Niepewny "przynależności"

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Jeremyy
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2018, 22:16

Niepewny "przynależności"

Post autor: Jeremyy »

Witam
Jestem na tej stronie nowy i wiem, że takie tematy musicie przekonywać lopatą żebyście nie utonęli w ich nadmiarze jednak byłbym bardzo wdzięczny za przeanalizowanie mojego przypadku
Jestem sobie 21-letnim facetem, na bank heteroseksualnym.
Jeśli chodzi o podejście do kobiet to pomijając, że jest ciężkie xd, to pociągają mnie fizycznie.
Uwielbiam się przytulać, jeśli znajduje się taka, do której coś czuję i to odwzajemnia, to wręcz nie może mnie od siebie odkleić.
Uwielbiam pocałunki, zarówno słodkie całuski w policzek jak i namiętne francuskie.
No i tu dochodzimy do sedna
Miałem kilka akcji z pieszczotami wobec kobiet
Jeżdżenie językiem po różnych częściach ciała, wliczając w to nawet Pieszczoty oralne,które mnie podniecały, jednak nigdy w życiu nie miałem bezpośredniego stosunku z penetracją. I nie tylko nie potrafię wyobrazić sobie jak go uprawiam, ale jakby się głębiej zastanowić nie bardzo podnieca mnie myśl na potencjalne jego uprawianie

Pytam się dlatego, że słyszałem, że osoby będące asami bądź nazwę to roboczo "pochodnymi" asów, nawet się masturbują, więc tym bardziej mnie to ciekawi

Czy pomożecie mi określić czy mogę być "jednym z Was" oraz jeśli tak, to kim w Waszej nomenklaturze bym był?
Nightfall

Re: Niepewny "przynależności"

Post autor: Nightfall »

Jestem sobie 21-letnim facetem, na bank heteroseksualnym.
No, i sam się ładnie określiłeś :D

Nie jestem ekspertem od osób seksualnych, ale myślę, że nie wszystkie osoby seksualne lubią penetrację, czy też mają na nią ochotę.
Awatar użytkownika
A-Star
mASełko
Posty: 118
Rejestracja: 19 lip 2018, 20:24

Re: Niepewny "przynależności"

Post autor: A-Star »

Pewnie jesteś gdzieś w spektrum Grey-A
Obrazek
Awatar użytkownika
Nero
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2018, 17:30

Re: Niepewny "przynależności"

Post autor: Nero »

Po prostu masz preferencje seksualne. Nie słuchaj osób, które wmuszają aseksualną identyfikację. Są osoby, które odczuwają pociąg seksualny, a nie lubią lub brzydzą się seksem, a z tego co piszesz to po prostu nie kręci cię penetracja. Być może bardziej by ci odpowiadała rola osoby penetrowanej lub po prostu pozostanie przy seksie oralnym.
Awatar użytkownika
pingwinka
ASiołek
Posty: 99
Rejestracja: 13 wrz 2016, 21:22

Re: Niepewny "przynależności"

Post autor: pingwinka »

Mój facet też nie lubi penetracji a jest w 100% hetero.
Poza tym dopóki nie spróbujesz to się nie dowiesz czy faktycznie jej nie lubisz. Chyba że aż tak cię to odrzuca że wiesz że Nigdy nie spróbujesz, ale nie polecam
ODPOWIEDZ