Najbardziej kretyńskie reklamy!

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: DZIEWICA8 »

Mam do Was pytanie: Które reklamy radiowe i telewizyjne wydają się Wam najbardziej kretyńskie? Bo jeśli o mnie chodzi to są te reklamy:

-dezodorant Axe ( te z manekinem i tępą blondynką)
-baton Kitket (z dwoma debilowatymi chłopakami)
-czekolada Aero Nestle (z dwoma debilowatymi dziewczynami mówiącymi bełkotliwie z pełnymi ustami)
-radiowe reklamy kremu do protez z wypowiedziami typu: "górna proteza mi wylazła, gdy jadłem jabłko", "teraz mogę pluć i kichać, a moja proteza nie wypadnie", "mak wchodzi mi w protezę, gdy jem makowca" ( aż się zbiera na wymioty)
-radiowa reklama leku na prostatę z kobietą dzwoniąca do radia w sprawie leku na prostatę dla swojego męża Edwarda

Te reklamy strasznie mnie denerwują, po prostu szlak mnie trafia, gdy je widzę lub słyszę. :killer: :killer: :killer:
A jak jest z Wami? Dołóżcie proszę coś nowego od siebie do mojej listy. :) :) :)
DZIEWICA8
Ostatnio zmieniony 21 gru 2007, 13:45 przez DZIEWICA8, łącznie zmieniany 3 razy.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Mnie denerwuje ta reklama z taką facetką siedzącą na ławce ze swoim chłopakiem, na którego ubraniu ląduje ptasia kupa a ona z głupim uśmiechem mówi: "To na szczęście, kochanie".
Oraz wszystkie reklamy proszków, płynów do mycia naczyń, środków do zmywarek, które pokazują, że tymi czynnościami zajmują się (tylko!) kobiety, bo jeszcze nie zdarzyło mi się zauważyć reklamy proszku, w której piorącym byłby facet lub by było pokazane, że facet zmywa naczynia.
Nie lubię też reklam środków do czyszczenia toalet, które mówią o bakteriach itd. Zresztą ostatnio mało oglądam TV, to nie wiem, co tam jeszcze się takiego pojawiło. :)
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Mnie najbardziej wkurza reklama...
Wiele jest takich
Wkurzajamnie reklamy takie... sztuczne, jak na przykład z tym znanym aktorem co reklamował bank i gdzieś wyleciał samolotem. Albo jak Iza Małysz reklamuje lek uspokajający. Albo wszelkie, gdzie są aktorzy w ogóle nie umiejący grać.
Czarno to widzę...
Arilin
łASuch
Posty: 167
Rejestracja: 24 mar 2007, 01:44

Post autor: Arilin »

Mnie denerwują wszystkie reklamy :evil: :evil: A już szczególnie jak przerywają tym czymś jakiś ciekawy film. Oglądanie filmu na Polsacie czy TVN kosztuje sporo nerwów. Tam jest raczej przerwa filmowa a nie reklamowa :diabel: :diabel:
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Najgorsze są jednak te reklamy przed samą końcówką filmu: reklama potem 10 -20 minut filmu i koniec. :evil:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Lilu
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2007, 22:54

Post autor: Lilu »

mnie do szału doprowadza reklama oleju do pieczenia i ta kretyńska piosenka: "Miałam ci ja pieczeń lecz ją zmarnowałam..." aż mam ochotę zaszlachtować tę kobietę :diabel:
Głupsze niż same reklamy axe'a sa te pokazówki .Czyli grupka laseczek ubranych jak na striptiz w stroje przypominające amerykańskie mundury policyjne lata po mieście i spryskuje facetów dezodorantem a potem obwąchuje takiego biedaka,łącznie z krokiem, następnie udaje orgazm :? szic!!! chyba nie widziałam bardziej kretyńskiej i seksistowskiej kampanii reklamowej
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja też mam taką reklamę, która denerwuje mnie szczególnie.
:killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer:
Jest to telewizyjna reklama badań na raka szyjki macicy. Wygląda to tak, że wychodzą trzy durne baby i mówią po kolei:
- Widziałam już pierwsze zdjęcia naszej córki (pierwsza kobieta w ciąży)
- Kończę już spłacać raty na zakup naszego nowego domu (druga kobieta)
- Poznałam wspaniałego mężczyznę. Znów chce mi się żyć. (trzecia kobieta)
Na koniec wychodzi czwarta kobieta i mówi:
- Ty nie odbieraj sobie szansy. Zrób cytologię.
Ta reklama denerwuje mnie straszliwie, po prostu doprowadza mnie do szewskiej pasji. Zatykam uszy i oczy, żeby jej nie widzieć i nie słyszeć, bo odzywają się wtedy we mnie mordercze instynkty.
:killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer: :killer:
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Spokojnie!!! Trochę dystansu do otaczającego świata! Naucz się stoicyzmu :)
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

naomi_p pisze:Spokojnie!!! Trochę dystansu do otaczającego świata! Naucz się stoicyzmu :)
Exactly :D
Czczony nie tylko w Chinach
Hamster
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:07

Post autor: Hamster »

Czemu tylko TV i radiowe? Mnie najbardziej wkurzają reklamy internetowe typu flash. To co się dzieje w internecie dosłownie mnie przeraża :shock: Wchodzę na stronkę, nagle na cały ekran wywala mi się baner flash. Nie można go przesunąć, obniżenie i podwyższenie strony nic nie daje, bo reklama ciągle powraca jak postać z najgorszego horroru. Ba! Nawet "x" który zamyka reklamę pojawia się po 3 sekundach. Jesteśmy dosłownie zmuszeni oglądać to badziewie! Pytanie tylko brzmi: Po co? Czy Ci reklamodawcy naprawdę myślą, że jak zobaczę taką reklamę to kupię ten produkt :lol: Ostatnio zacząłem bezczelnie omijać produkty w sklepie, które reklamują się w ten sposób :diabel: Na szczęście na te reklamy jest sposób...

Co do TV. Rzadko oglądam. Jak już to kanały typu National Geographic, gdzie nie ma durnych reklam typy proszek do prania :mrgreen: Jak już się coś pojawi, to przełączam na inny. W końcu mam 65 kanałów :diabel:

Radia słucham takiego (internetowe), gdzie reklam nie ma :D
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Jeśli chodzi o reklamy internetowe, czy bandery, to ja nawet nie pamiętam, jakie produkty były na nich reklamowane (a jestem wzrokowcem). Ci, którzy chcą się tak reklamować powinni poważnie zastanowić się nad skutecznością takiego sposobu reklamy. :mrgreen:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

Reklama środka na zaparcie...
einmal ist keinmal
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

clouds clear pisze:Reklama środka na zaparcie...
Jest taka reklama? :shock:

Ja mam ograniczony dostęp do mediów w akademiku. TV to zobaczyłem po raz pierwszy od 3 miesięcy gdy przyjechałem teraz do domu na Święta. Mam mocnego firewalla więc nie przepuszcza mi reklam. A w radiu jak czasem coś powiedzą głupiego to parskniemy z chłopakami śmiechem! Ale nie zapadła mi w pamięci żadna debilna reklama :/ Nie przysłużę się zatem sprawie :?
Awatar użytkownika
Pożeracz Batonów
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2008, 01:15
Lokalizacja: Znad morza :)

Post autor: Pożeracz Batonów »

Jak dla mnie najbardziej idiotyczna jest reklama Calgonu: zepsuła się pralka i zalała podłogę.
- I kto teraz zaprowadzi Maćka do szkoły?!
Okazuje się, że trzeba zabrać pralkę do serwisu celem naprawy.
- Ale ja mam pranie!
To niech tę pralkę zostawią, a ty, głupia babo, spróbuj wyprać w zepsutej!

Inna idiotyczna reklama to:
- Poleję pana olejem!
- Co pani robi?!

Te reklamy to zresztą klasyka kretynizmu. I przyznam się, że uwielbiam oglądać reklamy w celach rozrywkowych: są tak głupie, że trudno zachować powagę, patrząc w ekran. Reklamy bardzo mi poprawiają humor. :D
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Reklamy to esencja kretynizmu :D W krótce zamiast mówić, że ktoś zachowuje się jak kretyn, będzie się mówić, że zachowuje się, jakby był z reklamy :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ