Okazało się...

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
Martynka_89
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 14 lip 2008, 09:33
Lokalizacja: opolskie

Okazało się...

Post autor: Martynka_89 »

... że jednak nie jestem Aseksualna! Przez całe 5 lat śledziłam co mogłam w tym temacie. Mieli rację Ci, co mówili, że Partner do ***. Ja ich nie miałam za wiele, ale mimo wszystko z żadnym Nigdy N I C. Więc doszłam do prostego wniosku, że to jednak ze mną coś nie tak. Omijałam temat Seksu Szeeeeeerokim Łukiem. Szukałam związku Platonicznego, jak większość osób. Teraz po długiej przerwie "w tych sprawach" stwierdzam, że jednak jestem "za" ; a nawet przeciw ;) Zostanę jednak na forum by uświadamiać a nawet spotkać się z innymi, nie do końca rozeznanymi co do swojej orientacji. Dziękuję Wszystkim za Cuuuudownego i Najwspanialszego w Moim Życiu Sylwestra 2010 we Wrocławiu :)) Nie jestem żadnym znawcą, Medycyny póki co nie kończyłam. Kończę za Rok Licencjat z Sociologii, ale ostatnio podsłuchałam we Wrocku właśnie, jak młodzi ludzie dyskutują na temat Aseksualności, wtrąciłam się i dowiedziałam się, że na studiach z Psychologii ten temat jest coraz częściej poruszany... Jestem z wami, bo "JesteśMy" lepsi. Mamy do zaoferowania coś więcej niż Cielesność". Nie mam zbyt wiele czasu by pisać, gdyż korzystam z okazji i piszę z laptopa kuzynki. Nie wiem, co by było popołudniami gdyby nie ona. Bo pracy póki co nie mam, ale chyba stanę się swoim Własnym Szefem.. Takie ciche dążenie do końca tego Roku. Wish Me Luck ;)
"Kochaj całym sercem wszystkich ludzi, bo lepiej mieć w sercu ranę, niż kamień zamiast serca"- Łzy
"Wariat- człowiek o dużej niezależności umysłowej" :) A. Bierce
"Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co dla nas ma."
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Okazało się...

Post autor: Patryk »

Życzę szczęścia :) Uświadamiać?
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Okazało się...

Post autor: migel »

Dobrze, że się odnalazłaś, bo najważniejsze to żyć zgodnie z własną naturą - aby uniknąć depresji i innych choróbsk [psychicznych] :P
U mnie było odwrotnie: mimo, że początkowo uważałem się za ASa, to z czasem myślałem, że jednak jestem normalnym S-em... ale potem, gdy sobie kogoś znalazłem [w końcu], to się upewniłem tylko, że ASem jednak jestem.
Awatar użytkownika
Czejenka
ASiołek
Posty: 81
Rejestracja: 6 maja 2013, 13:17

Re: Okazało się...

Post autor: Czejenka »

Martynka, bardzo fajny post! :) Bardzo fajnie było go czytac :)
Mi tez kolezanki mówią, że może po prostu nie trafiłam na odpowiedniego partnera, żebym nie zamykała się na inne ewentualności na wszelki wypadek. I w sumie nie wykluczam, że kiedyś ktoś taki się pojawi w moim życiu, kto tez mnie olśni ;) Póki co to nie nastąpiło ;)
Żydze powodzenia w miłości i pracy :)
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: Okazało się...

Post autor: klapouchy »

U kobiet to całkiem normalne. Zwłaszcza młodych i niedoświadczonych. Bzykają sie z kimś nie ma orgazmu i mysla, że są askami. Po jakimś czasie bzykaja sie z kims innym, jest orgazm i już nagle nie sa askami.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Okazało się...

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 19:02 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Okazało się...

Post autor: Patryk »

No jeśli któraś będzie się bzykać, miewać rozkoszne orgazmy i twierdzić że jest aską to włożę to między bajki :D
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Okazało się...

Post autor: marisaxyz »

klapouchy pisze:U kobiet to całkiem normalne. Zwłaszcza młodych i niedoświadczonych. Bzykają sie z kimś nie ma orgazmu i mysla, że są askami. Po jakimś czasie bzykaja sie z kims innym, jest orgazm i już nagle nie sa askami.
znawca kobiet się znalazł :wink:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Okazało się...

Post autor: dziwożona »

Jeśli ja mogę zabrać głos, to wydaje mnie się, że aseksualizm w czystej postaci istnieje, ale tylko jako zaburzenie hormonalne, tudzież inne na tle somatycznym. Moim zdaniem, nie można wrzucać tutaj wszelkiej maści jazd psychicznych, stanów lękowych i tym podobnych...
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Okazało się...

Post autor: chochol »

Kłapouchy, jak zawsze, potrafi wrzucić swoja ideologię i oczywiście poprawić humor. Kłapouchy dla Ciebie :medal:
Czejenka pisze:Mi tez kolezanki mówią, że może po prostu nie trafiłam na odpowiedniego partnera, żebym nie zamykała się na inne ewentualności na wszelki wypadek. I w sumie nie wykluczam, że kiedyś ktoś taki się pojawi w moim życiu, kto tez mnie olśni ;) Póki co to nie nastąpiło ;)
Czejenko, u mnie też nic nie wystąpiło, nie ma nawet żadnych odruchów w tym kierunku. Jednak odnalazł się już ten KTOŚ.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: Okazało się...

Post autor: klapouchy »

wyrwana_z_kontekstu pisze:
klapouchy pisze:U kobiet to całkiem normalne. Zwłaszcza młodych i niedoświadczonych. Bzykają sie z kimś nie ma orgazmu i mysla, że są askami. Po jakimś czasie bzykaja sie z kims innym, jest orgazm i już nagle nie sa askami.
Tylko powiedzmy sobie szczerze, że aseksualizm nie na tym (orgazm czy też jego brak) polega, więc skąd te zapędy do uświadamiania innych, skoro samemu bazuje się na nieporozumieniu? ;] Zabawne.

Jest dokładnie jak piszesz Wyrwana. Ale nic nie poradze że cześc ludzi myli brak orgazmu z aseksualizmem.
Awatar użytkownika
Martynka_89
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 14 lip 2008, 09:33
Lokalizacja: opolskie

Re: Okazało się...

Post autor: Martynka_89 »

Szanuje Swoje Ciało i Siebie "i nie bzykam się" z kim popadnie. Nawet wręcz przestałam by nie przeżywać na Drugi dzień tego Wk... Pytania: "No i jak było?".
Nie sprowadzajcie mnie, jeżeli mnie nie znacie, albo wydaję się, że mnie znacie pod jeden mianownik. A z panem Kłapouchym nawet nie miałam okazji się na Sylwku widzieć, więc proszę ze mnie Nie robić Kogoś, kim nie jestem. Dziękuję. Amen.
"Kochaj całym sercem wszystkich ludzi, bo lepiej mieć w sercu ranę, niż kamień zamiast serca"- Łzy
"Wariat- człowiek o dużej niezależności umysłowej" :) A. Bierce
"Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co dla nas ma."
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Okazało się...

Post autor: tymczasowy »

Dlaczego piszesz posty o takiej wymowie. Czuje sie jakbys nas obwiniala za cos. Nikt ci niczego nie zarzucil, a ty sie bronisz. :roll:
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: Okazało się...

Post autor: klapouchy »

Martynka nie pisałem, że bzykasz się z kim popadnie. Pisałem tylko, że wiele kobiet nie może się zdecydować czy jest askami czy nie, często błednie uwazają siebie za aski po nieudanym stosunku, a brak orgazmu u kobiety to w sumie nic nadzwyczajnego, żadne szczególne zaburzenie. A ponadto w bzykaniu nie ma przeciez nic złego i pisane, że asy niby sa jakieś lepsze to jakaś kompletna bzdura. Prawda jest taka że im człek bardziej wybzykany tym lepiej zna własną seksualność, więc bzykanie ma wielkie walory edukacyjne, naukowe oraz epistemologiczne.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Okazało się...

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 19:02 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ