Piłka nożna

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Piłka nożna

Post autor: urtika »

No i znów kolejny mundial. Przed nami jeszcze 3 mecze.
W finale widziałabym Belgię z Chorwacją.
panna_x pisze:nie znam realnie kobiety, której pasją byłyby narty, nie znam też takiej, która by lubiła mecze i piłkę nożną, zaś facetów sporo
No to zobacz, ile kobiet wypowiedziało się w tym temacie. :D
Quirkyalone
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Piłka nożna

Post autor: panna_x »

Widzę :)
Ale i tak nie znam tych osób realnie, to są internetowe wypowiedzi ;) Chodziło mi o to, że nie znam osobiście, czy też z takimi się nie zetknęłam w realu. Na pewno w necie można by też znaleźć przykłady kobiet, które interesują się motoryzacją, informatyką, sportami ekstremalnymi.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Piłka nożna

Post autor: urtika »

panna_x pisze: 9 lip 2018, 12:23 Chodziło mi o to, że nie znam osobiście, czy też z takimi się nie zetknęłam w realu.
No jak to nie? Przeciez mnie poznałaś osobiście. Zuzannę też.

Minęły 3 lata od ostatniego posta, znów mamy Euro. Przybyli nowi użytkownicy, starzy ubyli. Ciekawe czy tym razem temat się rozwinie.
Quirkyalone
JustAs
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 1 kwie 2021, 20:15

Re: Piłka nożna

Post autor: JustAs »

Piłka nożna to mój ulubiony sport. Kiedyś nawet grywałam z kolegami w czasie wakacji, na pewno wolałam to bardziej niż zabawy z koleżankami w dom/lalkami, haha. Jak tylko mam okazję, to staram się oglądać. Cieszę się, że nadeszło Euro.
Swoją drogą - zapewne słyszeliście, co spotkało Christiana Eriksena. Całe szczęście żyje i jego stan jest stabilny.
Senny
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 1 sty 2021, 05:30

Re: Piłka nożna

Post autor: Senny »

Jeżeli samemu uprawia się sport - ok. Może i dobre dla zdrowia, chociaż mnie to nie rusza.

Ale kibicowanie, czynienie sensem swojego życia, to, czy ktoś wturla kuleczkę między patyczki, albo doskoczy jakiejś tam odległości, itd, to dobre dla pierwotniaków. I to by się nawet zgadzało.
Hazel
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Piłka nożna

Post autor: Hazel »

Dostrzegam spore zainteresowanie pań w tym temacie, co jest bardzo ciekawe :wink:

Przez ostatnie kilka lat piłka nożna coraz mniej mnie interesowała. Klubowej już nie oglądałem prawie ogóle, zwykle tylko jak leciała reprezentacja lub polskie kluby w eliminacjach (bo dalej rzadko wychodzili). Zraziła mnie postępująca komercjalizacja oraz zbyt duży szum wokół gwiazd futbolu, czasem strach lodówkę otworzyć, żeby nie wyskoczył jakiś medialnie napompowany heros naszych czasów.

Natomiast obecne Euro 2020 to naprawdę bardzo dobry turniej. Pada sporo bramek, a także widać, że w fazie pucharowej nie wygrywają tylko faworyci, ale również drużyny zdyscyplinowane i zaangażowane w grę całymi siłami. To mi się bardzo podoba. Aż sam bym chętnie pograł :rozowe: Na ile oczywiście pozwoliłaby na to moja raczej słaba kondycja i mierne umiejętności. Myślę, że po tym turnieju z powrotem będę bliżej przyglądał się rozgrywkom :wink:
GG: 3498837
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Piłka nożna

Post autor: urtika »

Z faworytów tylko Włochy i Hiszpania zostały, cała reszta, czyli Francja, Niemcy i Portugalia już dawno do domu pojechała. :) Kto by pomyślał.
Najbardziej szkoda było mi Węgrów ,że nie przeszli dalej.
Quirkyalone
Krzysiu36l.
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 6 lis 2021, 00:02

Re: Piłka nożna

Post autor: Krzysiu36l. »

Uwielbiałem piłkę w latach 90 gdy w drużynach grało tylko 3 obcokrajowców, nie było tyle komercji w tym sporcie, a także piłkarze to byli ludzie charakterystyczni. Tacy jak np. Keane, Schmeichel, Kahn, Klinsmann, Baggio, Batistuta, Caniggia, Bergkamp, Shearer, Chilavert, Campos czy Stoichkov. To były takie barwne postacie, buntownicy jak gwiazdy rocka. Teraz ten sport stał się domeną lalusi.
Mam problemy z nadużywaniem alkoholu. Nie łączy się to z agresją w żaden sposób. Mimo to jest to dla mnie problem.
ODPOWIEDZ