Tatuaże i piercing

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
panna_x
mASkotka

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: panna_x » 3 gru 2018, 13:10

Azshara pisze:
28 lis 2018, 18:13
Mam tatuaż na prawym nadgarstku, motyw z gry. Planuję jeszcze pół rękawa, może za 3-5 lat. Trochę kosztować będzie no i sama mniej więcej myślę nad wzorem, a raczej zbieram różne elementy np. z popkultury i mitologii, które coś dla mnie znaczą i wolnym czasie amatorsko to rozrysowuję. Ostatecznie wszystko trafi do tatuażysty, który sam to najlepiej ogarnie z moją sugestią, ale chcę mieć coś swojego, bez kopiowania cudzego pomysłu z internetu, który wykorzystało już tysiąc innych osób.

W wieku nastoletnim miałam zakolczykowane całe uszy, przekłucia robiłam sobie sama wenflonem, ale kolczyki nie za bardzo lubią się z moim ciałem pomimo dobrej pielęgnacji. Po jakimś czasie przekłucia zaczynają boleć i muszę je wyjmować. Miałam również kolczyka pod dolną wargą i powierzchniowego pomiędzy piersiami, ale niestety ten sam problem, chociaż powierzchniówkę kiedyś powtórzę, ale innym sposobem. Za bardzo mi się podoba ten typ przekłucia, żeby nie podejść do tego z innej strony.
a jakie to motywy mitologiczne jeśli można zapytać
A-Star pisze:
2 gru 2018, 18:07
Mam jeden tatuaż i nie mówię "nie" następnym
A jaki to obraz, symbol masz ? :) i jaki chciałabyś mieć?

Awatar użytkownika
Nightfall
bASyliszek

Post autor: Nightfall » 4 gru 2018, 20:15

Kiedyś bardzo chciałam mieć tatuaż, a obecnie nie. Cieszę się, że nie zrobiłam sobie w przeszłości :D

Awatar użytkownika
takasobie
bASałyk

Post autor: takasobie » 5 gru 2018, 10:29

Nie mam żadnych kolczyków ani tatuaży. Tatuaże bardzo mi się nie podobają, więc nie chcę tego mieć ani nigdy niczyim się zachwycać nie będę. Kolczykami też się zachwycać nie będę.

Awatar użytkownika
A-Star
mASełko

Post autor: A-Star » 7 gru 2018, 18:13

panna_x pisze:
3 gru 2018, 13:10
A jaki to obraz, symbol masz ? :) i jaki chciałabyś mieć?
Jest raczej widoczny, więc nie napiszę ze względów dyskrecji. Drugiego nie planuję, ale jeśli coś mnie zainspiruje to nie omieszkam zrobić.
Obrazek

ODPOWIEDZ