Co najbardziej cenicie w innych?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Czarownica1967
ASiołek
Posty: 64
Rejestracja: 23 wrz 2009, 07:43

Post autor: Czarownica1967 »

...nie wtrynianie się w moje sprawy..ani w moje wyrko :P:P
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

...nie wtrynianie się w moje sprawy..


Ja też cenie sobie taką cechę u znajomych i to bardzo :kocha:

A co do wyrka, to ostatecznie mogę nieco miejsca ustapić, byle ktoś nie wiercił sie w nocy
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Zgadzam się z dorosłym dzieckiem :roll:
Według mnie niech druga ososba zajmie się swoimi sprawami a nie wtyka nosa w czyjeś wyro :shock:
Jest to strasznie upierdliwe gdy ktoś się interesuje tym czym nie powinien :roll:
Wszyscy mówią o empatii :roll: ja mało osób znam które wogóle próbują wejść w skórę innych :P
Dla mnie raczej wysłuchanie a jeśli ktoś nie będzie się zgadzam to chociaż zaakceptowanie tego choć by pioruny w tamtej osobie grzamiały jakby był zaraz koniec świata :P
Nie narzucanie się jest ważną cechą
Inteligencja? A cóż po niej gdy ktoś skriomny i pokorny nie jest? :roll:
Inteligencja moze byc czasami przeszkoda :P gdy ktos jest chamski w sposob inteligenty :mrgreen:
Awatar użytkownika
Marie
łASuch
Posty: 163
Rejestracja: 24 lip 2009, 00:17

Post autor: Marie »

ja w innych cenie zaradność życiową, umiejętność godnego przeciwstawiania się przeciwnościom losu, dążenie do celu, radość życia oraz nieschematyczne myślenie polegające wg mnie na chęci przeżycia swej egzystencji w 101%- życia pełną piersią, bez schematów, leżenia przed tv z puszką piwa; lecz zamiast tego szukania coraz nowszych, ciekawszych pomysłów samodoskonalenia się :)
MS
Monika73
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 31 sty 2007, 18:16
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Monika73 »

W dzisiejszym świecie pełnym hipokryzji i ludzkiej złośliwości chyba najbardziej cenić należy uczciwość.
Monika
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

i choc odrobinę pokory;-)
mat9030
ASiołek
Posty: 64
Rejestracja: 20 wrz 2009, 19:16

Post autor: mat9030 »

szczerośc szczerośc i jeszcze raz szczerość
Wolę żeby ludzie nienawidzili mnie za to kim jestem niż kochali za to kogo udaję
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

Czarownica1967 pisze:...nie wtrynianie się w moje sprawy..ani w moje wyrko :P:P
Nic tylko się podpisać :D

A tak w ogóle w każdym sobie cenie coś innego (z wyjątkiem licznego grona osób, w których nie cenie sobie nic). Ludzie są różni po prostu.
Mariko
pASibrzuch
Posty: 204
Rejestracja: 20 lut 2009, 23:40

Post autor: Mariko »

szczerosc,inteligencja,wrazliwosc,dobroc,delikatnosc,poczucie humoru,posiadanie zainteresowan i chec rozwijania sie,lagodnosc :) :)
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

Już któryś raz z kolei zabieram się do odpowiedzi w tym temacie, ale na prawdę to nie jest jak dla mnie takie proste po prostu wymienić co cenię najbardziej...
niby szczerość - ale tak naprawdę gdy ktoś jest dogłębnie szczery może jednak zranić - więc z umiarem, po prostu brak poważnych kłamstw i małych bezpodstawnych kłamstewek
niby inteligencja - ale u dobrego człowieka, nie wywyższającego się
niby humor - ale posiadanie obok siebie wesołka, który nie potrafi być ani chwili poważny jest męczące

generalnie cenię w człowieku umiar i dobroć, współgranie wszystkich dobrych i złych cech, w taki sposób by dana osoba była ich sumą i dopełnianiem się...
Obrazek
Mariko
pASibrzuch
Posty: 204
Rejestracja: 20 lut 2009, 23:40

Post autor: Mariko »

Ludzie sa rozni,wazne by miec dobry kontakt z druga osoba :)
Libra

Post autor: Libra »

beebep pisze: niby szczerość - ale tak naprawdę gdy ktoś jest dogłębnie szczery może jednak zranić - więc z umiarem, po prostu brak poważnych kłamstw i małych bezpodstawnych kłamstewek
.
myślę, że dużo zależy od doboru słów: czasami ktoś brutalną prawdę ubierze w słowa tak, że da się ją przełknąć a ktoś inny błahą sprawę ujmie w taki sposób, że człeka trafia szlag i pianę z pyska toczy ;)


Ja cenię otwartość, drażni mnie jej brak i postawa "Ja i tylko ja mam rację". Lubię gdy ktoś nie zamyka się zupełnie w swoich poglądach i dopuszcza możliwość, że coś może być inaczej. Pewne dziewczę byłoby dla mnie niemal ideałem gdyby nie takie zamknięcie się na pewne sprawy- z nią dyskusji nie ma, od niej słowa odbijają się jak piłka od muru, wszystko krytykuje "EEE! Niemożliwe!" i nikt i nic jej nie przekona. Zamknięta hermetycznie.
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

myślę, że dużo zależy od doboru słów: czasami ktoś brutalną prawdę ubierze w słowa tak, że da się ją przełknąć a ktoś inny błahą sprawę ujmie w taki sposób, że człeka trafia szlag i pianę z pyska toczy Wink
Ubierze w słowa, hmmm.... Przypomniał mi się stary dowcip:

Kto to jest dyplomata?
To ktoś, kto ci mówi "spier.....aj" w taki sposób, że się cieszysz na podróż ;)
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Czarownica1967 pisze:...nie wtrynianie się w moje sprawy..ani w moje wyrko :P:P
O, to, to :D
A ponadto cenię sobie ludzi, którzy... po prostu są uczciwi
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Ostatnio zapomniałem dodać, że tolerowanie odmiennosci zdania, też sobie cenię.
ODPOWIEDZ