Czego nie lubicie w seksie?

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
zewsząd i znikąd
pASibrzuch
Posty: 246
Rejestracja: 30 lip 2014, 11:07

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: zewsząd i znikąd »

takasobie pisze: 23 sie 2018, 11:17 https://www.pudelek.pl/artykul/134455/3 ... il_stawke/
Gdy sobie pomyślę, ile teoretycznie noszę "między nogami", to naprawdę gdyby ktoś z mojej najbliższej rodziny potrzebował pieniędzy na naprawdę ważne sprawy, to mimo niechęci do seksu, byłabym w stanie "oddać komuś dziewictwo". Zresztą na zakup mieszkania chyba też bym się mogła poświęcić w ten sposób.
Pociesza mnie to, że niejako problem sam znika: naprawdę jestem fizycznie nieatrakcyjna (tusza, uczulenie, 37 lat i szyja wyglądająca od uczulenia i przesuszenia na jakieś 60...). "Problem" dotyczy tylko kobiet jako-tako atrakcyjnych...
Skarpetka
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 20 paź 2018, 10:29

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: Skarpetka »

Hmm... dobre pytanie :D lubie takie w ktorych moge wyrazic siebie heh.
W moim przypadku nie doszlo do stosunku, jedynie seksu oralnego i " robotek ręcznych" , ale chyba mogę sie wypowiedziec ?. Dreczy mnie , przede wszystkim to ze TRZEBA DOJSC ( mialam jednego partnera i wlasnie ten jeden jak na złość uważał ze trzeba, chyba zaszczepil we mnie niezdrowe przekonanie na ten temat). Masz gorszy dzien, mimo to kochasz sie z partnerem , ale za nic orgazm nie przychodzi , czulam wtedy frustracje , jego i swoja. I brak orgazmow zaczal sie zwiekszac, wiec i frustracja rosla wprost proporcjonalnie. Druga rzecza ktora nie lubie jest to ze nie wynosze z tego N I C ( ahh ten kochany aseksualizm). Wiecej pożytku jest juz ze sprzatania , bo twoje otoczenie roznosi dobra aure porzadku, a taki seksik , to troche bez sensu :/. Troche pojeczec , troche przyjemności , ale w sumie to sa lepsze rzeczy na swiecie i nic więcej.
Trzecia rzecz -nudzi mi sie xD. Zwyczajnie. Zastanawiam sie kiedy koniec , kiedy znowu bede musiala to zrobic i wlasciwie po co ja to robie? Nie lubie tego, tez ze trzeba to robic by kogos kochac, nie lubię tych wydzielin ( najgorzej ) i niektórych odglosow... i jakos tak ten akt kojarzy mi sie z brudem, anizeli miloscia.
Denerwuje mnie tez , ze nawet jesli poznalabym kogos tak wspaniałego , ze zgodzilabym sie uprawiac seks dla niego, to i tak pewnie do niczego by nie doszlo, bo do seksu potrzeba nawilzenia i ogolnej, nawet malej checi, podniecenia ktore umozliwyloby stosunek. Moglabym w sumie wymieniac tak w nieskończoność i kazda pseudozalete zamienic w wade . :) :)
Ezel
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 17 wrz 2023, 20:12

Re: Czego nie lubicie w seksie?

Post autor: Ezel »

Dla mnie po prostu kontakt z narządami płciowymi wydaje się być jakiś taki niekomfortowy. Czasami robią one różne rzeczy, które uważałbym za dość obrzydliwe, ale możliwe, że jak się o tym nie myśli zbyt dużo, to jest okej, no i przede wszystkim odpowiednia higiena.
ODPOWIEDZ