Jak spędzacie Święta Bożego Narodzenia?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Święta Święta

Post autor: Kamikola »

Nie chcę brzmieć jak kartka świąteczna ale

Z okazji zbliżających się Świąt chciałabym życzyć wszystkim asom i nie tylko dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, bogatego Mikołaja i spełnienia wszystkich marzeń i ... cokolwiek tam jeszcze się życzy.

:D Wesołych Świąt :D
:ciasto:


Co życzycie sobie pod choinkę?
Ja już wiem co dostanę (sama wybrałam i zapłaciłam za część). Aparat cyrfowy. A wy?
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: ¦wiêta ¦wiêta

Post autor: kibic »

A już myślałem że forum na święta zamiera "prace świąteczne". Miło wiedzieć że są osoby które myślą w tym okresie o tych którzy są zazwyczaj treścią na ekranie :D .
Ja chciałbym życzyć wszystkim zrozumienia i społecznej akceptacji.

Jak zwykle spóźniony KIBIC.
wasz k i b i c
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Święta Święta

Post autor: Winkie »

Gdzie ten śnieg? No pytam się - GDZIE TEN ŚNIEG??? :rain:
Nie, żebym jakoś specjalnie tęskniła za przedzieraniem się przez zaspy - ale jest grudzień, więc żądam abym została zasypana. Święta bez śniegu?... :xeek:
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Re: Święta Święta

Post autor: holliza »

Ja za bardzo nie lubię śniegu, zimy, mrozu itd. ale Świąt bez tego sobie nie wyobrażam. Dlatego dołączam się do pytania -
Winkie pisze:Gdzie ten śnieg? No pytam się - GDZIE TEN ŚNIEG???
Ale do Świąt jeszcze trochę czasu zostało, więc pozostaje mieć nadzieję, że zacznie sypać :)
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Święta Święta

Post autor: Winkie »

Ale do Świąt jeszcze trochę czasu zostało, więc pozostaje mieć nadzieję, że zacznie sypać :)
Tyle, że coś nie wygląda na to, aby zaraz tzn. jutro chociażby zaczął padać śnieg. :|
Jest dosyć ciepło, sucho - to nie wróży nic dobrego...

Kiedyś to już od Mikołajków można było uznać "sezon" za otwarty. :wink:
Pod względem praktycznym - dobrze gdyby nie padało w zimie... Pod względem sentymentalno - kulturowo - edukacyjno - handlowym - jak najbardziej powinno padać.
Awatar użytkownika
Lachesis
AS gaduła
Posty: 419
Rejestracja: 6 lut 2009, 19:20
Lokalizacja: Smerfów Świat

Re: Święta Święta

Post autor: Lachesis »

A u mnie śnieg dziś padał, już się rozpuścił, ale padał :xbiggrin: . Akurat jak szłam do szkoły, odczułam tą mniej sympatyczną stronę śniegu ;).
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Święta Święta

Post autor: Winkie »

Akurat jak szłam do szkoły, odczułam tą mniej sympatyczną stronę śniegu ;).
Tzn. wpadłaś w poślizg? :wink:

Wojewódzkie podlaskie zatem już przeżyło pierwszy, nieśmiały co prawda, szturm zimy. Jeśli Wy, to zaraz i ja.
Trzeba już wyciągać łopatę i sanki. :pompomgirl:
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Re: Święta Święta

Post autor: holliza »

Winkie pisze: Tyle, że coś nie wygląda na to, aby zaraz tzn. jutro chociażby zaczął padać śnieg. :|
Z pogodą nigdy nic nie wiadomo. Ja też bym nie pomyślała, że przy takiej pogodzie może zacząć sypać śnieg, i jakie było moje zaskoczenie, kiedy w poniedziałek wychodząc na zajęcia ujrzałam białe płatki spadające z nieba :) Oczywiście nic z nich nie zostało, ale może następnym razem się uda ;)
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Święta Święta

Post autor: Winkie »

Przed chwilą oglądałam pogodę na ten tydzień. Chyba już w ten czwartek ma w całej Polsce padać deszcz, deszcz ze śniegiem i śnieg. Największe opady przewiduje się w województwie małopolskim.
Dobrze, bardzo dobrze. Wypada się gdzie indziej, to u mnie będzie akurat na 24 - 26 XII, do Sylwestra i Nowego Roku. Już dokonałam rezerwacji. 8)
Awatar użytkownika
Artur_1988_as
pASibrzuch
Posty: 215
Rejestracja: 25 paź 2013, 20:21
Lokalizacja: network
Kontakt:

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Artur_1988_as »

W telewizji te mikołaje, ogólnie te cale święta ...jak ja tego nienawidzę.
„nie ważne jest to co robimy za życia, i jak długo ono trwa... liczy się to że przeżyliśmy je szczęśliwie”
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Layla »

Artur_1988_as pisze:W telewizji te mikołaje, ogólnie te cale święta ...jak ja tego nienawidzę.
Święta są wspaniałe. Ale takie prwadziwe, bez tej całej marketingowej szopki, lataniem za prezentami i wieczną gonitwą. No i ten multum reklam. Masakra. Nie sądzę żeby np lekom na sraczkę potrzebne było świąteczne opakowanie :roll:
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: dziwożona »

Sraczka przedświąteczna różni się od sraczki śródrocznej. Nie wiedziałaś?
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Artur_1988_as
pASibrzuch
Posty: 215
Rejestracja: 25 paź 2013, 20:21
Lokalizacja: network
Kontakt:

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Artur_1988_as »

Święta są wspaniałe. Ale takie prwadziwe, bez tej całej marketingowej szopki, lataniem za prezentami i wieczną gonitwą. No i ten multum reklam. Masakra. Nie sądzę żeby np lekom na sraczkę potrzebne było świąteczne opakowanie :roll:
Dla mnie to beznadzieja... ta rodzina, udawane życzenia itp. No i to katolickie, a tego nie zniosę. Ale drugiej strony na te ich wigilie znalazłem se bezdomnych z baraku, i tam pójdę pić do baraku do nich. By na ten czas nie być z tą "rodziną".
„nie ważne jest to co robimy za życia, i jak długo ono trwa... liczy się to że przeżyliśmy je szczęśliwie”
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Layla »

Artur_1988_as pisze:[Dla mnie to beznadzieja... ta rodzina, udawane życzenia itp. No i to katolickie, a tego nie zniosę. Ale drugiej strony na te ich wigilie znalazłem se bezdomnych z baraku, i tam pójdę pić do baraku do nich. By na ten czas nie być z tą "rodziną".
Ja właśnie nie mam pojęcia o męczrniach z rodziną przy stole wigilijnym. Świętujemy w 4-osobowym gronie + pies. Nikt nie siedzi pod krawatem, nie ubiere garsonki, nie modli się w nieskończoność itp itd. Jest swobodnie. I miło :)
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Artur_1988_as
pASibrzuch
Posty: 215
Rejestracja: 25 paź 2013, 20:21
Lokalizacja: network
Kontakt:

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Artur_1988_as »

No taki stereotyp świąt z rodziną to beznadzieja po mojemu, takie wzajemne słodzenia sobie, a potem znów to samo...
„nie ważne jest to co robimy za życia, i jak długo ono trwa... liczy się to że przeżyliśmy je szczęśliwie”
ODPOWIEDZ