Najbardziej kretyńskie reklamy!

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Selene
ASiołek

Post autor: Selene » 12 lis 2008, 13:55

julka233 pisze: Ps. raczej chodziło o ciekły a nie ciepły azot? ale może się mylę :ehuh:

no a co do tematu to faktycznie lista DZIEWICY8 trafia w sedno:)
mylę to się raczej ja
i rób tu humanisto za fizyka - zaraz cie wyczają, chyba będę musiała poprawić notatki z fizyki...
A listy DZIEWICY8 zawsze trafiają w sedno, tak zauważyłam.

Co do reklam - może mi ktoś wytłumaczyć co ma wspólnego tabletka na ból gardła Cholinex z byciem dobrą matką?
*per ASpera ad AStra*
*I nawet kiedy będę sam*
*Nie zmienię się, bo mam swój świat*

Awatar użytkownika
julka233
pASibrzuch

Post autor: julka233 » 13 lis 2008, 16:54

...

Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Kontakt:

Post autor: Koni » 13 lis 2008, 17:34

Mnie trochę drażni reklama pasty Elmex. Generalnie nic do niej nie mam poza tym, że kiedyś mówili "remineralizuje nawet zdemineralizowane szkliwo", a teraz już nie mówią :? :P
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.

Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Kontakt:

Post autor: Koni » 24 lis 2008, 13:41

julka233 pisze:mój typ kretyńskiej reklamy to reklama SNICKERSA !!! o matko z córą kto to wymyślił??!! biegające golasy po murawie i facet pilnujący porządku wcinający batona nadzianego karmelem i orzeszkami ponieważ brakło mu siły w starciu z... ? no właśnie... hmmm :roll:
Snickers miał fajną serię billboardów kiedyś. Moim ulubionym był "Jedziesz bez biletu? A co, bez autobusu nie dasz rady?" :mrgreen:
(fotka)

Za to ostatnio do szewskiej pasji doprowadza mnie reklama TVN Lingua, bo nazwa stacji czytana jest "lingła" (zamiast "lingwa"). Jak można w telewizji, która ma uczyć m.in. poprawnego mówienia, nie umieć przeczytać nazwy stacji? :shock: :evil:
"This is not about sex

Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Kontakt:

Post autor: Koni » 6 gru 2008, 20:22

A pamiętacie Manuela? :mrgreen:
Manuel
Manuel - firanki
Manuel - szafa
"This is not about sex

Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek

Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: DZIEWICA8 » 7 gru 2008, 20:40

No to kolejna lista:
- reklama herbaty, gdzie Mann i Janda zamieniają się kubkami i zaczynają mówić nie swoimi głosami
- reklama czekolady, gdzie ludzie w sklepie licytują się o ostatnią czekoladę
- reklama leku na gardło, gdzie do dziewczyny przychodzi potwór i daje jej lekarstwo na gardło, żeby ona mogła krzyczeć
- dwie reklamy, gdzie dziennikarze opowiadają publicznie o swoich problemach z gardłem - kobieta w radiu, a mężczyzna w telewizji
-reklama herbaty, gdzie dziewczyna ustawia żaby, a potem jest ślub pary staruszków - kompletnie kupy się to nie trzyma
- reklama radiowa, gdzie kobieta wstydzi się kupić w aptece lek na hemoroidy - strasznie mnie wkurza ta baba!!
-reklama golarek, gdzie zwykłe codzienne, golenie jest porównywane do magii
Na razie tyle, jak znajdę coś nowego, to napiszę!
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8

Awatar użytkownika
JudytaDragon
łASuch

Re: Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: JudytaDragon » 7 wrz 2014, 15:27

Dla mnie dziwne są reklamy Old Spice i taka dawna, gdzie jakiś chłopiec mówił "muszę zrobić kupę o Tomka" coś w tym stylu :lol:
"Jak doskonałym tworem jest człowiek! (...) A przecież czymże jest jest dla mnie ta kwintesencja prochu? Synowie ziemi nie pociągają mnie ani jej córki (...)" - Hamlet

Awatar użytkownika
unloveable
starszASek

Post autor: unloveable » 8 wrz 2014, 22:13

Większość reklam jest irytująca. Nie starczyłoby pewnie czasu ,żeby wszystkie wymienić. Moim faworytem są reklamy środków do prania. Typu każdy,zawsze i wszędzie nosi ze sobą perwoll. :P Bądź pojawia się plama ale bez strachu zaufaj różowej sile.

Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek

Post autor: marisaxyz » 9 wrz 2014, 08:32

dla mnie najbardziej irytujące są reklamy środków na potencje, a to konar nie może zapłonąć, a to nie można podnieść żagla, strach o czymkolwiek pomyśleć :mrgreen:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...

Awatar użytkownika
Indiana
fantAStyczny

Post autor: Indiana » 9 wrz 2014, 08:38

Ostatnio moim hitem jest reklama środka na hemeroidy. Czegoś tak kretyńskiego nie widziałam.

http://www.youtube.com/watch?v=XtDCv7oBzRc

Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła

Post autor: zazu24 » 9 wrz 2014, 08:38

Nie mówiąc o reklamach podpasek Always - zawsze idiotyczna piosenka i tańce rodem z Bollywood.
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'

Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła

Post autor: Sherly » 9 wrz 2014, 09:30

Nienawidzę reklam które obrażają inteligencję odbiorcy... Niestety do tej kategorii zalicza się jakieś 95% wszystkich reklam. Rozumiem, przekaz ma trafić do przeciętnego widza, ale często reklamotwórcy mają "szaraczka" za przygłupa. Reklamy są nielogiczne, proste, głupkowate, po prostu żenujące.

stendai
łASuch

Post autor: stendai » 9 wrz 2014, 12:47

Zawsze można rozpocząć karierę w marketingu i próbować zmienić rynek ;)

panna_x
bASyliszek

Post autor: panna_x » 10 wrz 2014, 10:35

Marketing jest trudny, przynajmniej dla mnie, bo robiłam go podyplomowo- żałuję, bo to kompletnie nie moja bajka. Nie jestem kreatywna, wolałam zawsze odtwórcze, rutunowe i spokojne zajęcia. Na rynku, z tego co się uczyliśmy, zostaje 20% ( ale nie pamiętam czego, nowych produktów, marek, sklepów/działalności gospodarczych?), a 80% przepada już chyba w 1 roku od pojawienia się. więc jak coś się utrzymuje, to jest już sukces.

Reklamy których ja najbardziej nie lubię:
- z podtekstem seksualnym
-polisy na życie, gdzie straszą ludzi wypadkami, ciężkimi chorobami, pogrzebami, obarczaniem rodziny itd.
-była parę lat temu taka jedna, nie pamiętam co było produktem, w każdym razie w treść reklamy był wpleciony wątek samobójcy, gość chciał skoczyć czy coś- bardzo mi się nie podobała, robienie z tragedii takiej tragifarsy, żeby tylko coś komuś wcisnąć

strangelove34
gimnASjalista

Post autor: strangelove34 » 30 gru 2014, 09:59

Przepis na fileciki cenowe z radia przed świętami. Wciąż to powtarzali a ja do tej pory nie wiem co tam reklamowali bo to kretyństwo mój umysł chyba jakoś blokował na wstępie.

ODPOWIEDZ