[S!] masturbacja

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
Nightfall
bASyliszek

Re: [S!] masturbacja

Post autor: Nightfall » 5 kwie 2018, 18:35

Jak wynika z czanelingów Laury Jadczyk, seks jest główną przyczyną tego, że dusze ludzkie zdecydowały się inkarnować na Ziemi i ta decyzja była najbardziej tragiczna, bo wszystkie błyskawicznie uzależniły się.
To tam gdzie były musiało być strasznie do ***, że zdecydowały się inkernować ze względu na seks xd

MrSpock

Post autor: MrSpock » 11 kwie 2018, 10:16

Biała pisze:
5 kwie 2018, 15:06
Naprawdę musisz do prawie każdej wypowiedzi dorzucać jakiś ezoteryczny bullshit?
Takie mieszanie medycyny i psychologii z pseudonauką wprowadza ludzi w błąd i prowadzi do często szkodliwego społecznie rozkwitu "alternatywnego" szarlataństwa.
Możesz mieć wątpliwości co do przekazywanych informacji ale nie przedstawiać ich aż w tak skrajny sposób. Laura Jadczyk, Barbara Marciniak i wiele innych osób przez wiele lat usiłują uświadomić społeczeństwo o sprawach ukrywanych przez rządy. W szczególności Michael Hesemann napisał kilka książek o tym, publikując dokumenty rządowe które wcześniej były sklasyfikowane jako ściśle tajne. Mowa jest w nich że już od 1952 roku wprowadzono politykę dezinformowania społeczeństwa w sprawach najwyższej wagi. Phill Schneider powiedział o tym na konferencji, powiedział że rozwój technologi, zatajonych przed społeczeństwem, wyprzedza oficjalną naukę o 1200 lat. Dlatego mamy taki niski poziom życia, ludzie cierpią i jest wiele chorób.

Awatar użytkownika
Azshara
ciAStoholik

Post autor: Azshara » 11 kwie 2018, 14:07

MrSpock pisze:
11 kwie 2018, 10:16
Możesz mieć wątpliwości co do przekazywanych informacji ale nie przedstawiać ich aż w tak skrajny sposób. Laura Jadczyk, Barbara Marciniak i wiele innych osób przez wiele lat usiłują uświadomić społeczeństwo o sprawach ukrywanych przez rządy. W szczególności Michael Hesemann napisał kilka książek o tym, publikując dokumenty rządowe które wcześniej były sklasyfikowane jako ściśle tajne. Mowa jest w nich że już od 1952 roku wprowadzono politykę dezinformowania społeczeństwa w sprawach najwyższej wagi. Phill Schneider powiedział o tym na konferencji, powiedział że rozwój technologi, zatajonych przed społeczeństwem, wyprzedza oficjalną naukę o 1200 lat. Dlatego mamy taki niski poziom życia, ludzie cierpią i jest wiele chorób.
No i właśnie o to chodzi :roll: Temat poświęcony masturbacji, a ty wpadasz z teoriami spiskowymi i o tym co rząd próbuje przed nami ukryć. Jeśli masz coś do powiedzenia na ten temat, to w porządku, ale od tego są inne fora. Tutaj raczej się z tym nie wpasowujesz, bo 3/4 forum nie wie o czym ty w ogóle piszesz.

Piruz
gimnASjalista

Post autor: Piruz » 12 kwie 2018, 00:51

MrSpock pisze:
5 kwie 2018, 13:02

Jak wynika z czanelingów Laury Jadczyk, seks jest główną przyczyną tego, że dusze ludzkie zdecydowały się inkarnować na Ziemi i ta decyzja była najbardziej tragiczna, bo wszystkie błyskawicznie uzależniły się. Delikatnie nazywają to walką między sacrum i profanum.

Podobno ma się to skończyć dla wielu ludzi za kilka lat.
:xmrgreen: miałem coś napisać, ale chyba naszła mnie nagła ochota na inkarnację na innej planecie :aniol:

Awatar użytkownika
Animalia
pASibrzuch
Kontakt:

Post autor: Animalia » 15 lip 2018, 21:45

Niektórzy to robią, ale ja nie. Nie fantazjuję ani się nie macam. To jest obrzydliwe, tak jak seks.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Animalia
pASibrzuch
Kontakt:

Post autor: Animalia » 15 lip 2018, 21:46

Nightfall pisze:
5 kwie 2018, 18:35
Jak wynika z czanelingów Laury Jadczyk, seks jest główną przyczyną tego, że dusze ludzkie zdecydowały się inkarnować na Ziemi i ta decyzja była najbardziej tragiczna, bo wszystkie błyskawicznie uzależniły się.
To tam gdzie były musiało być strasznie do ***, że zdecydowały się inkernować ze względu na seks xd
Myślę to samo. XDDD
Obrazek
Obrazek

EjberZFyrtla
starszASek

Post autor: EjberZFyrtla » 27 lip 2018, 06:36

No właśnie a ja to czasem nawet robie, ale jakoś do zbliżenia płciowego nie mam ochoty i nie ciągnie mnie do tego, hmmm tylko czy np w zwiazku ASka by to zaakceptowala? Bo jak widać zdania podzielone

ODPOWIEDZ