Sny, mary i koszmary

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Salomea

Post autor: Salomea »

Ja nie wiem o so hozzi. Sny o dzikich zwierzątkach już mnie nie koffają, za to teraz mam seryjne sny o torebkach z frędzlami. :roll: :roll: :roll: Śniło mi się, że chodzę po sklepach i szukam torebki z frędzlami właśnie. :roll: W sumie nie wiem, czy to awans jakiś, ale chyba nie, bo jakiś czas temu była seria o butach. :roll: Może jak we śnie w końcu kupię noffe ubranka + dodatki to seria się skończy. :roll: A potem peffnie będzie nowa o szczotkach do włosów, albo mopach, normalnie chyba się już kończę. :roll: :|
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Prowadzisz podwójne życie :xmrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Jej organizm silnie domaga się zakupów i ukazuje podświadome, niezrealizowane pragnienia ;)
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Mniemasz, że mój organizm podświadomie domaga się kastracji? xD

To by znaczyło, że jestem ein hundert Prozent as xD
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Post autor: Salomea »

A jak śnią się człowiekowi potwory morskie, to czego domaga się organizm? :roll: :mrgreen:
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Freud na pewno znalazłby nadzwyczaj pasjonujące uzasadnienie Twoich snów ;)
Sny to też nasze obawy...
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Jak to czego? Seksu :twisted:

Jak nie wiadomo, o co be, to chodzi o pyku-pyku :twisted:
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Post autor: Salomea »

Ja nie wiadomo o co be, to be o glocka i zabijanko. :diabel: :mrgreen:
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

A zwierzęta to podobno odzwierciedlenie osobowości naszych bliskich albo nas samych, zwłaszcza jeśli śnimy o zwierzętach znajdujących się w domu.
Być może jesteś więc w głebi duszy potworem o silnych przeżyciach wewnętrznych (patrząc na symbolikę wody)?! :P
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Mi się ostatnio śniły pająki i jakiś ziwny stawonóg :twisted:

So to znaczit? :xmrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Post autor: Salomea »

Czyli w głębi duszy jestem też King Kongiem, niedźwiedziem polarnym, tygrysem, rekinem, wilkiem, co tam jeszcze było... :roll: żółwiem, wiewiórką, koniem, psem + inne takie. Normalnie prawie całe zoo. :mrgreen:
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Pajak "oznacza szczęście i zmianę na lepsze, być moze nowe spotkanie" moze sie komus podobac, jesli mamy na mysli pozytywna zmiane. Ale w zyciu tak naprawde boimy sie zmian, unikamy ich, chcemy aby sprawy toczyly sie po starych koleinach.
Pająk może być znakiem pułapki albo wpadnięcia w pułapkę. Czy nie czujesz się schwytany w swoją własną sieć? Albo w sieć kogoś innego czy też w sieć czyjejś manipulacji lub podstępu? Można przyjrzeć się sytuacji z pewnej perspektywy. Pająk tkający swoją sieć jest symbolem twórczych sił we wszechświecie. Tkana spiralnie sieć pajęcza skupia się w centralnym punkcie i jest uważana za reprezentację świata. Hindusi mówią o sieci iluzji.
Ten drugi cytat wydaje mi się być znaczeniowo bliższy dla każdego człowieka i dla tego, co kojarzy jego podświadomość...

PS Boisz się pająków? :P
Salomea

Post autor: Salomea »

Sennik prawdę ci powie. :P :diabel: Normalnie jakoś nie wierzę w tio. :diabel:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

naomi_p pisze:PS Boisz się pająków? :P
I tak, i nie, zależy od wielkości i sytuacji :twisted: :mrgreen: ;)
Ostatnio zmieniony 1 gru 2007, 13:24 przez Ant, łącznie zmieniany 1 raz.
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Salomea, ale spójrz, że większość zwierząt, które miałaś w snach są znaczeniowo podobne, są to zwierzęta kojarzone z siłą, z opiekuńczością.
PIES - to dopiero jest prawdziwy symbol wewnętrznych instynktów człowieka, symbol przyjaciela, który ostrzega przed niebezpieczeństwem.
Nie zapominaj, że zwierzęta pojawiające się w snach to także symbole naszych bliskich.
ODPOWIEDZ