Grunge

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Do zadnych bo choc jestem rocznikiem 87 a wiec lata 90 nie powinny mi byc obce to jestem duchem w latach 80 :P

Niestety lata 90 a raczej ich druga polowa kojarzy mi sie z britney i jej podonymi wokalistkami oraz zaczyna sie moment w muuzyce gdzie artyzm artystow jest spychany na drugi plan i nie liczy sie jakos a szokowanie widza i sluchacza :P

Zreszta to czas disco - polo.. Jedyne co tak naprawde bylo dobre w tamtych latach to muzyka polska czyli rock 90 :P Wtedy duzo kawalkow wilkow i innych zespolow :P

http://www.youtube.com/watch?v=yWIMFztDGHM

:mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=3etkD2cM ... re=related
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Grunge nie wraca, grunge jest. Nie, nie jestem jakimś wyznawcą grunge. Po prostu muzycy prezentujący ten styl muzyczny tak samo wyrażają to w wyglądzie (przeważnie), tak samo jest z fanami.

Zespół z pierwszego posta nie jest jedynym, który odtwarza to charakterystyczne brzmienie z lat 90. Tak, czy siak nie widziałem, aby wszyscy zaczęli słuchać grunge, czy ubierać się w tym stylu. :P
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

To przejściowe... Aczkolwiek, nie obraziłbym gdyby plastikowy pop wyszedł z mody. Może miałbym powód, aby włączyć telewizor i przestawić na kanał muzyczny. :roll:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Nie widzę, aby moda (w sensie masowa) trzymała się lat 80. To, że są zespoły grające taką muzykę i ich fani jest normalne.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Re: Grunge

Post autor: marchewa »

lygrys pisze: Myślicie, że wróci moda na muzyke grunge?

Po znalezieniu wogóle opisu co to jest to niby to powinno mi być bliskie ze względu na mój gust. No właśnie- niby- bo zupełnie nie jest, chociaż jest mały wyjątek w postaci 2 czy 3 piosenek Nirvany które nawet mi się podobają.
ODPOWIEDZ