Języki obce

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
bomder
bobASek

Re: Języki obce

Post autor: bomder »

Sam chodziłem na kurs angielskiego i taki kurs chyba dał mi się więcej niz korki. Na korki więcej niż raz w tygodniu nie bylo mnie stać. A jednak nie potrafiłem się zmotywować do nauki samodzielnie. Podczas kursu miałem zajęcia 2 razy w tygodniu oraz zadawane prace domowe.Tak wiec musiałem się do tego jednak przyłożyć ;)
Aktualnie juz nie chodze ale powtarzam sobie angielski z ksiazek, ogladam również filmy na youtube w oryginale...

Awatar użytkownika
Jelle
ASiołek

Post autor: Jelle »

Angielski biegle, niderlandzki na poziomie podstawowym.
Kiedyś chciałem uczyć się węgierskiego, ale trochę mnie to przerosło :D fajny język, ale gramatykę ma dość skomplikowaną.

Obecnie czytam anglojęzyczne książki w oryginale. Ot tak dla gimnastyki :P

LiL KamiL O
starszASek

Post autor: LiL KamiL O »

Jestem beznadziejny w językach obcych. Potrafiłem mówić jedynie po Czesku, teraz po czasie nie mieszkania tam i nie używania go wyleciał mi z głowy
W szkole miałem angielski, niemiecki i jeszcze w gimnazjum rosyjski i nie potrafię za wiele, żeby nie powiedzieć nic. Chciałbym się nauczyć hiszpańskiego, podoba mi się ten język i wierzę że w końcu się zmobilizuje do tego. Chociaż ja to mam często problemy z naszym językiem co jest przykre
Uczucia i emocje to tylko związki chemiczne

Sheena
młodASek

Post autor: Sheena »

Jelle pisze:
6 cze 2020, 17:11
Kiedyś chciałem uczyć się węgierskiego, ale trochę mnie to przerosło :D fajny język, ale gramatykę ma dość skomplikowaną.
Uwielbiam węgierski! Generalnie dużo uczę się przez apkę Duolingo, mam za sobą kursy francuskiego, hiszpańskiego, węgierskiego, esperanto, niedawno zaczęłam grecki, hawajski, łacinę. Z angielskim nie mam problemu i uczę się też go przez kursy duolingowe, bo wszystkie te kursy są prowadzone po angielsku (po polsku jedynie właśnie angielski), marzę jeszcze o czeskim, rosyjskim i irlandzkim, ale to za dużo naraz :D
„ja w ich wieku z seksu to Leśmian, Petrarka najwyżej”
ig: @littleinnocentliar

Awatar użytkownika
Vii
młodASek

Post autor: Vii »

Mam skromne wymagania - dobrze opanować angielski. Niestety zabrakło mi talentu do językowego i nauka tego powszechnie znanego języka, którym tak wielu ludzi posługuje się z łatwością, jest dla mnie prawdziwą katorgą :(
Obrazek

hekoppetaca1
starszASek

Post autor: hekoppetaca1 »

Z moim Kochaniem ciśniemy w Duolingo, ja w chińskim i irlandzkim, a mój Skarb w angielskim.

Awatar użytkownika
Romantyczkapocalosci
starszASek

Post autor: Romantyczkapocalosci »

Kocham Cię Pitulku 🥰😍😘🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💋💘💝 jesteśmy w lidze diamentowej na duolingo

ODPOWIEDZ