Pies

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Libra

Re: Pies

Post autor: Libra »

Masz w okolicy jakieś schronisko?

W Rzeszowskim kundelku jest akcja "Godzina z bezdomnym psem", po prostu bierzesz psa na spacer - pies wyprowadzony i nie siedzi w klatce, Ty jesteś potrzebna i się przespacerujesz. Dla mnie to idealne rozwiazanie dla tych, którzy ze względów rozmaitych na psa pozwolić sobie nie mogą, a chcieliby.
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pies

Post autor: zazu24 »

Libra pisze:Masz w okolicy jakieś schronisko?

W Rzeszowskim kundelku jest akcja "Godzina z bezdomnym psem", po prostu bierzesz psa na spacer - pies wyprowadzony i nie siedzi w klatce, Ty jesteś potrzebna i się przespacerujesz. Dla mnie to idealne rozwiazanie dla tych, którzy ze względów rozmaitych na psa pozwolić sobie nie mogą, a chcieliby.
Mam sporo schronisk. Ale po takim wyjściu mam jeszcze gorszy nastrój, bo kocham te zwierzaki i zabrałabym je wszystkie.
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
arras
ASiołek
Posty: 80
Rejestracja: 22 maja 2011, 18:56
Lokalizacja: Warszawa

Kochane Zwierzaki :)

Post autor: arras »

arras
ASiołek
Posty: 80
Rejestracja: 22 maja 2011, 18:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kochane Zwierzaki :)

Post autor: arras »

Dlaczego mój post został przeniesiony ??? Utworzyłem nowy wątek traktujący o różnych zwierzętach , a nie tylko psach .

arras pisze:Pies ratuje przyjaciela :

https://www.youtube.com/watch?v=ZkxiSXpvHTw
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Kochane Zwierzaki :)

Post autor: urtika »

arras pisze:Dlaczego mój post został przeniesiony ??? Utworzyłem nowy wątek traktujący o różnych zwierzętach , a nie tylko psach .
Dlatego, że o zwierzętach istnieją już trzy wątki na tym forum: o psach, w którym to wątku jesteśmy teraz,
o kotach: viewtopic.php?f=6&t=380
oraz o wszystkich pozostałych zwierzakach: viewtopic.php?f=6&t=2224
Quirkyalone
Libra

Re: Pies

Post autor: Libra »

Moje futro choruje :( Jest guz, jeszcze nie wiemy czy taki sobie guz, czy ten niedobry guz.
ODPOWIEDZ