Męski i kobiecy ideał (wygląd)

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
aldrig
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 29 lip 2017, 12:22

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: aldrig »

Jeśli chodzi o kobiety, to w moim rankingu prowadzi Kirsten Dunst. Podoba mi się chyba w każdym wydaniu. I ten jej błędny wzrok, och. : D http://akns-images.eonline.com/eol_imag ... 0;left,top

Saga Noren, länskrim Malmö 8) . Czyli Sofia Helin, odtwórczyni jednej z głównych ról w The Bridge. https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/or ... 36f561.jpg Piękna i naturalna. Zwłaszcza w serialu. ;p

A jeśli chodzi o facetów to Cillian Murphy wygrywa chyba ex aequo z Mikkelsenem.
https://cache.mrporter.com/journal-imag ... 10b795c9da
https://68.media.tumblr.com/ad959ad057f ... o1_500.jpg
Nemo
mASełko
Posty: 114
Rejestracja: 30 cze 2017, 21:38
Lokalizacja: Szczecin

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: Nemo »

youngirl_youngirl pisze: 27 paź 2013, 14:24ukazanie na przykładowym foto jak chcielibyście sami wyglądać
Mniej więcej tak jak już wyglądam, czyli na przykład:

Obrazek
i kto wizualnie byłby wymarzonym partnerem.
Obrazek

:rozowe: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
MadMargaret
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 13 lut 2016, 11:57
Lokalizacja: Wrocław

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: MadMargaret »

-Dołączę się do rozmowy i również pochwalę się typem osób za którymi mogłabym się obejrzeć na ulicy ; )
No więc opisując ogółami:.
Budowa: Chyba typowego pływaka, (taki trojkącik z talii)
Postura: Szczupła, mam spaczone spojrzenie na ludzi, gdyż lubię, niezdrowo chude sylwetki : /
Wzrost: Przeciętny
Kolor włosów: Raczej ciemniejsze, choć nie przeszkadzałoby mi, gdyby dana osoba farbowała kudełki
Ogólnie: Lubię coś charakterystycznego w wyglądzie, coś takiego jak blizny, piep..., ostre rysy twarzy,
widoczne kości policzkowe, wredne oczy, roztrzepane/niedbale ułożone włosy, bądź zmarszczki mimiczne, najlepiej od uśmiechu. :D

A jakbym miała to przedstawić na kimś konkretnym,
to z osób sławniejszych w których wyłapałam "to coś" to:

Kevin Bacon
Obrazek

Atsushi Sakurai Ten człowiek niezależnie w jakim wieku, jest zawsze atrakcyjny ;D z budowy, min, a nawet grymasów
Obrazek

Jack WhiteKocham jego mimikę twarzy
Obrazek

-A z kobiet, to ubóstwiam całą Alison Mosshart:. głos, wygląd, charakter. Jest takim moim kobiecym ideałem.
Zaś jakbym miała wybór wybrania sobie ciała to chciałabym wyglądać jak dość sławna modelka pracująca pod ksywką Brudna Heroina.
Po prostu *** laska.

Dzięki, jeśli ktoś przeczytał,
Już kończę chlapać bezsensu ; )
Obrazek
Spolaryzowany
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 3 lip 2017, 21:37

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: Spolaryzowany »

Spójrzmy realnie na to jaki świat jest – jak bardzo liczą się atuty fizyczne. Nawet jeśli mówimy, że nie, to w sposób ukryty te atuty się liczą. W przypadku kobiet atrakcyjność ma bardzo duże znaczenie. Atrakcyjna seksualnie kobieta staje się „samicą alfa” z którą chcą przebywać mężczyźni. Chcą z nią rozmawiać, zapraszać gdzieś itd. – to powoduje, że kobieta ta nie jest samotna. Motorem tych działań ze strony mężczyzn jest… tak naprawdę biologiczna chęć rozmnażania się z tą kobietą. Oczywiście nie ciągnąc jej w krzaki, tylko stwarzając sytuacje dające szanse.
Tymczasem mało atrakcyjna kobieta (np. taka z nosem jak „kartofel” i szparami między zębami) może być wręcz wyśmiewana w szkole… To powoduje obciążenie psychiczne, stres – który jest destrukcyjny dla „stabilności” psychicznej.W przypadku mężczyzn zaś, ważniejsza jest moc, siła, aby zdobyć pozycję w „stadzie”. Siłę tą widzi się już po ocenie wizualnej, dlatego nie potrzeba pojedynków, żeby ustaliła się pewna „hierarchia” w stadzie mężczyzn. Choć może się wydawać, że dziś w cywilizowanym świecie XXI wieku nie ma już takich „stad”, to w praktyce większy, silniejszy może sobie na więcej pozwolić, a słabszy nie, bo zawsze może zostać fizycznie „przestawiony” przez silniejszego.
No i teraz spójrz jak wadliwy fizycznie mężczyzna spada w tej hierarchii… Ja o tyle lecę na dno w takiej hierarchii, że jestem słaby, bardzo słaby. I widać to po mnie – wystarczy spojrzeć… Tyle razy mi mówiono „Ale chudy”, „Oświęcim-Brzezinka” itd. itd.. Po prostu wyglądam jak chore chuchro. Moja masa ciała to 84 kg przy wzroście 180 cm, ale jakoś, wydaje mi się, że twarz sprawia że wyglądam jak chudzielec. Kiedy widzę swoją twarz w lustrze, to ta twarz przypomina mi jakiegoś upośledzonego ułomka. Nie znaczy to że twarz jest jakoś bardzo zdeformowana. Nie jest. Ale jest inna, słaba.cienke rączki,kościste nóżki,twarz bez zarostu,cera ziemista,obłęd w oczach,wypadające włosy,wodobrzusze,oczy wiecznie przekrwione,żyła na twarzy, na całym ciele okrągłe,paraboliczne i owalne rumienie wędrujące,na klaciszonie też niemam kłaków,lekka ginekomastia,utykam na jedną nogę,jestem spowolniały co jest skutkiem podawania mi ogromnych ilości antybiotyków w okresie dzieciństwa głównie w zastrzykach.gdyby w internecie widzieli by moją twarz i słyszeli mój głos automatycznie rozmowa by się urwała zanim się rozpoczęła.bo jak widzą wrak przed sobą to o czym gadać?równie dobrze mogę chodzić obdarty ze skóry,broczący krwią i ropą.jedną nogą w grobie.Kiedyś myślałem idealistycznie o miłości, ale teraz gdy mam już więcej lat, to wydaje mi się, że ta „miłość” jest znacznie bardziej „wyrachowana”. To nic złego, to naturalne.
Każdy dla siebie szuka jak najlepszego partnera do reprodukcji. Nawet jeśli o tym nie wie. To biologiczna potrzeba. Ale również rozum tutaj dokonuje selekcji. Przykładowo jeśli dziewczyna wie, że całe dzieciństwo i młodość chorowałem i leżałem w łóżku zamiast bawić się z kolegami,uczyć się języków,podróżować, to oczywiste jest, że się jej załączą czerwone lampki i nie będzie tak bardzo skłonna ze mną być. To rozum i kalkulacja. To wpływa na to czy się we mnie zakocha, czy nie. Dalej: kobiety szukają silnych samców – tak nakazuje im mechanizm doboru naturalnego. Kobiety mężczyzn oceniają wizualnie, podobnie jak to się dzieje vice-versa.
Natomiast w tych sprawach partnersko-seksualnych funkcjonuje takie coś jak przywiązanie do danego partnera. To jak wpadnięcie w dołek „miłości”. Objawia się to tym, że partner do którego się „przykleimy” wydaje się piękniejszy niż jest w rzeczywistości. Zapewne jest to biologiczny mechanizm działający w celu utrzymania jednego związku, aby wspólnie wychować potomstwo.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: Viljar »

Mnie się zawsze podobały kobiety z raczej ostrymi rysami i nieco nietypową urodą, np. Lindsey Stirling...
Obrazek
...albo Cate Blanchett...
Obrazek
...jak również Audrey Tautou...
Obrazek
...i Carrie Anne Moss:
Obrazek

Generalnie jestem facetem o tyle nietypowym, że pociągają mnie małe piersi :oops:
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
takasobie

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: takasobie »

Awatar użytkownika
ASperger
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 2 lip 2018, 09:13

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: ASperger »

Mój ideał urody męskiej (Keanu Reeves, ale wyglądający tak, jak poniżej, a nie jakkolwiek):

Obrazek
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.
Senny
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 1 sty 2021, 05:30

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: Senny »

Spolaryzowany, swietny tekst!;) Masz przechlapane, ale 84 kg przy 180 cm to bardzo dobra waga.

Mnie natomiast najbardziej chyba ujmuje sposób mówienia, i ma ogromny wpływ na moją ocenę kobiecej atrakcyjności. Czasem jakaś zwyczajna laska się odezwie, zacznie ładnie akcentować słowa, to od razy jej atrakcyjność rośnie w moich oczach. Czasem jest też wręcz odwrotnie.. Kolory nie mają dla mnie też znaczenia w urodzie :) Rude, blond, wszystkie mi się podobają, jeśli mają w/g mnie coś w sobie :)
Awatar użytkownika
AlterEcho
mASełko
Posty: 139
Rejestracja: 21 paź 2020, 22:05

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: AlterEcho »

Viljar pisze: 26 wrz 2017, 12:13 Mnie się zawsze podobały kobiety z raczej ostrymi rysami i nieco nietypową urodą, np. Lindsey Stirling...
Obrazek
...albo Cate Blanchett...
Obrazek
...jak również Audrey Tautou...
Obrazek
...i Carrie Anne Moss:
Obrazek

Generalnie jestem facetem o tyle nietypowym, że pociągają mnie małe piersi :oops:
Na kobiety, jako kobieta hetero, patrzę tylko jak na piękne obrazy, ale również doceniam damską urodę i Carrie-Anne Moss zdecydowanie coś w sobie ma. Z tych mniej typowych, oryginalnych twarzy bardzo mi się podoba jeszcze Rooney Mara.
BiGamista
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 19 mar 2021, 14:35

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: BiGamista »

Niezbędne minimum:
Kobieta z długimi włosami, najlepiej do pupy,

warianty po mniejsze:
zakrywające Biust
do Szyi
W każdym razie nie jeż.


W Królowej Wiktorii widziałem, że rozpuszczanie włosów, było uważane za tak silnie Erotycznie, że wręcz za nieprzyzwoite uchodziło....
Widok tylko dla męża w sypialni....



No i nie otyła czy gruba, najważniejsze by biust był większy od brzucha.
Nie musi mieć totalnie płaskiego brzucha.
Awatar użytkownika
wakahisa
starszASek
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2021, 18:17
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: wakahisa »

U mężczyzn koniecznie zarost. Uwielbiam połączenie jasnych oczu (szary, niebieski) z ciemnymi włosami. Czarne włosy + szare oczy to ideał.

Kobieta to typowa ładna japonka. :3 Ale kobiety ze schematem koloru oczu i włosów, jak wyżej też są dla mnie często piękne. :3
msv

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: msv »

Nie mam wymarzonego obrazu męskiego czy żeńskiego ideału z wyglądu. Brzydzą mnie wręcz ludzie, którzy postrzegają innych jak rzeczy, którym chcieliby się przyglądać, i oceniają. Ten musi mieć zarost, a ta ciemne włosy. I te konkretne przykłady ludzi sławnych... Jakie to żałosne. Żeby nawet w tej społeczności liczył się wygląd fizyczny i miało się sprecyzowane upodobania względem drugiej osoby, a tak do popatrzenia sobie, bo przecież nie czuje się do takiej pożądania. Jedyny "wyglądowy" wymóg, jaki jestem w stanie zrozumieć i sama takowy posiadać, to zdrowa sylwetka i ogólnie zadbana, schludna aparycja. Reszta nie ma najmniejszego znaczenia. Zresztą sami się o tym przekonujecie. Nie jednemu/jednej z was zdarzyło się zauroczyć w kimś, kto znacznie odbiegał od waszego wyśnionego ideału, albo odwrotnie, oduroczyć się w ideale po poznaniu jego/jej cech charakteru i sposobu bycia. Więc po co te wymagania? Pomyśleć teraz, ilu ludzi musieliście odrzucić zanim ich poznaliście, bo nie spełnili waszych wyglądowych oczekiwań. Okropnie się czyta ten temat (to nie czytaj, hehe, nie, bo jestem masochistą), chociażby to:
youngirl_youngirl pisze: 25 lis 2013, 15:58 Uściślając swoją wypowiedź proponowałabym podanie : 1. ogólnej budowy-sylwetka, postura (szczupła, średnia, grubsza)+wzrost 2. kolor włosów/brwi/oczu/odcień skóry (jasny, ciemniejszy, ciemny, czarny;P).
Jak w jakimś sklepie, najlepiej meblowym, sofa w kolorze błękitu pruskiego, ale niebieskim też się zadowolę. Nóżki poproszę mahoniowe. A dałoby radę usunąć stąd guzik? Kto w ogóle wpadł na pomysł umiejscowienia tu tego guzika, psuje całą sofę, inne nie mają i wyglądają lepiej, tylko no kolor mi w tamtych nie pasuje. Nawet nie usiądę i nie sprawdzę, czy miękka, bo kurczę, nie chcę tego guzika w sofie. Poszukam innej. Tej wymarzonej.

Wiem, jakie to naiwne z mojej strony, oczekiwać drugiej takiej osoby, dla której również ludzie będą się zlewać w jedno na pierwszy rzut oka, która nie będzie wpatrywać się w zdjęcia obcych (!) ludzi i podziwiać ich urodę, ale tak jak wy sobie marzycie o niebieskookim chuderlaku, tak ja sobie pomarzę o kimś takim.
Indiana pisze: 12 lut 2014, 08:50 Dla mnie ten jest piekny kto jest piekny wewnetrznie.

Na takie obrazki moge sobie popatrzyc, ale dla mnie to tylko skora, kosci i tkanki.
Jedna się znalazła. W punkt. A to piękno tak łatwo można wychwycić, jeśli tylko nie przysłania je niby zwykła, bo ludzka, a jakże okrutnie bezwzględna, próżna postawa. Dopiero takie piękno można poddać własnej ocenie, powinno się, ale niestety, ludzie są jacy są.
panna_x pisze: 12 gru 2013, 09:32 Co do Scarlett, to ja mam mieszane uczucia. Czasem wydaje mi się bardzo ladna, a czasem mniej niż przecietna- nie wiem od czego to zalezy. No dobra, można powiedziec, ze każdy roznie wyglada, ma się lepsze i gorsze dni. Ale w moim przypadku jest to po prostu skrajnie nierowne- raz jest ladna, a raz dla mnie jest niczym nadzwyczajnym, a nawet czasem brzydka.
No po prostu żenada.
Anonimowy

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: Anonimowy »

Scarlett Johansson najbardziej podobała mi się w filmie Ona z 2013.
msv

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: msv »

Dziękuję za oplucie. Tego mi, masochiście, było trzeba.
ODPOWIEDZ