Słówko"seksowny"

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Nie wszystkie. :wink:

Ja z reguły np. w filmach zwracam uwagę na rysy twarzy, oczy, mimikę, nos, usta, dłonie, klatkę piersiową, sylwetkę... Jakoś na pośladki nie...
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

O tyłeczkach rozumiem, zdarza mi się stwierdzić, że dany pan jest szczęśliwym posiadaczek takowego ;) Ale zdarza mi się mówić, że ktoś ma seksowny głos, że o tym, co wymieniła Winkie nie będę już powtarzać ;)
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

O tak, głos. Jakże seksowny jest typowo angielski akcent... Słyszeliście Daniela Day - Lewisa? Ahahahaha...
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Niestety nie. Na mnie nieźle działają francuski czy hiszpański, ale też i inne języki ;) Zresztą, nawet nie o to chodzi jak ludzie mówią, tylko o to enigmatyczne "coś" ;)
Obrazek
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Post autor: pomaranczka1982 »

Ooo i tu muszę Wam przyznać rację, kocham wszystkich mężczyzn którzy mają seksowny głos.. chociaż pewnie dla każdej z Nas byłby on inny
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Dla mnie męski głos nie może być wymuszany, sztucznie modulowany. Jeśli nie chce czegoś powiedzieć, to ok. Ale jeśli by chciał powiedzieć coś mi i tylko mi, to wolałabym aby to było wypowiedziane tak, żeby powietrze wibrowało. :wink:
Daniel coś takiego robił, tyle że do drugiego faceta, swego faceta w filmie. :D
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Ależ teraz pojechałeś/aś. :lol: Czy Ty myślisz, że na tym forum piszą zoofile? Tylko zoofile mogą podniecać się na widok krowiego zadka, więc Twoje jakieś tego typu sformułowania są nieco niepoważne.
Ludzie mają prawo patrzeć na drugiego człowieka i oceniać jego wygląd. Ok? A częścią ludzkiego ciała są jakby nie patrzeć pośladki. Faceci przecież w różnych sondażach, właśnie kobiecą pupę podają jako jedną z najseksowniejszych części ciała.
Nie wnikam dlaczego nikt Ci się nie podoba, bo to nie moja sprawa. :wink:
Awatar użytkownika
Thanais
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 17 lut 2011, 17:15
Kontakt:

Genitalia są nieestetyczne

Post autor: Thanais »

Ja też uważam, że genitalia są - eufemistycznie mówiąc - brzydkie. Kojarzą się z płatami surowego mięsa, a nawet z przerośniętą larwą :D Poza tym co podniecającego jest w placu zabaw na wysypisku śmieci?

Natomiast ludzkie ciało, jako bryła/kształt, bywa piękne. Bo piekna jest harmonia proporcji, piękna jest rzeźba mięśni, faktura skóry, finezyjne detale. Człowiek może zachwycać niczym dzieło sztuki. A raczej dzieło natury, którym faktycznie jest. Tym niemniej jego genitalia budzą zażenowanie i niesmak. Daleko nam do piękna kwiatów i ich bajecznych pręcików/płatków.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

To wszystko zależy od sposobu przedstawienia ludzkiego ciała. Może być wulgarnie przedstawione, a może jak wspomniane dzieło sztuki. Przecież wiele posągów przedstawiających np. bohaterów z mitologii greckiej, czy fresków ma odsłonięte tzw. strategiczne miejsca. Jakoś nie zauważyłam, aby ludzie (szczególnie kobiety :wink: ) odwracali z niesmakiem wzrok. Co się komu podoba. :)
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Też tak myślę, że to zależy ;) Swojego ciała nie lubię, ale ciało ludzkie jako takie potrafi być piękne. Jednak, gdy do kogoś nie przemawia, to nic nie zrobimy. ;)

Ja lubię, zwłaszcza męskie ciała, że się tak wyrażę :P
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Tak, niektóre męskie ciała są takie ładne. Mężczyzna musi mieć to "coś" - niekoniecznie dobrze zbudowany, wysoki. Nie wiem jak to określić... Z reguły określam to słówkiem "seksowny". :wink:
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

"Magnetyzujący" dla mnie jest także dobrym słówkiem ;) A jeśli przy okazji roztacza wokół siebie aurę siły, nie koniecznie nawet fizycznej, to już jest ultra hiper i miękną nawet mnie kolana ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Thanais
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 17 lut 2011, 17:15
Kontakt:

Post autor: Thanais »

Mnie zachwycają ciała. Ciała zadbane, muskularne, zwinne, wysportowane. Lubię fitness i cenię efekty pracy nad swą fizycznościa :)
I wariuję ze szczęscia, oglądając gale MMA czy boksu. Uwielbiam widok walczących mężczyzn. Ale nigdy nie towarzyszy temu myśl typu: "jest boski, chcę by mi wsadził".
Zachwycam sie aseksualnie, o! :D
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Gosiu, a "charyzmatyczny" mógłby być? :wink:

Thanais, ale trenując fitness siłą rzeczy rzeźbi się również pośladki. Są nawet specjalne ćwiczenia, więc coś jednak musi być na rzeczy. Nie wiem dlaczego - ok, ładne ale dlatego tyle się szumu robi wokół tyłka?
Ja czasami przyglądam się piłkarzom. Zaznaczam, że tylko niektórym i nie zawsze. O wiele ważniejsze dla mnie jest ustawienie taktyczne i sama gra. Boksu i MMA nie lubię. Nie ten typ facetów.
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Thanais, lubisz walczących mężczyzn? Już cię lubię :P Ale akurat boksu nie lubię, nie widzę nic fajnego w praniu się po ryjach, że tak się nieładnie wyrażę, wybacz i nie czuj się urażona ;)

Winkie, owszem, to także dobre słowo ;) Rety, jest tyle pięknych słów, nieprawdaż? :)
Obrazek
ODPOWIEDZ