Piłka nożna

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Nic nie śledzę. Słyszałam, że coś się dzieje w RPA. I coś o Japonii Agnieszka napisała...
O mój Boże! Urtiko, jaki interesujący temat! :? (obiecała, że coś napisze). Składam reklamację!
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Artemis, pilka nozna to b. interesujacy temat. Zwykle uwaznie sledzilam mecze polskiej reprezentacji. Problem w tym, ze teraz naszej reprezentacji ni ma. Dodatkowo nie mam telewizora :roll:
'Never give up on your adventures and dreams ...'
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Nie wierzyłam, kiedy znawcy tematu prognozowali, że będzie dużo niespodzianek, ze względu na klimat, wysokość nad poziomem morza i "zachowanie się piłki" jako takiej. Ale widzę, że mieli rację, a ja jestem laikiem.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Jestem facetem ale jedyny jaki sport oglądam to Nikon 520 i lustro osadzone na tyczce i tatko biegający z lustrem po polu :mrgreen: oraz ja noszący statyw na ramieniu i w rece ten nikon :P To jest moj sport na swierzym powietrzu od rana do wieczora :P :lol:
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Z całych mistrzostw najwięcej wiem o wuwuzelach.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Blv. pisze:Z całych mistrzostw najwięcej wiem o wuwuzelach.
Właśnie się dowiedziałam, że to te trąbki na których kokosy zbijają chińczycy...
Jak widać sami znawcy tematu się odzywają :wink: .
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

A ja oglądam wszystkie mecze :mrgreen: Urtika, spotkanie Anglii z Niemcami byłoby jeszcze ciekawsze, gdyby nie oczywisty błąd sędziego przy bramce Anglików - należało im się uznanie tego gola.

A w dopiero co zakończonym meczu Argentyna-Meksyk kolejna fatalna decyzja sędziego - to nawet ja, niedzielny kibic (oglądam tylko większe imprezy typu Euro czy Mundial) zauważyłam, że Tevez był na spalonym, więc dziwię się, że nie dostrzegli tego sędziowie. Dwa mecze, po których pozostał niesmak.
Aczkolwiek wygrana Argentyny jak najbardziej zasłużona, bo Meksyk, nieważne jak by się spinał i składał, z tak kiepskim bramkarzem jak Perez po prostu nie miał szans na awans do ćwierćfinału. Tym niemniej jeśli zarówno Argentyńczycy, jak i Niemcy będą grać tak jak dziś, to większe szanse na wygraną daję Niemcom. Argentyna popełnia błędy w podaniach i często bezsensownie traci piłkę. Z drugiej strony chaos to też jakiś sposób na uporządkowaną, maszynową wręcz grę Niemców.

Póki co nie mogę się doczekać spotkania Japonii z Paragwajem :D

Taak, do 11 lipca jestem wyłączona z życia :D
dzola007
strASzydło
Posty: 397
Rejestracja: 16 wrz 2008, 01:08
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: dzola007 »

Jak narazie ogladalam wszystkie mecze Angli,chocbym nie chciala to nie mialam wyjscia poniewaz szef przyniosł nam do pracy telewizor abysmy wszyscy byli na bierzaco.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

A to dużo się nie naoglądałaś ;)

Ja się zastanawiam teraz, czy będzie finał Niemcy-Brazylia, czy nie :D A jeśli tak, to czy Kaka i spółka wygrają ;D
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: holliza »

Ja przeważnie oglądam mecze, w któych grają zespoły z Ameryki Południowej, albo Hiszpania :) Najchętniej zobaczyłabym właśnie finał: Argentyna - Hiszpania, albo Argentyna - Brazylia, albo Argentyna - Urugwaj :) Mam nadzieję, że któryś z tych zespołów wygra :)
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

holliza pisze:Ja przeważnie oglądam mecze, w któych grają zespoły z Ameryki Południowej, albo Hiszpania :)
No trzeba przyznać, że faktycznie te zespoły grają ładną piłkę, z fantazją, dynamicznie. Niemiecki futbol pozbawiony jest może finezji i popisowego dryblingu, ale jest skuteczny. W ostatnim meczu z Anglią widać było jak świetnie funkcjonują Niemcy w akcjach kontrofensywnych, kiedy atak szedł tak, jakby piłkarze połączeni byli sznurkiem. Chociaż nie jest powiedziane, że ta skuteczność będzie wielkością stałą. Może Niemców pokona argentyński chaos i aura trenera Argentyńczyków - boskiego Diego :D
holliza pisze: Najchętniej zobaczyłabym właśnie finał: Argentyna - Hiszpania, albo Argentyna - Brazylia, albo Argentyna - Urugwaj :) Mam nadzieję, że któryś z tych zespołów wygra :)
Ha ha, no ja w naiwności swojej chciałabym widzieć w finale Japonię :D
Finał Argentyna-Hiszpania jest niemożliwy, bo z tabel wynika, że te dwie drużyny (jeśli oczywiście wygrają swoje mecze) spotkają się już w półfinale.
Awatar użytkownika
pogubiony
pASibrzuch
Posty: 260
Rejestracja: 2 lut 2010, 10:05
Lokalizacja: O/S -> N/S

Post autor: pogubiony »

Ja jako typowy przedstawiciel gatunku będącego zaprzeczeniem "prawdziwego mężczyzny"... nie cierpię piłki nożnej. Nie widziałem żadnego i nie zamierzam żadnego widzieć meczu.
Niestety miałem okazję przekonać się co to są te wuwuzele, czy jak im tam.
"Dopóki sen na oślep płynął
nad straconą nadzieją,
Kosmos bólem się sączył
nad straconą miłością.
Ze skrytych ludzi świat twój
został pomału wygnany,
Lecz niebo nie spało."
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: holliza »

Agnieszka pisze: Finał Argentyna-Hiszpania jest niemożliwy, bo z tabel wynika, że te dwie drużyny (jeśli oczywiście wygrają swoje mecze) spotkają się już w półfinale.
No fakt, nie przyjrzałam się wcześniej tej tabeli :| Ale za to może byc piękny finał Brazylia - Argentyna :)
Agnieszka pisze: Ha ha, no ja w naiwności swojej chciałabym widzieć w finale Japonię :D
Zawsze trzeba wierzyć do końca :) Zresztą nie wiem czy dobrze pamiętam, ale Japonia chyba dość dobrze radziła sobie w fazie grupowej, więc może będzie miła niespodzianka :)
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
PanZagadka
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 7 kwie 2010, 18:20

Post autor: PanZagadka »

Stało się :evil: :x Błąd Komano...
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Ale wczoraj się działo na boiskach. 8) ( I dzisiaj też będzie. :wink: )
Kto by pomyślał, że to Brazylia odpadnie a Holandia przejdzie dalej...
A w meczu Ghana - Urugwaj też emocje były niezłe.
Quirkyalone
ODPOWIEDZ