Najbardziej kretyńskie reklamy!

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Kala
ASiołek
Posty: 62
Rejestracja: 5 maja 2008, 15:28
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Kala »

Nie cierpię reklamy "Tej Pani brakuje N" albo "Fuuuujjjj jak tu brzydko pachnie" - reklama z synkiem siedzącym na klozecie, skończył się środek zapachowy - tak mnie to irytuje, że hej. Trzeba było tak nie sr*ć :diabel:
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: DZIEWICA8 »

Kolejna lista najbardziej kretyńskich reklam:

- Reklama węża ogrodowego Gardena, gdzie facet wyciąga z łóżek żonę i dzieci, ciągnie ich do garażu i pokazuje im wąż ogrodowy, tak jakby to było jakieś wielkie cudo, a nie zwykły wąż.
- [s!] Reklama depilatora braun, gdzie golenie nóg porównywane jest nie wiedzieć czemu do miłości i kojarzy się bardziej z reklamą wibratora niż depilatora
- [s!] reklama radiowa środków na odchudzanie również z sugestią do wibratora
- reklama środka na odchudzanie z całym stadem gołych dziewczyn na poziomie intelektualnym blondynek z dowcipów o blondynkach


No to na razie tyle znalazłam tych najbardziej kretyńskich reklam, a jak znajdę coś jeszcze, to napiszę na pewno
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

Ogólnie nie oglądam telewizji :mrgreen: Ale zdarza się jakiś ciekawy film, a jak film to od razu w zestawie 60% reklam :| Teraz pamiętam, że jest taka jedna, gdzie reklamują jakąś wodę... Jakaś babka podaje się za dziennikarkę i twierdzi, że reklamowana woda jest krystalicznie czysta i nie wyrażą tego ludzkie słowa, po czym jakiś pajac zaczyna tłuc w kryształ, żeby zapobiec ludzkim słowom, a ta dziennikarka tłumaczy to co on wystukał. Masło maślane tu mi wyszło, ale w reklamie też tak jest, więc nawet oddałam nastrój :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Od jakiegoś czasu w Esce i Esce Rock leci pop...szona reklama szkoły Cosinus. zaczyna się tak: "A teraz reklama dla dorosłych. Dzieci proszone są od odejście od odbiornika."
Szlag mnie trafia jak to już usłyszę.
:evil:
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

Reklama Chipsów w której na początku jakaś sztucznie uśmiechnięta kobieta reklamuje płyn do płukania tkanin... i nagle wyskakuje krzykliwa cut scenka z chipsami. Następnie scena z policjantami, którzy nagle zmieniają się w roztańczonych wariatów w kiczowatych wdziankach... kompletnie nie rozumiem, jak dla mnie kwintesencja debilizmu. Ni kupy, ni d*** się to wszystko ze sobą nie klei.
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: DZIEWICA8 »

Kolejna lista najbardziej kretyńskich reklam:
-reklama samochodu clio combi, gdzie kobieta mówi facetowi, że zostanie on ojcem, a on najpierw się cieszy i ją przytula, a potem jedzie do sklepu, kupuje farbę i maluje garaż
-reklama telewizorów Scarlett, gdzie przez dłuższy czas pokazują kobietę i mówią, że jest ona wspaniałą gwiazdą i nie wiadomo skąd się wzięła w, a na koniec zamienia się ona w telewizor i okazuje się, że to chodziło o telewizory
To są reklamy typu
Ni kupy, ni d*** się to wszystko ze sobą nie klei.
(według określenia Weep) Po prostu jedno z drugim ma niewiele wspólnego, jedno z drugiego nie wypływa.
To przerażające, że tak dużo jest kretyńskich, bezsensownych reklam w naszej telewizji, a o zgrozo zanosi się na to, że może ich być jeszcze więcej i że będą one przerywały programy, filmy itp. także w TVP, bo Platforma Obywatelska chce znieść abonament. Normalnie, aż strach się bać! Łaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! :aaa: :aaa: :aaa: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa:
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

I tak nie wiem, za co się płaci ten abonament telewizji publicznej. W mojej ocenie telewizja publiczna jest po prostu nudna. I zapycha ramówkę dwoma największymi tasiemcami – "Modą na sukces" i "Klanem". :roll:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Kala
ASiołek
Posty: 62
Rejestracja: 5 maja 2008, 15:28
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Kala »

Netia - mężczyzna i kobieta zjadają to, co pozostało po zjedzeniu normalnego jedzenia - karton po płatkach, skórę grejfruta

Allegro - kobieta czyta dziecku instrukcję obsługi.


Kretynizm totalny.
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

Ale trzeba przyznać, że czyta tą instrukcję całkiem ciekawie :mrgreen:
I głos ma ładny. Powinna tylko jakieś scenki wprowadzić, ale niestety, dziecko by tylko rozbudziła, a tak zasypiają i dzieci i widzowie :mrgreen:
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: DZIEWICA8 »

Kolejna lista najbardziej kretyńskich reklam:

-reklama radiowa aukcji Allegro, gdzie kobieta wyzywa mężczyznę za to, że usiadł na fotelu
-reklama radiowa, gdzie mężczyzna zaklebnowuje kobiecie usta za to, że kazała mu żeby coś dla niej zrobił
-reklamy, w których dzieci ziszczą sprzęty domowy i ściany marząc po nich flamastrami, a matka pokornie po nich sprząta
-zdjęcie na wystawie zakładu fotograficznego mające zapewne być jego reklamą, gdzie bosy chłopiec dłubie sobie w palcach stóp (na wymioty mi się zbiera, gdy to widzę)

Są też reklamy, których już na szczęście nie ma, ale były kiedyś:

-reklama w której mężczyzna ma kupić pralkę i udaje króla, a inni mężczyźni udają jego uniżonych sługów i chcą mu sprzedać swoją pralkę
-reklama soku, gdzie grupa młodych ludzi wychodzi na deszcz, moknie i jeszcze się z tego cieszy
-reklamy dezodorantów, gdzie kobiety podstawiają mężczyznom pod nos swoje pachy a feeeeeeee!
-reklama, gdzie chłopak zachwyca się pachami dziewczyny
-cała seria reklam typu Sprite i Pragnienie
-reklama cukierków, w której chłopakowi wydłużają się cycki

Są też reklamy, które moim zdanie powinny być absolutnie zabronione:

-radiowa reklama samochodu: facet nazywa się Każdecki, koledzy mówią na niego Każdy, on kupuje sobie nowy samochód i mówi, że go na niego stać, na koniec jest komentarz: Każdego stać na nowy samochód - jak dla mnie jest to podła manipulacja
-reklama środka, która powoduje, że tablice rejestracyjne samochodu są niewidoczne dla foto radaru - według mnie to jawne nawoływanie do podwójnego przestępstwa - przekraczanie dozwolonej prędkości i oszukiwanie policji
- reklama, w której dzieci rzucają w siebie nawzajem jedzeniem - mnie to oburza, bo jedzenie powinno się szanować
Tych reklam już nie ma, jednak moim zdaniem nie powinny się one wcale pojawić w mediach
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Ja nienawidzę wszystkich reklam sieci Heyah. Nudne robią się też reklamy rogalików 7 DAYS z Głodzillą. Żenua :x
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Heh, jak znajdę, to pokażę Wam prawdziwą kretyńską reklamę.
Czczony nie tylko w Chinach
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: Agnieszka »

DZIEWICA8 pisze: -reklama soku, gdzie grupa młodych ludzi wychodzi na deszcz, moknie i jeszcze się z tego cieszy
Akurat tę reklamę potrafię zrozumieć, bo sama uwielbiam chodzić po ulicach w czasie deszczu i moknąć :D Naprawdę świetne uczucie :D
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: DZIEWICA8 »

Kolejna lista najbardziej kretyńskich reklam (Oj jest tego całe mnóstwo):

-Reklama radiowa, gdzie kobieta i mężczyzna bawią się żaluzjami, gadając przy tym bez sensu :roll: :roll: :roll:
- reklama telewizyjna środka na grzybicę stóp, gdzie facet grzebie sobie między palcami, a potem po stopach obmacuje go kobieta- a feeeeeeee- obrzydlistwo! :eundecided: :eundecided: :eundecided:
- reklama banku z Piotrem Fronczewskim i jego ciotką, która denerwującym głosem wrzeszczy : Aaaaaaaaaaaaaa! Piotrusiu! - mam ochotę zrobić tej wnerwiającej babie coś złego! :bejsbol: :bejsbol: :bejsbol:
-reklama telefonów, gdzie dziewczyna opowiada, że na wakacje zabiera bikini i topless - ta reklama strasznie mnie wnerwia, przełaczam się na inny kanał, gdy ją widzę! :evil: :evil: :evil:
-reklama vanisza - odplamiacza, gdzie dzieci celowo brudzą bluzkę, żeby mama nie mogła jej uprać - moim zdaniem to jest ostre przegięcie :shock: :shock: :shock:
PS. No to na razie tyle, jak znajdę coś nowego, to napiszę.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: clouds clear »

DZIEWICA8 pisze:

- reklama banku z Piotrem Fronczewskim i jego ciotką, która denerwującym głosem wrzeszczy : Aaaaaaaaaaaaaa! Piotrusiu! - mam ochotę zrobić tej wnerwiającej babie coś złego! :bejsbol: :bejsbol: :bejsbol:

DZIEWICA8
O tak, ta baba działa na nerwy wręcz koncertowo.Rozumiem , że robimy ustawkę na nią w Wawie? :mrgreen: :mrgreen:
einmal ist keinmal
ODPOWIEDZ