Gracie w karty?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
BlueStar
mASełko

Re: Gracie w karty?

Post autor: BlueStar » 29 gru 2017, 09:26

Z rodzinką to tylko w tysiąca, remika i 3-5-8 a ze znajomymi w wojnę , durnia. Kiedyś grałam w pokera i wiem , że mi się podobało, ale już zasad nie pamiętam , a znajomi teraźniejsi w to nie grają. Chciałabym jednak poruszyć kwestię makao, bo z kim bym nie grała to zasady są inne! Też tak macie?

Awatar użytkownika
takasobie
ASter

Post autor: takasobie » 29 gru 2017, 10:54

BlueStar pisze:
29 gru 2017, 09:26
Z rodzinką to tylko w tysiąca, remika i 3-5-8 a ze znajomymi w wojnę , durnia. Kiedyś grałam w pokera i wiem , że mi się podobało, ale już zasad nie pamiętam , a znajomi teraźniejsi w to nie grają. Chciałabym jednak poruszyć kwestię makao, bo z kim bym nie grała to zasady są inne! Też tak macie?
Myślałam że jestem jedyną osobą zirytowaną róznyni regułami makao. Tajniki makao poznałam dopiero na koloniach w podstawówce. Nauczyłam się reguł na pierwszych koloniach i na następnych chciałam grać wg nich, ale inni ludzie mieli inne zasady i musieliśmy grać wg ich zasad, bo miałam za słabą siłę przebicia. Ale te różne zasady są wkurzające. Strasznie mnie to irytowało i od czasów podstawówki nie gram w makao. W inne gry karciane nie grałam i nie gram.

Awatar użytkownika
marzesobie
ASiołek

Post autor: marzesobie » 30 gru 2017, 11:33

Grałam w makao, tysiąca, w wojnę i pewnie w coś jeszcze czego już nie pamiętam, bo nie gram już od czasów licealnych gdzie ukarano nas za grę na korytarzu( dyrektorka stwierdziła że było to promowanie hazardu, chociaż graliśmy na zapałki :) także po tej naganie już ciężko było :) W dzieciństwie dużo grałam ze znajomymi i w rodzince a teraz już niestety ale nie ma z kim, każdy teraz wpatrzony w telefony i tyle...

bart88
przedszkolASek

Post autor: bart88 » 17 maja 2018, 13:50

Kiedyś lubiłem grać w pokera. Teraz już nie grywam w karty:D

ODPOWIEDZ