Piłka nożna

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Piłka nożna

Post autor: chochol »

Modlishka pisze:no a jak obstawiacie dzisiejszy mecz? Hiszpania czy Ronaldo :D :D ??
Jestem tego pewna, że wygra ktoś z Półwyspu Iberyjskiego :wink:

Winkie oczywiście po meczu wszystko zrelacjonuje. Może nawet sam Rolando pomacha i puści całuska - Winkie łap :wink:

Jutrzejszy mecz: Niemcy kontra Italia. Stawiam na drużynę zachodniego sąsiada.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Piłka nożna

Post autor: Winkie »

chochol pisze:Winkie oczywiście po meczu wszystko zrelacjonuje.
Ależ ja się wcale aż tak do tego nie garnę. Wręcz przeciwnie - miło by było tutaj wejść i ewentualnie dopisać się.
chochol pisze: Może nawet sam Rolando pomacha i puści całuska - Winkie łap :wink:
Ronaldo a Rolando to dwaj różni piłkarze. :>

Nieco przewidywalne są te Mistrzostwa - pozostały tak naprawdę w tej fazie same piłkarskie potęgi w Europie. Najwyraźniej im więcej piłkarzy gra w rodzimej lidze, na najwyższym poziomie kwalifikując się do Ligii Mistrzów, to tym lepiej później kadra jako kolektyw gra.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Piłka nożna

Post autor: chochol »

Winkie pisze:
chochol pisze:Winkie oczywiście po meczu wszystko zrelacjonuje.
Ależ ja się wcale aż tak do tego nie garnę. Wręcz przeciwnie - miło by było tutaj wejść i ewentualnie dopisać się.
Niestety nie znam się na piłce tak jak Ty (wiem co to spalony :wink: ). 90 min. meczu nie przyniosło wyniku, tak samo jak dogrywka. Co prawda oglądałam jednym okiem, ale mecz kibicom mógł się podobać.
Winkie pisze:Ronaldo a Rolando to dwaj różni piłkarze. :>
To literówka, ale dobrze wiedzieć.

Jaki jest Wasz "wymarzony" finał? Hiszpania z Włochami czy Hiszpania z Niemcami? :>
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Piłka nożna

Post autor: Layla »

chochol pisze:Jaki jest Wasz "wymarzony" finał? Hiszpania z Włochami czy Hiszpania z Niemcami? :>
Taki "wymarzony" to Niemcy - Hiszpania. Ze zwycięstwem Niemców :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Modlishka
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 8 maja 2012, 14:36

Re: Piłka nożna

Post autor: Modlishka »

dzisiaj kibicuje Włochom :D :D chociaz pewnie final bedzie Niemcy - Hiszpania
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Piłka nożna

Post autor: Winkie »

Wczoraj (wg czasu polskiego) i dzisiaj (wg czasu ukraińskiego) Niemcy przegrali z Włochami w półfinale 1:2. Bramkę kontaktową strzelił dla Niemców Oezil z karnego.

Zatem finał mamy: Hiszpania : Włochy. W tą niedzielę o 20:45. :D
Modlishka pisze:dzisiaj kibicuje Włochom :D :D
To pewnie dlatego tak dobrze grali i wygrali. :wink:
Awatar użytkownika
ivi
pASibrzuch
Posty: 211
Rejestracja: 1 sie 2008, 21:14

Re: Piłka nożna

Post autor: ivi »

Wygląda na to,że jednak to Hiszpania wygra te mistrzostwa. I bardzo mnie to cieszy , bo to moi faworyci i ulubieńcy. Podoba mi się ich styl gry.Dlatego trzymam kciuki.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Piłka nożna

Post autor: Winkie »

ivi pisze:Wygląda na to,że jednak to Hiszpania wygra te mistrzostwa. I bardzo mnie to cieszy , bo to moi faworyci i ulubieńcy. Podoba mi się ich styl gry.Dlatego trzymam kciuki.
Hiszpania Mistrzem Europy 2012. :wav:

W drugiej połowie meczu wygranego 4:0 Włosi praktycznie już "nie istnieli", a kolejne minuty były oczekiwaniem tylko na następny gol strzelony przez któregoś z Hiszpanów. Być może na tak wysoką przegraną Włochów duży wpływ miało to iż grali w 10. po zejściu kontuzjowanego Tiago Motty, po wykorzystaniu zmian oraz to iż Hiszpanie tym razem zrezygnowali z wielu podań przyśpieszając tym samym tempo.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Piłka nożna

Post autor: dimgraf »

Moim zdaniem największy wpływ miała gra w 10. Tak od 75 minut miałem wrażenie, że Włosi stracili całkowicie wiarę w wyrównanie wyniku i te dwie dodatkowe bramki już nie robiły za szczególnej różnicy.

No cóż Viva España! Ale i tak wielkie gratulacje dla Włochów, że zaszli aż tak daleko.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Piłka nożna

Post autor: marisaxyz »

to były piękne mistrzostwa, fajna atmosfera, szkoda że już po :(
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Piłka nożna

Post autor: Winkie »

marisaxyz pisze:to były piękne mistrzostwa, fajna atmosfera, szkoda że już po :(
Choć takie trochę przewidywalne - w końcu jak by nie patrzeć ci którzy mieli wygrywać, grać na wyższym poziomie rozgrywek (za wyjątkiem Holandii) wygrywali, grali dalej, a naszym jak zwykle z grupy nie udało się wyjść...
Az trudno uwierzyć, że ta zwycięska reprezentacja Hiszpanii była podczas tych Mistrzostw krytykowana za styl gry i to przez hiszpańskich dziennikarzy. Teraz jednak już chyba nikt nie odważy się powiedzieć krytycznej uwagi pod adresem jak by nie patrzeć Mistrzów Europy 2008, świata 2010 i Europy 2012. Historyczna chwila - w końcu Mistrzom Europy udało się obronić tytuł.

Tak, to już niestety koniec, ale już za dwa lata będą Mistrzostwa Świata w Brazylii - tyle, że problemem może być znacząca różnica czasu. Mecze w środku nocy...
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Piłka nożna

Post autor: marisaxyz »

ale postępy w grze widać :D a ja pamiętam mistrzostwa w USA, mecze też były późno więc damy rade :D
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Piłka nożna

Post autor: Winkie »

marisaxyz pisze:ale postępy w grze widać :D
Tyle, że efektów ten "lepszej" gry brak. Ostatnie, czwarte miejsce w grupie i opinia jednej z najsłabszych, jeśli nie najsłabszych, drużyn zakończonego Turnieju.
marisaxyz pisze:a ja pamiętam mistrzostwa w USA, mecze też były późno więc damy rade :D
Najwyżej powtórki będzie się oglądać. :idea:
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Piłka nożna

Post autor: chochol »

Na moje piłkarskie oko Hiszpania pokazała klasę. Byli szybsi. Włosi również mieli niejedna okazje do strzelenia gola, ale bramkarz wszystkie piłki bronił, to nie był ich dzień.
Winkie pisze:Tak, to już niestety koniec, ale już za dwa lata będą Mistrzostwa Świata w Brazylii
Tak, już za 2 lata kolejne piłkarskie święto. Oby Polacy się zakwalifikowali i wyszli z grupy.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Piłka nożna

Post autor: Winkie »

chochol pisze:Na moje piłkarskie oko Hiszpania pokazała klasę. Byli szybsi.
I lepsi technicznie. Iker udowodnił, że tytuł najlepszego bramkarza świata został mu przyznany nie na wyrost.
chochol pisze:Tak, już za 2 lata kolejne piłkarskie święto. Oby Polacy się zakwalifikowali i wyszli z grupy.
Musiałaby się zmienić ekipa szkoleniowa i sama mentalność. A ciężko będzie - coś tam o uszy mi się obiło, że grać będą m.in. z Ukrainą, która na tych Mistrzostwach o mało co, a wyszłaby z grupy (z grupy A zapewne), albo przynajmniej zremisowała z Anglią.
ODPOWIEDZ