czym piszesz, faktycznie wskazuje na to, że możesz być aseksualny. Polecam poczytać na spokojnie różne wątki na forum i pomału poznawać siebie :)

ODPOWIEDZ