Twórczość

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
loreen
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 27 maja 2014, 12:15

Twórczość

Post autor: loreen »

Trochę pisze znajdzie się ktoś również pisze .Możne doda tutaj fragmenty


W dalekiej mroźnej północy rozkwitło życie. Gdy pierwsze promienie słońca rozświetliły mrok mała dziewczynka przywitała świat. Nadano jej imię Averil. Lata mijały szybko i dziewczynka dorosła. Nie miała ojca a matka była skrytą i tajemniczą kobietą. Niewiele mówiła o swojej przeszłości i trzymała się zdala od innych. Córce również nie pozwoliła z nikim rozmawiać. Powody pozostały nieznane. Gdy Averil miała 18 lat przyśnił jej się sen w którym ukazała jej się jaskinia i droga do niej. Wiedziona ciekawością postanowiła udać się w to miejsce. Droga była trudna prowadziła przez gęsty las i łatwo było się zgubić ale ona pamiętała ścieżkę bardzo dobrze. W końcu ją znalazła. Wejście było ukryte za warstwą roślin. Zapaliła pochodnie i weszła do środka. Długi korytarz w końcu się skończył i nagle stanęła przed posągiem kobiety wojowniczki. Postać w jednym ręku trzymała miecz w drugim pierścień. U jej stup było kilka szkieletów. Averil zbliżyła się ostrożnie do posągu i z lekkim wahaniem wzięła pierścień. Przyjrzała się jemu uważnie znajdowały się w nim czarny i zielony klejnot. Uśmiechnęła się i schowała go do kieszeni. Postanowiła wrócić do domu lecz nagle ogarnęło ją złe przeczucie więc zaczęła iść szybciej. Gdy tam dotarła jej oczom ukazał się obraz zniszczenia. Spalone domy i martwe ciała tak dobrze znanych jej osób a wśród nich jej matki przebite mieczem. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności drogę przez wioskę wybrała czarodziejka w swojej podróży. Spytała czy chce do niej dołączyć. Nie pozostało jej już nic więc z chęcią przyjęła jej propozycje. Czarodziejka szybko wypowiedziała zaklęcie po którym ukazał się portal. Averil przeszła przez niego i tak zaczęła się jej historia.
Awatar użytkownika
danica0
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 13 cze 2015, 06:49
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Twórczość

Post autor: danica0 »

Ja mam bardzo kreatywne pomysły i podobno ciekawie piszę/potrafię zainteresować czytelnika. Ale niestety mój wrodzony leń nie pozwala mi na dokończenie czy też regularne dopisywanie treści :/ Są to głównie opowiadania
"Always remember how you are"
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: Twórczość

Post autor: Issander »

.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 17:32 przez Issander, łącznie zmieniany 1 raz.
KrzyśMMMM
mASełko
Posty: 118
Rejestracja: 2 paź 2017, 16:51
Lokalizacja: skansen ideologiczny, peryferie śląska, prowincja Chin

Re: Twórczość

Post autor: KrzyśMMMM »

:D
slawkok
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 4 maja 2018, 23:44

Re: Twórczość

Post autor: slawkok »

danica0 pisze: 31 paź 2015, 21:58 Ja mam bardzo kreatywne pomysły i podobno ciekawie piszę/potrafię zainteresować czytelnika. Ale niestety mój wrodzony leń nie pozwala mi na dokończenie czy też regularne dopisywanie treści :/ Są to głównie opowiadania
Trzeba z nim walczyć! Kto wie, może masz talent?
MrSpock

Re: Twórczość

Post autor: MrSpock »

Twórczość dotyczy nie tylko działalności literackiej lub w dziedzinie sztuki. Zgadzacie się?

Twórczość dotyczy całości rozwoju wiedzy we wszystkich dziedzinach.
Mam blog na którym prowadzę edukacyjną dla osób zainteresowanych kierunkami ścisłymi, żeby ich nauczyć działania w tym kierunku. https://informatyka-delphi.blogspot.com/
ODPOWIEDZ