Kryptozoologia | [uk] "Yeti W Tatrach" THE SUN

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Kryptozoologia

Post autor: DZIEWICA8 »

Właśnie przeczytałam powyższy artykuł i muszę przyznać: bardzo ciekawa sprawa, nie wiadomo czy opisywane tu zwierzęta to jakieś nowe, nieznane gatunki czy raczej już znane, ale nierozpoznane właściwie przez zoologów. Myślę, że skoro ludzie zajmujący się zwierzętami, czyli specjaliści nie potrafią ich rozpoznać, to jest to pewnie bardzo trudne i taki laik jak na przykład ja tym bardziej niewiele może się na ten temat wypowiedzieć.
Słyszałam już parę razy o przypadkach spotykania przez ludzi nieznanych nauce zwierząt na przykład w górach, dżungli, jeziorze, jednak nie wiadomo, czy jest to prawda, czy tylko wytwór ludzkiej wyobraźni na przykład wielki goryl z dżungli. Za to całkowicie prawdziwe są mikroskopijne organizmy żyjące w piasku na plaży, które były już obserwowane pod mikroskopem, ale nie zostały jeszcze nazwane przez zoologów.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Jeśli to Orunia, to nie żadna Wielka Stopa, tylko bardziej owłosiony dres :P Wszystko z opisu by się zgadzało :lol: Na czworakach pewnie po pijaku chodził :lol:
Awatar użytkownika
AStronom
ciAStoholik
Posty: 310
Rejestracja: 2 kwie 2009, 17:39
Lokalizacja: z nudów

Post autor: AStronom »

Wczoraj miałem przeżycie z pogranicza kryptozoologii. Widziałem orła i puchacza. Niby nic, ale zgadnijcie gdzie? U nas, w środku Polski! Nieopoda rzeki widawki, w pobliżu kilku ruchliwych szos.
Mniejsza o puchacza, ale orzeł? To nie było nic innego - jednolicie brązowy ptak z żółtym dziobem, o rozpiętości co najmniej 2m. Nie widziałem jego nóg ani nie słyszałem, więc nie potrafię rozstrzygnąć, czy to młody bielik czy przedni.
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

A Alfa też do nich można zaliczyc? ;-)
Awatar użytkownika
AStronom
ciAStoholik
Posty: 310
Rejestracja: 2 kwie 2009, 17:39
Lokalizacja: z nudów

Post autor: AStronom »

Słowo "wiarygodna" wziąłbym w nawias, cudzysłów, znowu w nawias, dopisał XXXXXXXXXX, przekreślił, znowu w nawias i wygryzł z kartki.
Przed paru laty rolnik z "ogrodzisków" widział na polu latającego pomarańczowego kangura.

A orły znowu widziałem. Tym razem parkę.
Podobno już od dawna żyją nad widawką i podobno są to orły przednie.
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Zastanawiam się czy jest sens wierzyć w to co publikuje THE SUN :?
Sex jest przereklamowany...
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Pewnie, że jest. Tak samo ma sens wierzyć w to, co publikuje Fakt :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Hm, jeśli spojrzymy na to w ten sposób... ;)
Sex jest przereklamowany...
ODPOWIEDZ