Prawo jazdy

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
radziun85
gimnASjalista

Re: Prawo jazdy

Post autor: radziun85 » 21 mar 2018, 06:57

Patryk pisze:
11 mar 2018, 20:41
Ja miałem w życiu dwie stłuczki, w tym jedna z ciagnikiem w polu..
Autem po polu jeździłeś?

Awatar użytkownika
Patryk
pASztet

Post autor: Patryk » 4 kwie 2018, 19:19

Ale to było służbowe, więc nie szkodzi:)

KrzyśMMMM
mASełko

Re:

Post autor: KrzyśMMMM » 12 kwie 2018, 10:37

8)
nie napiszę żadnej sentencji, gdyż musiałbym przedstawić się z imienia i nazwiska :D a potem musielibyście napić się alkoholu dla przetrawienia mojego dossiere na Pałlo Ciuljo :D żeby sie nie śmiać :roll:

Awatar użytkownika
Nightfall
pASjonat

Post autor: Nightfall » 12 kwie 2018, 12:20

Z moich obserwacji wynika, że ci którzy naprawdę dobrze jeżdżą zdają praktykę za pierwszym razem. W końcu jest to wszystko nagrywane, można się odwołać do nagrań. Inaczej jest w przypadku jeżdżących średnio i kiepsko, tu faktycznie kasa, kasa, kasa i oblewanie nawet za małe błędy. Chociaż jak ktoś jeździ kiepsko, to bezpieczniej żeby nie jeździł.

KrzyśMMMM
mASełko

Post autor: KrzyśMMMM » 12 kwie 2018, 13:09

:)
nie napiszę żadnej sentencji, gdyż musiałbym przedstawić się z imienia i nazwiska :D a potem musielibyście napić się alkoholu dla przetrawienia mojego dossiere na Pałlo Ciuljo :D żeby sie nie śmiać :roll:

Awatar użytkownika
Nightfall
pASjonat

Post autor: Nightfall » 12 kwie 2018, 16:05

Nie sugeruję Ci kiepskiej jazdy, nie mam pojęcia jak jeździsz i nie oceniam tego :D Wiem tylko, jak to mniej więcej wygląda w ośrodku egzaminacyjnym w moim mieście - jeśli ktoś jeździ bezpiecznie i jest pewny siebie za kółkiem to zdaje za pierwszym razem.

Ja jestem w trakcie kursu i idzie mi to marnie, ale chcę zdać, żeby w razie potrzeby móc gdzieś dojechać bez czekania na autobus. Kiepski kierowca może kogoś zabić lub skrzywdzić dlatego jestem sceptyczna :D

krychu_m
ASiołek

Post autor: krychu_m » 13 kwie 2018, 14:49

Mnie się wydaje że to jest naprawdę z tym różnie. Ja co prawda zdawałem ponad dwadzieścia lat temu, ale pamiętam jak mi mówił mój nauczyciel, mówił wówczas - "Ja cię nie nauczę jeździć, tylko zdawać egzamin". Pamiętam jak mnie uczulał - Jeśli masz spojrzeć w lusterko wsteczne, spójrz tak, żeby egzaminator nie miał żadnych wątpliwości, że w nie spojrzałeś. Nie wystarczy że jak to się mówi rzucisz, ty masz się specjalnie dla niego wychylić. Moim zdaniem miał 100% racji. Zresztą egzaminator co prawda mi zaliczył jazdę (za drugim razem), ale powiedział mi, żebym się zwyczajnie nauczył teraz jeździć. W ciągu tej niewielkiej ilości godzin, które człowiek spędził w L-ce nie jest w stanie dobrze się nauczyć jeździć. Myślę że to czy ktoś jest dobrym kierowcą czy nie, decyduje przede wszystkim praktyka, ja wielokrotnie robiłem nawet trasy po 1000 km dziennie, nie tylko po Polsce i może nie jestem jakimś mistrzem kierownicy ale w mojej skromnej opinii dobrze jeżdżę i co ważniejsze bezpiecznie. Wypadek miałem całe szczęście tylko raz i to bez ofiar.

cygaretka
gimnASjalista

Post autor: cygaretka » 19 kwie 2018, 12:19

A ja jadąc 2 lub 3 raz po odebraniu prawka walnęłam w królika, znaczy on walnął we mnie :wink: , to moja jedyna ofiara, oby tak zostało na dalsze lata jazdy.

ODPOWIEDZ