Praca idealna

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Praca idealna

Post autor: Indiana »

.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2014, 21:01 przez Indiana, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Praca idealna

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

zarabiać tyle, żeby móc się spokojnie utrzymać i gospodarować swoim czasem
Tzn. ile?
Ostatnio zmieniony 6 sie 2014, 20:47 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Praca idealna

Post autor: Indiana »

Kasia Tusk ma 800 tys. wejść na blogu mies. Poziom i głębię przemyśleń może każdy sam ocenić.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Praca idealna

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

No i co z tego, że blog nie jest głęboki? Wszystko musi być wyrafinowane intelektualnie? Kaśka pisze o jedzeniu i modzie, o tym każdy lubi poczytać w czasie wolnym. Przynajmniej na luzie zarabia i to niemało.
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Praca idealna

Post autor: Indiana »

wyrwana_z_kontekstu pisze:No i co z tego, że blog nie jest głęboki? Wszystko musi być wyrafinowane intelektualnie? Kaśka pisze o jedzeniu i modzie, o tym każdy lubi poczytać w czasie wolnym. Przynajmniej na luzie zarabia i to niemało.
Ja nie napisałam, że nie jest głeboki, tylko, żeby każdy sam ocenił, czy mu ten styl odpowiada. Jeżeli czytujesz, to przepraszam, że Cię osobiście dotknęłam tym wpisem. Nie trzeba się od razu obruszać. :roll:
Awatar użytkownika
snowleo
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 2 maja 2014, 16:02
Lokalizacja: gg: 2367381

Re: Praca idealna

Post autor: snowleo »

Praca idealna.... zdalna najchętniej. Wykonywana we własnym tempie. + Własna działalność lub dochód z własnego gospodarstwa (którego jeszcze nie mam). Męczą mnie rozmowy kwalifikacyjne i wszystkie szopki z tym związane. I wygórowane wymagania co do danego stanowiska. Więc o idealną pracę będzie trudno.
Libra

Re: Praca idealna

Post autor: Libra »

Założyłabym wypasiony Dom Pogrzebowy, nawet widziałam super dom na sprzedaż, po przeróbce byłby idealny.

Tylko właściciel woła 400 tys za niego, no to brakuje mi jakieś 398 tys. Zrzutka? :aniol:
alf86
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 31 sie 2014, 01:55

Re: Praca idealna

Post autor: alf86 »

Ja chyba miałem takie zajęcie, bycie poker pro.Dwie-trzy średnie krajowe, praca przy komputerze, bez szefa ,nadzoru i wychodzenia z domu, wypłata na zagraniczne konto, odbiór kasy za pomocą karty. Pieniądze nie dawały mi szczęścia, przepijałem tyle, że przestałem nawet liczyć ile zarabiam, unikałem bólu i szukałem przyjemności, byłem wiecznym dzieckiem,które nie chce dorosnąć.
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Praca idealna

Post autor: panna_x »

Teraz: w moim zawodzie, w szkole, jako nauczyciel. O takiej marzę.
ODPOWIEDZ