Gry, loterie, konkursy sms

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
fenix24
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 24 lis 2008, 14:09

Gry, loterie, konkursy sms

Post autor: fenix24 »

Tak sie ostatnio zastanawiam jak duzo ludzi bierze udzial w takich eventach. Glownie chodzi mi o rzeczy online czy smsowe. Bo wszelkie inne, to mozna zawsze jakos sprawdzic. Co do loterii, to lotto bedzie na pewno najbardziej popularne. Co sadzicie? Gracie w jakeis takie rzeczy?
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

tak, ja grywam. W scrabble i karty w sieci. Sms - nie. Lotto - nie.
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

W lotka żeby zagrać to nieraz myślałam, ale na myśleniu się zawsze kończy. Konkursy smsowe to istna żenada- wystarczy posłuchać jakie w nich zadają pytania. W paru loteriach brałam udział na różnych plenerowych imprezach.
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

W lotku nie, w esemesowych też nie, loterie - tylko fantowe, na festynach, konwentach... z nimi to akurat jest zabawnie :mrgreen: bo w międzyczasie wygrałam, oprócz różnych pierdół, czajnik bezprzewodowy i kurę :-o (żywą), oddałam ją babci - bo co bym z nią zrobiła :mrgreen: Poza tym na jednym z konwentów uparłam się, że wygram figurkę Asuki z NGE :D - losowałam 6 razy aż ją zgarnęłam :D i tak mi się opłaciło to bardziej niż kupno ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
fenix24
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 24 lis 2008, 14:09

Post autor: fenix24 »

tak sie pytam, bo dostaje ostatnio smsy o loterii od orange i sie w sumie zastanowilem. bo jak smsy wysyalaja do wszystkich abonenetow, to pewnei strasznei duzo ludzi bierze w tym udzial.
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

no jasne że dużo :mrgreen: szanse na wygranie to 1:100000000000000...0000 - nienawidzę konkursów orange :? za dużo zdecydowanie... odkąd mam plusa jest spokój. Szczerze to w "orendżowym" konkursie wzięłam udział 1 raz (naiwna :dash: ) tak więc pierwszy sms był za darmo w stylu "weź udział w darmowej loterii - wyślij smsa za darmo i wygraj" no i zaczęło się - przez okres trwania konkursu średnio 4 razy dziennie dostawałam smsy - najpierw o treści "wyślij kolejnego smsa a dostaniesz 3 pkt w loterii" skończyło się na tym, że informowali mnie o 50000 darmowych punktów z którymi miałabym za jedyne 1,22 wyprzedzić innych :O nigdy więcej :x
Obrazek
Awatar użytkownika
fenix24
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 24 lis 2008, 14:09

Post autor: fenix24 »

a widzisz. czyli to co w regulaminie jest napisane wypelniaja bardzo sumiennie (choc tam chyba jako maksylna ilosc smsow podane jest 5). nie wiem jak bylo w pierszej edycji konkursu, ale w tej mozna przerwac udzuail w konkusie i juz tych smsow by sie nie dostaje.
ODPOWIEDZ