Czy bylibyście w stanie kogoś zabić?

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Po co noże, śrubokręty itp.? Niektórym ludziom wystarczy usta otworzyć. Głupota zabija, a to broń masowego rażenia. Najgorsze, że jest na dokładkę obywatelem świata, gdzie stąpnie, tam jej terytorium.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Agg
mASełko
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2009, 03:47
Lokalizacja: "z Disneylandu"

Post autor: Agg »

Wybacz, ze Cie przerazam Agnieszko. Rozpatrywalam tylko konktetne walory i uzytkowosc . Nie musialam nikogo zranic bronia do tej pory. Ale kilkakrotnie musialam ja wyciagac. I nigdy nikt nie zaryzykowal. Bo czasem niestety ciety jezyk nie wystarczy dziwożono. Gdyby tak bylo, mysle, ze razilabym jak Longinus Podbipieta ;)

W ramach rozrzedzenia atmosfery opowiem dykteryjke o ekshibicjoniscie.
Zaczepil mnie kiedys taki rosly i agresywny, co sie raczej nie zdarza. Noc byla, 3 czy 4, wokolo pustki. Szedl za mna spory kawalek i w koncu odwrocilam sie i z usmiechem spytalam czy czegos chce. Na to on z usmiecha sie radosnie i idzie w moim kierynku stwierdziwszy:
"Wyglada na to, ze sie zabawimy kotku."
"Tez mam takie wrazenie misiu" odpowiedzialam ze spokojem otwierajac w dloni noz sprezynowy.
Za szybko sie niestety poruszal a ja zawsze bylam slaba w biegach. I tak kolejny raz magiczne doswiadczenie seksualne minelo mnie bezpowrotnie ;/ :P
Ostatnio zmieniony 29 paź 2009, 21:53 przez Agg, łącznie zmieniany 1 raz.
Some people just like to watch the world burn.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Mnie zawsze wystarczał, a często jest aż nadto. Widocznie nie spotkałaś nigdy nikogo z naprawdę niewyparzoną gębą.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Do niektórych cięty język nie trafia, są na to za tępi.

A gdy zawodzi siła argumentuw, zawsze zostaje argument siły
Awatar użytkownika
Agg
mASełko
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2009, 03:47
Lokalizacja: "z Disneylandu"

Post autor: Agg »

Albo Ty, zrzadzeniem losu, nie potkalas pijanych/nacpanych wyrostkow tudziez innego elementu. Mi niestety sie zdarzalo i uwierz na slowo, dyskusja niewiele zdzialasz.
Some people just like to watch the world burn.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ja codziennie spotykam się z takim elementem. I jeśli sobie nie daję rady, to tylko dlatego, że czasami jestem za łagodna i staram się jeszcze trzymać jakiś poziom.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

O ile się orientuję, ekshibicjonista z definicji ogranicza się tylko do wymachiwania klejnotami rodowymi, więc być może nie był to ekshibicjonista :]

A przeraża mnie nie tyle przemoc, co teoretyzowanie w tym temacie i pozowanie na żyletę, co to po mieście pomyka z arsenałem broni :P
Awatar użytkownika
Agg
mASełko
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2009, 03:47
Lokalizacja: "z Disneylandu"

Post autor: Agg »

Agnieszka pisze:O ile się orientuję, ekshibicjonista z definicji ogranicza się tylko do wymachiwania klejnotami rodowymi, więc być może nie był to ekshibicjonista :]

A przeraża mnie nie tyle przemoc, co teoretyzowanie w tym temacie i pozowanie na żyletę, co to po mieście pomyka z arsenałem broni :P
Czyms tam wymachiwal, i owszem, ale czy by procz zapowiedzi przeszedl do czynow nie mialam okazji sprawdzic.
Teoretyzowanie bylo w kwestii zabijania kogos i sposobow na dokonanie tego. Pozowac nie musze i jesli odebralas to w ten sposob, ok, Twoja sprawa. Wiele osob mysli, ze ludzie w sieci sa inni niz na zywo. No coz, moze sie kiedys spotkamy. ;)
Some people just like to watch the world burn.
Awatar użytkownika
Miglanc
ASiołek
Posty: 59
Rejestracja: 28 mar 2007, 11:27
Lokalizacja: z za biurka

Czy bylibyście w stanie kogoś zabić

Post autor: Miglanc »

Odpowiadając na temat postu, obecnie nie, kiś miętki się zrobiłem. Kilkanaście lat wstecz w wojsku (służba czynna) jak najbardziej bez mrugnięcia okiem.
Pesymista to osoba, która z dwojga złego wybiera obydwa.
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Czy moglabym kogos zabic? Generalnie raczej nie. Spokojna istota jestem. W obronie wlasnej - tak.
'Never give up on your adventures and dreams ...'
nova
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 23 paź 2009, 20:39

Post autor: nova »

Już nigdy więcej nie założę takiego tematu :P Miała byś filozoficzna pogawędka o możliwościach ludzkiej psychiki, a powstał dział dla psychopatów:D
Swoją drogą, przerażacie mnie :P Widzę, że dosyć spora część użytkowników tego forum ma jakieś sadystyczne skłonności :D
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Możliwości ludzkiej psychiki?

Polecam książki "Ciemna strona człowieka" i "Efekt Lucyfera"

Nie ma takiej zbrodni której bez mrugnięcia okiem nie dokona spokojny uczciwy ojciec rodziny, w dodatku w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku.

To niezdolność do okrucieństwa czy zbrodni jest wyuczona
I jest rzeczą którą trzeba stale pielęgnować, inaczej zniknie

Człowiek z natury to uzbrojona małpa mordująca inne małpy - tak jak nasi najbliżsi krewni, szympansy.
Tego dziedzictwa na prawdę trudno się wyprzeć. "Humanitaryzm" to ostatnie... yyy... 50lat? a w opozycji stoją lat dziesiątki tysięcy...
niewolnictwo... wojny... okrutne prawo... mam wymieniać dalej?
Poczytajcie historię, wyciągnijcie wnioski
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Właśnie, wyciągnijcie wnioski.

(Wbrew pozorom to nie off-top)
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

nova pisze:Swoją drogą, przerażacie mnie :P Widzę, że dosyć spora część użytkowników tego forum ma jakieś sadystyczne skłonności :D
Myślę, że my się nie oszukujemy, zgrywając dobrych i poprawnych obywateli, kiedy tak naprawdę bylibyśmy w stanie komuś głowie rozbić. Człowiek jest zły, ma to w genach. :diabel:

Zakazany owoc kusi bardziej niż taki, który jest na wyciągnięcie ręki. Ale to co mamy na wyciągnięcie ręki jest już mniej kuszące, więc po co sięgać? :mrgreen:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Tak, ku*wa, wszyscy jesteśmy psychopatami, tylko się powstrzymujemy. Brawo.
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ