Czego nie lubicie w seksie?

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
ngoro
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 8 lut 2018, 02:50

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: ngoro »

I znowu się nie rozumiemy :roll: Mnie nie chodzi o sam fakt wstrętu, co wielokrotnie pisałem. Mnie chodzi o ekstrema. Czyli wstydzisz się nagości przy partnerze, we własnym mieszkaniu i bez podtekstów seksualnych. Czy każdy heteryk wstydzi się się swojej nagości przy żonie? Oczywiście NIE.
Rheda
pASibrzuch
Posty: 259
Rejestracja: 18 kwie 2015, 23:32

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: Rheda »

Tylko że ja od początku bazuję na "przypadku" Natalii, a więc mówię o sytuacji, w której ktoś nawet nie chce mieć partnera.

Btw, nie wiem, dlaczego piszesz o nagości męża przy żonie. Oczywiście, że nie będzie się jej wstydził. W żadnym momencie rozmowy tego nie podważałam.
ngoro
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 8 lut 2018, 02:50

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: ngoro »

Pisała wcześniej coś takiego:
Marzę tylko o miłości platonicznej, romantycznej bez seksu itp. Moja rodzina bez przerwy mi wspomina, że nie mam chłopaka, to ja im tłumacze że mi się mężczyźni nie podobają, nie wyobrażam sobie z kimś całować, dla mnie to obrzydliwe. Nie rozumieją mnie, dla nich powinnam mieć chłopaka. Jak mam im wytłumaczyć, że ja nie chce mieć mężczyzn?
Po prostu brzydza mnie ludzkie ciała, dla mnie to jest obrzydliwe
Czyli pisała jakby chciała partnerkę. Ciekawe czy też by się wstydziła nagości przy niej, będąc asem?

I to odnosi się też do drugiego twojego pytania. Podsumowując zbyt mało jest informacji i trudno wyciągać daleko idące wnioski. Niestety na pierwszy rzut oka można odnieść nieprawdziwe wrażenie, sugerując się tym o czym pisała.
Awatar użytkownika
Nuśka
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 8 sty 2018, 18:09

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: Nuśka »

Dorzucę swoje 3 grosze, ale też nie rozumiem co piszecie. Myślę, że to wszystko jest przecież naturalne. Widok naszych miejsc intymnych jest uważany co najmniej za niesmaczny do tego kojarzy się z takimi odpadkami organizmu jak kupa, mocz, sperma, śluz, niefajne zapachy a do tego choroby. Dziecko na rzeczy nasycone charakterem erotycznym np. pocałunki rodziców reaguje raczej krótko: ble, fu, ohyda. Aseksualni są trochę jak takie dzieci, bo ich jak i aseksualnych ludzi nie podnieci taki widok, a jest tyko niepotrzebną wymianą śliny. Seksualnych ludzi jak nie pobudzają takie rzeczy to też czasem brzydzą. Kto lubi obmacujących się ludzi na środku ulicy? Problemem jest faktycznie jak ktoś się brzydzi człowiekiem bez powodu. Nie wiem czy w tym czy innym temacie ktoś pisał, że już sama twarz drugiego człowieka jest dla niego obrzydliwa.
panna_x pisze: 7 lut 2018, 19:13 Jak nie wierzysz, to wejdź sobie na fora internetowe.
No ale na takie fora biegną z płaczem właśnie dziewczyny, które bolało inne nie mają powodów, aby się wypowiadać na nich w takich tematach. Ile z tych dziewczyn tam napisało, że poszło najpierw do gina i wiedziało jaką ma budowę. Moim zdaniem to nieodpowiedzialne rozpoczęcie współżycia. Myślę, że mając błonę półksiężycową nie ma się czego bać, nie znam żadnych badań odnośnie tego, ale z samego wywiadu z ginekologiem wiem, że większość ma takie. Żadna z nas tego nie jest w stanie policzyć więc zostawmy temat, dodatkowo na ból składają się jeszcze inne rzeczy. Osobiście mi się jeszcze nic nie przerwało, choć wystarczy coś odpowiednio dużego, ale fisting mi się nie marzy, dziecko jest bardziej prawdopodobne. Na anonimowych czytałam kiedyś, wyznanie dziewczyny, która była dłuższy czas z chłopakiem, uprawiali normalnie seks, zerwała z nim poszła do gina, a on jej powiedział, że wciąż jest dziewicą, więc nie jestem jedyną. Statystycznie możecie mówić, że to promile ludzi, albo jeszcze mniej, ale kto to sprawdza i prowadzi takie statystyki. Sama byłam zaskoczona. Zdanie wcześniej pisze, że pierwszy raz mam za sobą, więc nie widzę korelacji z Waszymi skojarzeniami.
ngoro
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 8 lut 2018, 02:50

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: ngoro »

Ja jestem asem i nie brzydzi mnie nagość. Mało tego, uważam ciało za biologiczne dzieło sztuki. Naprawdę nie potrafię zrozumieć tych, którzy się tego brzydzą. Jeśli ciało jest zadbane i wyperfumowane, no normalnie oszaleć idzie. I nie jest to żadna erotyczna podnieta, ale docenienie piękna kształtów i zapachów. Jesteśmy istotami odbierającymi świat różnymi zmysłami, a asy są pod pewnymi względami jeszcze bardziej na to wyczuleni.

Poza tym kobiety są inaczej uwarunkowane od mężczyzn. Inaczej odbierają świat. Są mniej wstydliwi i dlatego mniej ich rażą uliczne golasy i zboczone dziewczyny. Kobiety mają trochę inny system wartości.
Awatar użytkownika
marzesobie
mASełko
Posty: 142
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:35

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: marzesobie »

ngoro pisze: 9 lut 2018, 23:39 Ja jestem asem i nie brzydzi mnie nagość. Mało tego, uważam ciało za biologiczne dzieło sztuki. Naprawdę nie potrafię zrozumieć tych, którzy się tego brzydzą. Jeśli ciało jest zadbane i wyperfumowane, no normalnie oszaleć idzie. I nie jest to żadna erotyczna podnieta, ale docenienie piękna kształtów i zapachów. Jesteśmy istotami odbierającymi świat różnymi zmysłami, a asy są pod pewnymi względami jeszcze bardziej na to wyczuleni.

Poza tym kobiety są inaczej uwarunkowane od mężczyzn. Inaczej odbierają świat. Są mniej wstydliwi i dlatego mniej ich rażą uliczne golasy i zboczone dziewczyny. Kobiety mają trochę inny system wartości.
Myślę, ze to kwestia indywidualna i nie chodzi tutaj czy ktoś jest asem, lub nie, czy jest kobietą czy mężczyzną. Mnie nagość nie brzydzi, ale nie wyobrażam sobie że nagle cała rodzina hasa sobie po domu nago. Ba nawet nic z dzieła sztuki w czyiś ciałach nie widzę... no być może ktoś kto spędza ileś tam godzin dziennie na siłowni, ma pięknie wyrzeźbione ciało to miło było by popatrzeć... ale nie koniecznie na intymne miejsca. No i patrząc obiektywnie raczej statystycznie jest więcej osób które jednak ciało mają jakie mają, sama takie mam. Bo wiem że nawet te 20 min dziennie ćwiczeń nie pozwoli na likwidację każdej fałdki czy każdej niedoskonałości...
Ale wracając do nagości to w określonych miejscach, np plaża dla nudystów to dla mnie sprawa nieprzeszkadzająca, ale w domu przy obiedzie...nie... nie wyobrażam sobie że każdy wyskakuje z ubrań i zasiada do stołu
Rheda
pASibrzuch
Posty: 259
Rejestracja: 18 kwie 2015, 23:32

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: Rheda »

Już się raz czy dwa wypowiadałam na ten temat, więc przepraszam za powtórzenie. Dla mnie nagość jest okropnie nieestetyczna. Ładny facet bez koszuli jeszcze ujdzie, ale bez spodni, bez butów nawet wydaje mi się... Nieestetyczny właśnie. Nie lubię widoku nagich kobiecych piersi, męskich i damskich tyłków i genitaliów. Nawet stopy są dla mnie takie niespecjalne. Nie brzydzą mnie, ale po prostu wydają mi się nieładne. Za to piękny facet w eleganckim fraku/surducie/garniturze/czymś takim - nooo, wtedy często się napatrzeć nie mogę :P (ale bez podtekstu, idzie mi tylko o wizualną "ładność")
zewsząd i znikąd
pASibrzuch
Posty: 246
Rejestracja: 30 lip 2014, 11:07

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: zewsząd i znikąd »

Wolę nie-eleganckie stroje. Zwłaszcza hipisowskie. :)
KrzyśMMMM
mASełko
Posty: 118
Rejestracja: 2 paź 2017, 16:51
Lokalizacja: skansen ideologiczny, peryferie śląska, prowincja Chin

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: KrzyśMMMM »

:P
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2018, 22:30 przez KrzyśMMMM, łącznie zmieniany 1 raz.
KrzyśMMMM
mASełko
Posty: 118
Rejestracja: 2 paź 2017, 16:51
Lokalizacja: skansen ideologiczny, peryferie śląska, prowincja Chin

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: KrzyśMMMM »

:P
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2018, 23:13 przez KrzyśMMMM, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: Viljar »

KrzyśMMMM - niezły kawał na Prima Aprilis, niemal dałem się nabrać, że pisałeś to na serio albo na trzeźwo :)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
KrzyśMMMM
mASełko
Posty: 118
Rejestracja: 2 paź 2017, 16:51
Lokalizacja: skansen ideologiczny, peryferie śląska, prowincja Chin

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: KrzyśMMMM »

:D
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2018, 23:14 przez KrzyśMMMM, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
króliczka
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 20 maja 2017, 21:11

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: króliczka »

A ja mam do Was takie pytanie: seks wydaje Wam się z zewnątrz bardziej w stronę: mroczny/przerażający czy głuptowaty/żenujący?
zewsząd i znikąd
pASibrzuch
Posty: 246
Rejestracja: 30 lip 2014, 11:07

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: zewsząd i znikąd »

Cudzy - raczej głupawy, trochę obleśny... Natomiast gdybym miała sama brać w tym udział, czuję przede wszystkim strach i ogromny sprzeciw: "Nie! To jest coś, co nigdy nie powinno mieć miejsca!". I mam do tego, kurde, prawo. Mam prawo bać się seksu i nie chcieć się go nie bać.
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: Małgorzata95 »

króliczka pisze: 4 kwie 2018, 19:22 A ja mam do Was takie pytanie: seks wydaje Wam się z zewnątrz bardziej w stronę: mroczny/przerażający czy głuptowaty/żenujący?
Nie mam doświadczeń, ale widzę sens tylko w jego biologicznym aspekcie (tj. potomstwo), w innym celu wydaję mi się niepotrzebny, dziwny, trochę ohydny, zwierzęcy. To strata czasu i energii, są ciekawsze rzeczy w życiu, a będąc z ukochaną osoba, można okazywać jej miłość w inny sposób, dla mnie seks nie ma nic wspólnego z miłością.
Ostatnio zmieniony 1 lis 2018, 08:42 przez Małgorzata95, łącznie zmieniany 2 razy.
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
ODPOWIEDZ