Najbardziej kretyńskie reklamy!

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

Większości reklam, które Was denerwują na szczęście nie widziałam. Błogosławiony brak telewizji i wtyczki antybannerowe na net! :mrgreen:
Ostatnio jednak oglądałam film z mamą i natrafiłam na starą jak świat, wnerwiającą mnie niemożebnie reklamę zaczynającą się od mdłej pioseneczki: "O czym dzieci marzą każdego dnia, by całe serce oddać tylko im, Monte sratata..." Krew się we mnie gotuje, jak słyszę ten lukrowany głos, debilne liryki a na dokładkę sztucznie uśmiechnięte gęby potworów zwanych dziećmi, straszące z ekranu. Nigdy w życiu nie spróbuję Monte! :evil:
-----------------
Btw, kto mi pomoże zinterpretować mistrzowską metaforę, zbyt głęboką na mój ograniczony umysł - Monte, tak smakuje dziecka czas :roll:
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

O matko , też tego nie znoszę.W ogóle o mdłości przyprawiają mnie reklamy z obłędnie szczęśliwymi bachorami i ich rodzicami, przesłodzone do granic możliwości. A ostatnio na mojej czarnej liście prowadzi reklama jakiegoś łaciatego budyniu czy innego gó**a z rapującymi dzieciakami.Podnosi mi sie ciśnienie jak o widzę :devilgirl:
einmal ist keinmal
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

To w mojej okolicy w radyju leci "rapowana" reklama pizzerii :mrgreen:

Normalnie Mezo wysiada ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Z zasady reklam nie oglądam, ale czasem przypadkiem jakaś się trafi. I wreszcie wiem jaka jest najdurniejsza - to reklama picia mleka.
Rozumiał bym reklamę: pij mleko - będziesz mieć osteoporozę, pij mleko - dostaniesz raka jelita, marzysz o alergii pokarmowej - pij mleko, ale wiązanie tej trutki ze zdrowiem?!?

Co będzie potem "opatentowana trutka na szczury - ostateczne rozwiązanie kwestii grypy"???
Awatar użytkownika
wiatrak
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 28 lut 2008, 22:57
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: wiatrak »

taaak, niektóre reklamy naprewdę potrafią trzepnąć w dekiel:)
szczególnie uwielbiam te z, jak to ujęła Weep, "lukrowanym głosem, debilnymi lirykami" typu właśnie monte czy jogobella (obydwa produkty dojczlandzkiego Zott-a ), albo 'Merci, do butów nasr** Ci', zdaje się też produkt zachodnich sąsiadów, rzygać się chce
kolej na coś francuskiego :diabel:
danone ze swoimi cudownymi produktami mlecznymi typu actimel czy danonki, aż żal mi rodziców których nie stać na regularne codzienne dostarczanie swym pociechom tych wręcz niezbędnych dla prawidłowego rozwoju organizmu młodego człowieka produktów spożywczych, którzy istnienia tych wspaniałości nie są w stanie, w warunkach ogromnej ilości nachalnych reklam producenta, ukryć przed własnymi dziećmi, no chyba wypadałoby zakazać dzieciom oglądania TV :)
jest cała masa debilnych czy ogólnie denerwujących reklam, z radiowych szczególnie polecam :diabel: tą z preparatem na prostatę pana Edwarda, po prostu genialne :(
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

No nic dodac nic ujac.
einmal ist keinmal
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: DZIEWICA8 »

Kolejna lista najbardziej kretyńskich reklam:
- Reklamyu czekolady Alpen Gold: jedna, gdzie głupia baba cieszy się, gdy złapała gumę i uszkodziła dwa sąsiednie samochody stojąc w korku, druga, gdy chłopak podaje dziewczynie torebkę przez okno jadącego autobusu, ona grzebie w tej torebce, a on biegnie koło autobusu i wszystko rozwala.
- Reklama farb Velux, kredytów Polbanku i soku Tymbark z głupawymi podtekstami erotycznymi, gdyż erotyka ma raczej niewiele wspólnego z sokiem, farbą do ścian czy kredytem

Jednak prawdziwym szczytem chamstwa jest to czego ja ostatnio doświadczam. Do mojej skrzynki internetowej uparcie przysyłane są reklamy na temat antykoncepcji ciągle z tych samych adresów mimo że ja te adresy i domeny zablokowałam, dodałam do czarnej listy i wtedy pokazała się informacja, że już nie będą przychodziły do mnie żadne meile z tych adresów. Normalnie szlak może trafić człowieka! :stormingMad: :stormingMad: :stormingMad:
DZIEWICA8
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2008, 19:55 przez DZIEWICA8, łącznie zmieniany 1 raz.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Do mojej listy nie lubianych reklam dołącza reklama gumy Winterfresh, która zdaniem jej producentów "ułatwia zbliżenie". Znów głupkowata gra podtekstami. :evil:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
damian1900
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 7 lut 2008, 13:56
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: damian1900 »

Mnie ostatnio najbardziej wkurza reklama jakiegoś płynu w radiu,idzie to tak "kiedy po chwilach intymności z partnerem odczuwasz nieprzyjemny zapach..." jak mam słuchać czegoś takiego przy kobiecie?,okropne
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

Makabryczna jest reklama Nimm2. Akcja dzieje się w czyściutkim pociągu, za oknem malownicze pejzaże, konduktor podchodzi do matek z dziećmi prosząc o bilety do kontroli. Dzieciaki podsuwają mu paczkę cukierków szczerząc szczerbate paszcze , po czym wszyscy wybuchają irracjonalnym śmiechem... a we mnie budzi się morderca. :diabel:
Nadmiar tandety i słodyczy w reklamie działa na mnie gorzej niż podteksty seksualne w spotach dezodorantu AXE.:diabel:
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

I do tego przez takie reklamy pleni się korupcja ;) :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

damian1900 pisze:Mnie ostatnio najbardziej wkurza reklama jakiegoś płynu w radiu,idzie to tak "kiedy po chwilach intymności z partnerem odczuwasz nieprzyjemny zapach..." jak mam słuchać czegoś takiego przy kobiecie?,okropne
Hahhhahaaa, niezłe, spójrzmy na to z drugiej strony .Miałam pracować jako doradca ds reklamy w Radiu Złote Przeboje. Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziałam, że słyszałam ostatnio w tym właśnie radiu reklamę zakładu pogrzebowego , na co Jola(szefowa) odrzekła :"A daj spokój, dwa tygodnie nad nią myślałam, a sama widzisz jak wyszlo, ale nie szkodzi emitujemy ja tylko raz dziennie " :mrgreen: :mrgreen:
einmal ist keinmal
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Mnie ogólnie reklamy wnerwiają i przełączam kanał gdy się zaczynają więc może dlatego nie pamiętam tej najdurniejszej. Jeżeli już mnie coś w nich wkurza najbardziej to jakaś melodia lub zwrot, który jeszcze długo dzwoni w pamięci. Jak na przykład kiedyś Biedronka jest blisko albo Polsilver i "Kiedy byłem...".
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Pierwsza trójka ostatnich paru tygodni:

Miejsce trzecie: (chyba) Playa - facet z blondynką w restauracji: zabiorę Cię na kolację, tańce i gdzieś tam, a w weekend może nawet pojedziemy do Czech; na to blondi: "Do czech? do czech to ja mam za darmo". O co be? Slogan reklamowy: "Do trzech dzwonisz za darmo". No comment.

Miejsce drugie: reklama prasowa bodajże - podręczny alkomat - na zdjęciu wypinająca biust 'seksowna' policjantka, za nią Gulczas z Big Brothera i podpis: "Gulczas już dmuchał" xD xD Jeśli ta kobieta wzięła świadomie udział w reklamie, to gratuluję.

Miejsce pierwsze: reklama Mobilking (jakiś nowy operator komórkowy czy coś) - po wybiegu przechadza się babka w bikini, komentarz narratora, że każdy operator ma wiele do zaoferowania (czy coś w tym stylu), po czym na ekranie pojawia się zauroczony panią w bikini Damian Aleksander i mówi: ale większość operatorów jest jak kobiety - nie mówią prawdy (albo chodziło o całą prawdę). Pierwsze (negatywne) miejsce za szowinizm/seksizm i whatever.
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

Bilbordy sieci sklepów AGD/RTV Awans - jako maskotka sklepów szałowy, twórczy Michał W. :mrgreen:
Tu przypomina mi się reklama tv tego samego sklepu. Michał W. jako pilot samolotu pasażerskiego: "Szanowne ceny, niestety mam dla was złą wiadomość. Spadaaaaamyyyyy!" (czy jakoś tak, nie znam tekstu na pamięć)
Strzeżcie nas, bogowie, przed producentami takich reklam i efektami ich pracy. :diabel:
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
ODPOWIEDZ