Fetysze:)

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
szczecinianin
łASuch
Posty: 189
Rejestracja: 29 mar 2013, 19:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Fetysze:)

Post autor: szczecinianin »

w tym temacie rowniez polecam do przeczytania artykul z tego blogu: http://two-steps-from-hell.blog.pl/2013 ... zysci-209/
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Fetysze:)

Post autor: chochol »

Czyżbym zobaczyła nowy fetysz? Będąc ostatnio w sh spostrzegłam starszego pana obwąchującego :shock: damską bieliznę. Czyżby myślał, że do bielizny nie stosują środka "na mole" i zapach wydzielin pozostał? Gdyby nie okulary oczy z orbit by mi wyleciały :lol: .
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Fetysze:)

Post autor: Indiana »

Juz wiem dlaczego kreci Cie skora. Wyobrazam sobie jak to sie wrzyna w pupe i inne czesci ciala, a Ty przeciez lubisz masochistki.
Polecam tez wysokie obcasy i stringi, czy biodrowki na chore nery i wilka....

:D :D :D
szczecinianin
łASuch
Posty: 189
Rejestracja: 29 mar 2013, 19:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Fetysze:)

Post autor: szczecinianin »

Indiana pisze:
Juz wiem dlaczego kreci Cie skora. Wyobrazam sobie jak to sie wrzyna w pupe i inne czesci ciala, a Ty przeciez lubisz masochistki.
Polecam tez wysokie obcasy i stringi, czy biodrowki na chore nery i wilka....

:D :D :D
A ciebie zapewne boli ze nie mozesz takich rzeczy nosic np z powodu wygladu :)
w jednym z tematow poruszano wlasnie problem atrakcyjnosci i wyglada na to ze min. polowa aseksualnych chce wyglaac atrakcyjnie/seksownie (zwlaszcza kobiet) mimo ze nie interesuja ich kontakty seksualne!
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Fetysze:)

Post autor: Heremis87 »

Może nie tyle fetysz, co po prostu u kobiet bardzo podobają mi się:
- długie, brązowe włosy
- gotycki styl ubierania (ale bez udziwnień), zwłaszcza długie suknie
- blada cera
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Annie
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 9 lut 2014, 19:14
Lokalizacja: Jednorożec

Re: Fetysze:)

Post autor: Annie »

Lubię jak mężczyzna
- ma długie włosy, najlepiej do ramion, brązowe lub czarne nie skażone żadna farbą, lakierem i innymi specyfikami. Lubię popsuć ładnie uczesaną fryzurę :mrgreen: :P
- jest chudy
- wysoki
- i jak nosi garnitur to już w ogóle ideał

Poznałam niejednego takiego pana lecz niestety o ASa ciężko :<

Fetysz intelektualny to stanowczość, muzyczne porozumienie, nieugiętość i zdecydowanie.
"I never go out without my trademark dark glasses. I like to watch not be watched" - Karl Lagerfeld
Nna
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 14 lis 2013, 18:40
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Fetysze:)

Post autor: Nna »

Hmmm.... pytanie dla mnie jest dość trudne. Lubię : długie włosy lub krótkie ( ale w takim wypadku tylko farbowane), bardzo jasną cerę, zadbane dłonie ( u mnie to wynika z obrzydzenia do bakterii innych, a dłonie mi się kojarzą z nośnikiem tego), krew, ubieranie się w stylu gotyckim, wiktoriańskim lub metalowym, oczy lekko podkreślone cieniem czarnym/brązowym.
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Fetysze:)

Post autor: Indiana »

Dla mnie moje dziewictwo jest fetyszem, czyms symbolicznym. Moja dewiza zyciowa to nie dawac d.upy ani doslownie, ani w przenosni. Nie skurvic sie nigdy.To nie ten poziom i nie ten styl. Nie ta klasa i nie ten fason. Nie ta połka i nie ten szereg. Nie ta przegrodka i nie ta przedzialka. Nie ta hierarchia wartosci. Nie ten poziom swiadomosci. Nie te techniki samorozwoju. Nie ta strategia wzrostu duchowego. Nie te poklady empatii. Nie to wyrafinowanie i oglada. Nie te horyzonty myslowe. Nie te schematy zachowan. Nie ta skala spolecznego konsensusu. Nie ta aura mentalna. Nie ten szyk. Nie ten blask. Nie te mechanizmy wzajemnych oddzialywan. Nie to pojecie normatywnosci. Nie ta skala asertywnosci. Nie ten czar. Nie ten dar. Nie ta bomba. A kto czytal, ten trąba.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Fetysze:)

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Indiana pisze:Dla mnie moje dziewictwo jest fetyszem, czyms symbolicznym. Moja dewiza zyciowa to nie dawac d.upy ani doslownie, ani w przenosni. Nie skurvic sie nigdy.To nie ten poziom i nie ten styl. Nie ta klasa i nie ten fason. Nie ta połka i nie ten szereg. Nie ta przegrodka i nie ta przedzialka. Nie ta hierarchia wartosci. Nie ten poziom swiadomosci. Nie te techniki samorozwoju. Nie ta strategia wzrostu duchowego. Nie te poklady empatii. Nie to wyrafinowanie i oglada. Nie te horyzonty myslowe. Nie te schematy zachowan. Nie ta skala spolecznego konsensusu. Nie ta aura mentalna. Nie ten szyk. Nie ten blask. Nie te mechanizmy wzajemnych oddzialywan. Nie to pojecie normatywnosci. Nie ta skala asertywnosci. Nie ten czar. Nie ten dar. Nie ta bomba. A kto czytal, ten trąba.
Obrazek

Tu już film kręcą o asostwie, może Ty zacznij nawijać hip-hop w tym temacie.
szczecinianin
łASuch
Posty: 189
Rejestracja: 29 mar 2013, 19:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Fetysze:)

Post autor: szczecinianin »

ktoś tu chyba jest wielkim fanem Gombrowicza ;)
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Fetysze:)

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

szczecinianin pisze:ktoś tu chyba jest wielkim fanem Gombrowicza ;)
Chyba żatrujesz, te wywnętrzenia użytkowniczki Indiana to nawet nie leżały koło boskiego Gombro. Brzmią jak z pamiętnika 13-latki. :P
szczecinianin
łASuch
Posty: 189
Rejestracja: 29 mar 2013, 19:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Fetysze:)

Post autor: szczecinianin »

wyrwana_z_kontekstu pisze:
szczecinianin pisze:ktoś tu chyba jest wielkim fanem Gombrowicza ;)
Chyba żatrujesz, te wywnętrzenia użytkowniczki Indiana to nawet nie leżały koło boskiego Gombro. Brzmią jak z pamiętnika 13-latki. :P
a to dobre!

w każdym razie ja zacytuje dwa fragmenty ze slawnej Biblii Szatana LaVeya i jako że temat jest o kontrowersjach to polecam jej lekture i zobaczycie jak bardzo będziecie zdziwinieni jak mało jest kontrowersyjna i ze porusza m.in ptemat aseksualności;)

cytaty:

Fetyszyzm jest nie tylko praktykowany przez istoty ludzkie, ale również przez zwierzęta.

Osoby aseksualne podlegają stałej sublimacji seksualnej przez swoją pracę lub hobby. Cała energia i zainteresowanie, które normalnie poświęcono by aktywności seksualnej, znajdują upust w innych rozrywkach lub wybranych zajęciach. Jeżeli ktoś preferuje inne zainteresowania niż życie seksualne, stanowi to jego prawo i nikt nie może potępiać go za to. Jednakże powinno się przynajmniej zdawać sobie sprawę z faktu, że to jest sublimacja seksualna.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Fetysze:)

Post autor: dimgraf »

Ciekawe to no napisałeś Szczecinianinie. Mam kolejne usprawiedliwienie na pracoholizm :mrgreen: I jeśli to rozumieć dosłownie spełnienie seksualne mogłoby spowodować utratę zamiłowania do tego co robię... chyba nie chciałbym zamieniać wielogodzinnej przyjemności tworzenia na parę minut seksu :D Na szczęście chyba tak to nie działa, a bynajmniej mam taką nadzieję :mrgreen:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
szczecinianin
łASuch
Posty: 189
Rejestracja: 29 mar 2013, 19:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Fetysze:)

Post autor: szczecinianin »

dimgraf pisze:Ciekawe to no napisałeś Szczecinianinie. Mam kolejne usprawiedliwienie na pracoholizm :mrgreen: I jeśli to rozumieć dosłownie spełnienie seksualne mogłoby spowodować utratę zamiłowania do tego co robię... chyba nie chciałbym zamieniać wielogodzinnej przyjemności tworzenia na parę minut seksu :D Na szczęście chyba tak to nie działa, a bynajmniej mam taką nadzieję :mrgreen:
niestety u mnie to nie dziala... do pracy też sie zbytnio nie nadaje.. :(
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Fetysze:)

Post autor: Heremis87 »

szczecinianin pisze:Osoby aseksualne podlegają stałej sublimacji seksualnej przez swoją pracę lub hobby. Cała energia i zainteresowanie, które normalnie poświęcono by aktywności seksualnej, znajdują upust w innych rozrywkach lub wybranych zajęciach. Jeżeli ktoś preferuje inne zainteresowania niż życie seksualne, stanowi to jego prawo i nikt nie może potępiać go za to. Jednakże powinno się przynajmniej zdawać sobie sprawę z faktu, że to jest sublimacja seksualna.
U mnie to działa, energia ukierunkowana w inną stronę, w dodatku z pożytkiem i małym poczuciem spełnienia :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
ODPOWIEDZ