Czy AS chce być pożądany?

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy

Re: Czy AS chce być pożądany?

Postprzez LetniLass » 2 lip 2017, 09:25

Kyuu napisał(a):Na wstępie zaznaczę, że sam nie jestem jeszcze pewien swojego bycia AS-em.

Mam tu kilka pytań, które ostatnio krążą po mojej głowie:

1. Czy chcecie podobać się swojej płci, lub płci przeciwnej?
2. Czy AS lubi podrywać?
3. Czy AS chce być podrywany?
4. Jakiej relacji oczekuje AS od płci przeciwnej?

1. Powiem tak, fajnie jest mieć to poczucie, że ktoś uważa mnie za osobę ładną albo ciekawą, ale to wszystko zależy od kontekstu tego ,,podoba". Jeżeli właśnie chodzi o takie bardziej seksualne ,,podoba" to raczej czułabym się osaczona i innymi słowy, nie podobałoby mi się to.
2. Ja osobiście nie lubię podrywać. Fakt, fajnie jest mi mieć tą świadomość, że potrafię, ale tak na dobrą sprawę nie widzę w tym celu. Rozmowy wtedy stają się takie dziwnie i sztuczne...
3. Zdecydowanie nie chcę być podrywana. W tym przypadku...po prostu nie.
4. Ja oczekuję przede wszystkim przyjaźni lub po prostu takiej znajomości która nie pójdzie w niepamięć na przykład po słowach ,,nie podobasz mi się" bo w takim przypadku byłaby sztuczna i udawana.
LetniLass
przedszkolASek

Postprzez Rheda » 2 lip 2017, 11:23

1. W sensie seksualnym absolutnie nie. Sama myśl o czymś takim mnie dziko krępuje. Kiedy ktoś wysyła mi sygnały, że mu się podobam, automatycznie wchodzę w jakiś dziwny tryb bycia „awkward”, że użyję angielskiego słowa, które pasuje tu dużo lepiej, niż jakiekolwiek polskie (bo „niezręcznie” byłoby tu dużym niedopowiedzeniem). Estetycznie chcę się podobać sobie, bo wtedy mam poczucie (zapewne złudne), że inni ludzie widzą mnie tak, jak ja siebie w tym momencie widzę i to mi daje dużą satysfakcję.

2. Nie umiem podrywać. Nie wiem jak i nie chcę wiedzieć. File not found. Error 404. To chyba jeszcze gorsze, niż być podrywanym.

3. Patrz punkt pierwszy.

4. Dobre pytanie. Ciągle szukam na nie odpowiedzi. Przyjacielskiej na pewno, bo świetnie czuję się w towarzystwie moich przyjaciół-facetów. Czasem mam poczucie że może fajnie by było pójść odrobinę dalej… Ale nie mam pojęcia, jak by to miało wyglądać, bo nie chcę relacji romantycznej (seksualnej tym bardziej). Ot i dylemat nie do rozwiązania :P
Rheda
ASiołek

Postprzez Słomiany Zapał » 2 lip 2017, 12:49

1. Jeśli to ma mieć podtekst seksualny to nie, ponieważ nie jestem seksualną osobą i mi to przeszkadza, denerwuje, czuję zażenowanie itp. Po prostu niepotrzebne mi to jest. Natomiast jeśli chodzi o podobanie innego rodzaju, np.: osobowość, wygląd (nie seksualnie) - miło.
2. Nie. Nie ogarniam. Czarna magia. I nie przyszło mi to nigdy do głowy.
3. Nie. Podrywanie wygląda jakoś sztucznie, nie łapię tego.
4. To zależy. Przyjaźni, koleżeństwa - trwałych. Platoniczno-romantycznego trwałego związku. Świętego spokoju ;)
Słomiany Zapał
ciAStoholik

Postprzez Bartek95 » 11 lip 2017, 16:49

Hmm.
1. Dążę do tego, aby podobać się przede wszystkim sobie, jednakże chciałbym podobać się płci przeciwnej.
2. Lubię jednak zależy od okazji i sposobu inaczej się podrywa osobę którą się zna a inaczej kogoś z kim trzeba dopiero nawiązać kontakt z tym drugim u mnie jest problem bo trzeba mieć jaja :D.
3. Tak i to bardzo w szczególności jeśli osoba podrywająca się stara sposób raczej nie istotny liczą się intencje.
4. W sumie to już zależy od osoby tak myślę . Jeżeli ktoś jest w stanie się zakochać to w zależności od kierunku homo/hetero zależy mu na tym by w przyszłości było coś więcej oczywiście stawiając na pierwszym miejscu na przyjaźń. Wyjątkiem są osoby które kierują się wyglądem wtedy dochodzi do zauroczenia i automatycznym pragnieniu miłości od osoby adorowanej . Jeśli chodzi o mnie to ja jestem tym 1
Bartek95
starszASek

Postprzez Setsu » 12 lip 2017, 18:39

Kyuu napisał(a):1. Czy chcecie podobać się swojej płci, lub płci przeciwnej?

Jak najbardziej ale dbam o siebie przede wszystkim dla siebie. Teoretycznie jest mi miło, gdy mężczyźni się za mną obejrzą ale w praktyce czuję ogromne obrzydzenie, gdy widzę wymowne uśmieszki czy spojrzenia. Fajnie jest być odbierana jako atrakcyjna kobieta ale jednocześnie nienawidzę czuć się jak krowa na targu. Podobanie na zasadzie "miło mi się na nią patrzy, swoją drogą na ten obraz w muzeum także" odpowiada mi jak najbardziej.
Kyuu napisał(a):2. Czy AS lubi podrywać?

Na pewno nie ja. Nawet gdybym chciała to nie wiedziałabym jak to się robi. Odpaliłby mi się natychmiastowy lag mózgu.
Kyuu napisał(a):3. Czy AS chce być podrywany?

Nie. Jeśli już kiedyś wynikła taka sytuacja to tylko zepsuła mi humor na resztę dnia, bo chłopak się namęczył, a większe zainteresowanie zyskałby chociażby od kamiennego posągu niżeli ode mnie.
Kyuu napisał(a):4. Jakiej relacji oczekuje AS od płci przeciwnej?

Zależy od osoby ale na pewno nic związanego z seksem, a i cielesnością przez większość czasu.
Setsu
bobASek

Postprzez KUNDZIA » 12 lip 2017, 22:19

1.W sumie nie wiem,czy takowym asem jestem,ale lubię słyszeć np.że jestem ładna,piękna itp.ale oczywiście bez podtekstu seksualnego np.jakby ktoś powiedział mi,że mam fajny tyłek czy kształty itp. to bym chyba pogryzła :-D Tak w skrócie miło mi jak dana osoba uważa mnie za ładną.
2.Mówiąc o podrywaniu to jakoś mnie to nie kręci,chociaż np. jak piszę z jakimś przystojnym chłopakiem to mam ochotę czasem wysłać mu serce lub całusa ale potem stwierdzam,że to i tak nie ma sensu i nic z tego by nie wyszło.
3.O nie,raczej nie.Odpycha mnie to,ale komplementy typu piękne oczy mile widziane.
4.Nasza relacja przede wszystkim musi opierać się na szczerości,wsparciu i zaufaniu.A co do takich wymagań to lubię być przytulana,całowana w usta,policzek a najbardziej chyba w czoło ;3 W skrócie pragnę związku platonicznego i romantycznego :)
KUNDZIA
młodASek

Poprzednia strona

Powrót do Kontrowersje