Perfumy

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Perfumy

Post autor: Ant »

Topic skierowany zarówno do ladies jak i gentlemen :D

Mianowicie:
1. Używacie?
2. Jaki jest Wasz stosunek do nich?

Mam na myśli wszelkiego rodzaju wynalazki zapachowe (dezodoranty, wody kolońskie etc.).
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Re: Perfumy

Post autor: Salomea »

A co to takiego? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak serio to używam perfum, czemu miałabym tego nie robić? Stosunek mam chyba raczej zwyczajny, jaki tylko może mieć człowiek do perfum, kupuję, używam , pachnę, więcej funkcji chyba perfumy nie posiadają.
:mrgreen: :lol: :wink:
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Perfumy

Post autor: kot »

Ja używam różnego rodzaju perfum , wód po goleniu no i oczywiści pianki do golenia itp. :D :D :D :D . Przeważnie kupuje je w supermarketach . Chyba każdy stosuje jakieś kosmetyki (przynajmniej krem Nivea i woda kolońska) . Stosunek do substancji zapachowych mam pozytywny . A tak przy okazji mydło i szampon to stosuje codziennie , a wode mam 24 h na dobę z wodociągów przebadaną przez sanepid :shock: :shock: :shock: :shock: (żeby nie było niedomówień ) . 8) 8) 8) 8) .

Napisałem to z nutą satyry - nie zlośliwie .
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Perfumy

Post autor: Kuba »

Też mnie od czasu do czasu można spotkać pod prysznicem. Zdezynfekuje się jakimś cologne po goleniu i wysmaruje antyperspiracyjnym dezodorantem. Ogólnie nie przykładam większej wagi do tego jak pachne ale raczej do tego czy nie zalatuje. :wink:

Przypomniał mi się stary kawał. W ruskim wojsku zbiórka i inspekcja. Porucznik egzaminuje żołnierzy, podchodzi do Wani i mówi: Wania! A prysznic to ty widział?! - Wania nato - No tak! Zawsze jak coś zginie to musi być na mnie...

Ale ja dziś w dobrym humorze... To chyba przez Kosmitkę.
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: Perfumy

Post autor: Aneshia »

XD swietny ten kawal XD A jesli chodzi o perfumy, to ja np przez dluzszy czas nie uzywalam. Nie przywiazuje wiekszej wagi do czegos takiego, zazwyczaj nie czuje nawet, ze ktos bliski ma takie to a takie... nie rozpoznaje zapachow :/ Nie wiem dlaczego, ale moj mozg jakos je pomija -.-'' Chociaz w tej chwili juz uzywam, ale nie dlatego, zeby uzywac ale po prostu strasznie polubilam zapach wanilli wiec musze ja zawsze meic przy sobie :mrgreen: Ale nie myslcie sobie o mnie, ze ja jestem jakis brudas - myje sie oczywiscie codziennie... innych kosmetykow tez uzywam choc niewielu, nie zaliczam sie pod tym wzgledem do jakichs wyjatkowych dziwakow, jak sadze... :D
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Perfumy

Post autor: Agnieszka »

Używam. Głównie antyperspirantów i dezodorantów. Perfumy bardzo rzadko - jeśli już to l'eau par Kenzo (które stoi na półce już 8 lat - taka jestem oszczędna :P), ale generalnie nie lubię za mocno pachnieć, bo mam dość wyczulony węch i intensywny zapach (jakikolwiek) mi przeszkadza i mnie drażni.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Perfumy

Post autor: Ant »

Widzę, że nie jestem sam ;)

Głównie mydło, szampon do włosów itp., a jeśli chodzi o te zapachowe, to niezbyt. Jakoś dla mnie nie ma znaczenia ta wonna poświata pojawiająca się wraz z widokiem innych (pomijając oczywiście wszelkiego rodzaju naturalne antyperfumy). U siebie zaś bardziej patrzę na to, by swym zapachem nie motywować innych do zwiększenia odległości między nimi a mną :)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Perfumy

Post autor: kibic »

Ja osobiscie przedkładam wodę nad perfumami. :mrgreen:
wasz k i b i c
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Perfumy

Post autor: Agnieszka »

kosmitka pisze: ja uwielbiam perfumy i zawsze jestem cała taka wypachniona, że czuć ode mnie zapach perfum na kilometr :wink: :mrgreen: nie tylko ciało, ale włosy też sobie perfumuję, bo na nich ładny zapach najdłużej się utrzymuje. tym samym caly czas jestem ślicznie pachnąca i czuję się z tym bardzo przyjemnie :mrgreen:
O matko! To ja współczuję ludziom z Twojego otoczenia :shock: :shock: Dobrze, że nie mieszkasz w Gdańsku - mój nos jest bezpieczny :mrgreen: :mrgreen:
WendyKroy
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 27 sty 2006, 20:18

Re: Perfumy

Post autor: WendyKroy »

Ja lubie pachniec ale delikatnie, subtelnie, przesadyzm z perfumami przynosi odwrotny efekt bo wtedy to czlowiek smierdzi a nie pachnie.
We are the nobodies
we wanna be somebodies
when we're dead,
they'll know just who we are
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Perfumy

Post autor: Gizmo »

Jezeli chodzi o "chemiczne" zapachy, jestem mocno przewrazliwiona. Nie lubie wod kolonskich, perfum, szczegolnie tych ciezkich i mocnych, jak chanel 5 - to dopiero paskudztwo :x . Uzywam bezzapachowych antyperspirantow i staram sie w ogole niczym nie pachniec :wink: .
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Perfumy

Post autor: ewutek »

Podoba mi się lekko zetlały zapach "FENDI Theorema" na skórze nadgarstków i dekoltu, który pojawia się gdzieś tak po dwóch godzinach od poperfumowania. Kiedy już zajdzie reakcja chemiczna z naturalnymi feromonami, po prostu zamykam oczy i fruwam w swoich marzeniach... :mrgreen: :kocha: :zlamane:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Perfumy

Post autor: trujaca »

Szczerze mowiac bardzo lubie wydzielac przyjemne dla nosa wonie ;) Oczywiscie bez przesady, bo akurat w tej kwestii przesadyzm wskazany nie jest, ale subtelny zapach nikomu chyba jeszcze nie zaszkodzil.
W tej chwili mam tylko jedne perfumy, ktore specjalnie dobieralam pod katem swojej osobowosci (na cos musialam wydac ten ciezko zarobiony bon na 100 euro - raz, a dobrze), zwa sie Sweet Sun Diora.
Poza tym bardzo lubie jeszcze Deep Red Hugo Bossa, i to poki co tyle z mojej listy, w tej dziedzinie bowiem jestem rownie wybredna, co w kazdej innej ;)
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Perfumy

Post autor: maneki neko »

Nie uzywam perfum. U innych tez raczej nie zauwazam.
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Perfumy

Post autor: clouds clear »

Uwielbiam perfumy, lubie tez czuc delikatna nute u innych.Raz tylko mialam przypadek , kiedy perfumy mojej kolezanki bardziej draznily niz uprzyjemnialy przebywanie w jej towarzystwie :wink: :D
ODPOWIEDZ