Kim jestem? Pomocy!

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Innaka
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2018, 15:31

Kim jestem? Pomocy!

Post autor: Innaka »

Hej, od pewnego czasu mam pewien "problem", a mianowicie chodzi o moją orientacje, od jakiegoś czasu zastanawiam się czy nie jestem może asem I nie chodzi o to, że z samą aseksualnością mam problem, a o to, że nie jestem tego pewna. Mam 17 lat i moje koleżanki, bardzo często rozmawiają o tym, że na przykład jakiś chłopak jest przystojny, a ja tego tematu nie czuje, w sensie są osoby, które mogę powiedzieć, że są ładne, albo czasem przystojne (prawie nigdy), ale bardziej w kontekście, że po prostu ma ładną urodę, niż że mi się podoba. Nie za bardzo czuje pociąg seksualna do innych ludzi. Jak czytam jakieś książki i są jakieś namiętne sceny to potrafię się trochę podniecić. Był kiedyś chłopak, który myślałam, że mi się podoba, ale ostatnio jak o tym myślałam, to po prostu go lubiłam, ale raczej nic więcej. Pytam się, bo dużo czytałam o aseksualnością, ale niektóre rzeczy były sprzeczne w różnych artykułach i teraz domyśl się co jest prawdą... Z góry dzięki za pomoc :)
Nightfall

Re: Kim jestem? Pomocy!

Post autor: Nightfall »

Nikt Ci nie odpowie jak jest - tylko Ty sama. Z tego co piszesz wynika, że możesz być asem :) Czytaj różne wątki na forum, zastanawiaj się i daj sobie czas :)
ODPOWIEDZ