Najbardziej kretyńskie reklamy!

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Selene
ASiołek
Posty: 67
Rejestracja: 10 paź 2008, 15:41
Lokalizacja: z własnego świata

Post autor: Selene »

julka233 pisze: Ps. raczej chodziło o ciekły a nie ciepły azot? ale może się mylę :ehuh:

no a co do tematu to faktycznie lista DZIEWICY8 trafia w sedno:)
mylę to się raczej ja
i rób tu humanisto za fizyka - zaraz cie wyczają, chyba będę musiała poprawić notatki z fizyki...
A listy DZIEWICY8 zawsze trafiają w sedno, tak zauważyłam.

Co do reklam - może mi ktoś wytłumaczyć co ma wspólnego tabletka na ból gardła Cholinex z byciem dobrą matką?
*per ASpera ad AStra*
*****
*I nawet kiedy będę sam*
*Nie zmienię się, bo mam swój świat*
Awatar użytkownika
julka233
pASibrzuch
Posty: 200
Rejestracja: 18 sty 2008, 18:45
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: julka233 »

...
Ostatnio zmieniony 9 paź 2009, 00:43 przez julka233, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Mnie trochę drażni reklama pasty Elmex. Generalnie nic do niej nie mam poza tym, że kiedyś mówili "remineralizuje nawet zdemineralizowane szkliwo", a teraz już nie mówią :? :P
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

julka233 pisze:mój typ kretyńskiej reklamy to reklama SNICKERSA !!! o matko z córą kto to wymyślił??!! biegające golasy po murawie i facet pilnujący porządku wcinający batona nadzianego karmelem i orzeszkami ponieważ brakło mu siły w starciu z... ? no właśnie... hmmm :roll:
Snickers miał fajną serię billboardów kiedyś. Moim ulubionym był "Jedziesz bez biletu? A co, bez autobusu nie dasz rady?" :mrgreen:
(fotka)

Za to ostatnio do szewskiej pasji doprowadza mnie reklama TVN Lingua, bo nazwa stacji czytana jest "lingła" (zamiast "lingwa"). Jak można w telewizji, która ma uczyć m.in. poprawnego mówienia, nie umieć przeczytać nazwy stacji? :shock: :evil:
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

A pamiętacie Manuela? :mrgreen:
Manuel
Manuel - firanki
Manuel - szafa
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: DZIEWICA8 »

No to kolejna lista:
- reklama herbaty, gdzie Mann i Janda zamieniają się kubkami i zaczynają mówić nie swoimi głosami
- reklama czekolady, gdzie ludzie w sklepie licytują się o ostatnią czekoladę
- reklama leku na gardło, gdzie do dziewczyny przychodzi potwór i daje jej lekarstwo na gardło, żeby ona mogła krzyczeć
- dwie reklamy, gdzie dziennikarze opowiadają publicznie o swoich problemach z gardłem - kobieta w radiu, a mężczyzna w telewizji
-reklama herbaty, gdzie dziewczyna ustawia żaby, a potem jest ślub pary staruszków - kompletnie kupy się to nie trzyma
- reklama radiowa, gdzie kobieta wstydzi się kupić w aptece lek na hemoroidy - strasznie mnie wkurza ta baba!!
-reklama golarek, gdzie zwykłe codzienne, golenie jest porównywane do magii
Na razie tyle, jak znajdę coś nowego, to napiszę!
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
unloveable
starszASek
Posty: 43
Rejestracja: 10 sie 2014, 21:49

Re: Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: unloveable »

Większość reklam jest irytująca. Nie starczyłoby pewnie czasu ,żeby wszystkie wymienić. Moim faworytem są reklamy środków do prania. Typu każdy,zawsze i wszędzie nosi ze sobą perwoll. :P Bądź pojawia się plama ale bez strachu zaufaj różowej sile.
Ostatnio zmieniony 9 wrz 2014, 11:18 przez unloveable, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: marisaxyz »

dla mnie najbardziej irytujące są reklamy środków na potencje, a to konar nie może zapłonąć, a to nie można podnieść żagla, strach o czymkolwiek pomyśleć :mrgreen:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: Indiana »

Ostatnio moim hitem jest reklama środka na hemeroidy. Czegoś tak kretyńskiego nie widziałam.

http://www.youtube.com/watch?v=XtDCv7oBzRc
Ostatnio zmieniony 9 wrz 2014, 08:47 przez Indiana, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: zazu24 »

Nie mówiąc o reklamach podpasek Always - zawsze idiotyczna piosenka i tańce rodem z Bollywood.
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: Sherly »

Nienawidzę reklam które obrażają inteligencję odbiorcy... Niestety do tej kategorii zalicza się jakieś 95% wszystkich reklam. Rozumiem, przekaz ma trafić do przeciętnego widza, ale często reklamotwórcy mają "szaraczka" za przygłupa. Reklamy są nielogiczne, proste, głupkowate, po prostu żenujące.
stendai

Re: Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: stendai »

Zawsze można rozpocząć karierę w marketingu i próbować zmienić rynek ;)
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: panna_x »

Marketing jest trudny, przynajmniej dla mnie, bo robiłam go podyplomowo- żałuję, bo to kompletnie nie moja bajka. Nie jestem kreatywna, wolałam zawsze odtwórcze, rutunowe i spokojne zajęcia. Na rynku, z tego co się uczyliśmy, zostaje 20% ( ale nie pamiętam czego, nowych produktów, marek, sklepów/działalności gospodarczych?), a 80% przepada już chyba w 1 roku od pojawienia się. więc jak coś się utrzymuje, to jest już sukces.

Reklamy których ja najbardziej nie lubię:
- z podtekstem seksualnym
-polisy na życie, gdzie straszą ludzi wypadkami, ciężkimi chorobami, pogrzebami, obarczaniem rodziny itd.
-była parę lat temu taka jedna, nie pamiętam co było produktem, w każdym razie w treść reklamy był wpleciony wątek samobójcy, gość chciał skoczyć czy coś- bardzo mi się nie podobała, robienie z tragedii takiej tragifarsy, żeby tylko coś komuś wcisnąć
strangelove34
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 18 kwie 2014, 11:23

Re: Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: strangelove34 »

Przepis na fileciki cenowe z radia przed świętami. Wciąż to powtarzali a ja do tej pory nie wiem co tam reklamowali bo to kretyństwo mój umysł chyba jakoś blokował na wstępie.
Awatar użytkownika
pansosna
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2015, 19:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: pansosna »

strangelove34 pisze:Przepis na fileciki cenowe z radia przed świętami. Wciąż to powtarzali a ja do tej pory nie wiem co tam reklamowali bo to kretyństwo mój umysł chyba jakoś blokował na wstępie.
To to jest nic najbardziej irytujaca reklama to cala seria reklam cillit bang... Idiotyczny dubbing, idiotyczny scenariusz i jeszcze bardziej idiotycznie uzyty photoshop
ODPOWIEDZ