aseksualizm a praktyki BDSM

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy

Re: aseksualizm a praktyki BDSM

Postprzez ColdChris » 31 lip 2016, 21:29

Viljar napisał(a):Związek osób z upodobaniami BDSM są siłą rzeczy oparte na zaufaniu w znacznie większym stopniu, niż "normalne". Partnerzy muszą dobrze się znać, nie tylko w sferze seksualnej, żeby wiedzieć, gdzie są granice. Polecam komiks internetowy "Sunstone", gdzie taki właśnie związek między dwiema Paniami jest opisany. Albo komedię "Sekretarka".

Nie odczułem tego zaufania w znacznie większym stopniu w takim związku. No ale ja opieram swoje zdanie da realnym doświadczaniu, a nie na komiksach czy filmach z Maggie więc co ja tam wiem ;)
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
ColdChris
łASuch

Postprzez logged » 31 lip 2016, 23:22

Viljar napisał(a):BDSM to nie "dewiacja" tylko parafilia; poza tym odnosi się nie tylko do sfery seksualnej.

Zgadzam się jak tylko mogę :D Mi wystarczy, że BDSM ma skończyć się na seksie i momentalnie tracę zainteresowanie.

Pociąg do odbycia seksu z drugą osobą niekoniecznie jest potrzebny, aby czuć potrzebę bycia zdominowanym, traktowanym w konkretny sposób, czy ubieranym tak czy inaczej. Według mnie satysfakcja może być emocjonalna, może też podniecać. Aseksualny nie oznacza osoby z brakiem libido, tak samo jak faktem jest, iż aseksualni fetyszyści istnieją! Przecież parafilia dosięga każdej orientacji, heteroseksualnej, jak i aseksualnej.

Ale co człowiek to inny przypadek, więc to jedynie moja opinia. Nie chcę tutaj w żadnym wypadku mówić złego słowa o kimkolwiek, co to to nie! :wink:
młodASek

Postprzez Viljar » 1 sie 2016, 07:55

ColdChris napisał(a):
Viljar napisał(a):Związek osób z upodobaniami BDSM są siłą rzeczy oparte na zaufaniu w znacznie większym stopniu, niż "normalne". Partnerzy muszą dobrze się znać, nie tylko w sferze seksualnej, żeby wiedzieć, gdzie są granice. Polecam komiks internetowy "Sunstone", gdzie taki właśnie związek między dwiema Paniami jest opisany. Albo komedię "Sekretarka".

Nie odczułem tego zaufania w znacznie większym stopniu w takim związku. No ale ja opieram swoje zdanie da realnym doświadczaniu, a nie na komiksach czy filmach z Maggie więc co ja tam wiem ;)

A skąd wiesz, na czym ja się opieram? Wyszedłem z założenia, że jeśli ktoś pisze takie opinie jak twoja, to świadczy o nieznajomości tematu, więc podałem źródła ;) A skoro uznałem je za odpowiednie, to znaczy, że temat jest mi znany. Logika godna Arystotelesa, nieprawdaż? :D
http://www.viljar.cal24.pl/

Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów (przysłowie irlandzkie).
Viljar
Wielki AS Jedi

Postprzez ColdChris » 1 sie 2016, 21:56

Viljar napisał(a):Wyszedłem z założenia, że jeśli ktoś pisze takie opinie jak twoja, to świadczy o nieznajomości tematu

Jeżeli osobiste przeżycie takiego związku, jak i innych, jest dla Ciebie powodem do założenia, że nie znam tematu to nie mam więcej pytań :D
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
ColdChris
łASuch

Postprzez panna_x » 25 sie 2016, 08:17

ColdChrisie, jeśli nie jest to zbyt osobiste to mam pytania na ten temat, jak znalazłeś taki związek? długo w nim byłeś? jak go oceniasz?
ja chciałabym spróbować po prostu z ciekawości jak to jest i czy by mi się spodobało. zeby przeżyć coś nowego, ekscytującą przygodę, próbować różnych rzeczy. jak mi się nie spodoba, to luz, odpuszczę i nie będę więcej próbować.
miałam znajomą która była w takiej relacji, a wcześniej była w "zwykłych" związkach. no ona tyle przeżyła, a ja nic. jako nastolatka nie eksperymentowałam. teraz czuję trochę smutek że inni tyle mieli, widzieli przeżyli a ja nic, sama monotonia. szkoła, studia a teraz praca gdzie każdy dzień wygląda tak samo.

no wiec zarejestrowałam się na forum dla bdsm ale niestety ludzie tam chyba nie czytają opisów, napisałam w profilu co mnie interesuje a i tak piszą do mnie osoby nie pasujące do tego. i na razie same takie.
panna_x
ASter

Postprzez Misio » 26 wrz 2016, 16:51

Według mnie to jest bardzo obrzydliwe, ale często jako uległa i naiwna osoba zakochiwałam się w dominujących dziewczynach.
Misio
ASiołek

Postprzez Warszawianka40+ » 2 paź 2016, 10:38

Misio napisał(a):Według mnie to jest bardzo obrzydliwe, ale często jako uległa i naiwna osoba zakochiwałam się w dominujących dziewczynach.

Zupełnie jak ćma do światła.
Czujesz się skrzywdzona? To po co to było?
Może jesteś zbyt wiele warta, by dawać się wykorzystywać w ten sposób?
Warszawianka40+
ASiołek

Postprzez panna_x » 26 paź 2016, 07:54

no i kapa bo mi zablokowali konto na tym forum bdsm bo wymagają zdjęcia do weryfikacji. a ja mam nowy laptop i jeszcze nie doszłam z wgrywaniem, przesyłaniem zdjęć.
panna_x
ASter

Postprzez Korat » 26 gru 2016, 15:46

BDSM wzbudza we mnie smutek.
"Słowa prawdziwe nie są piękne
Piękne słowa nie są prawdziwe."
Korat
ASiołek

Poprzednia strona

Powrót do Kontrowersje