Męski i kobiecy ideał (wygląd)

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
youngirl_youngirl
starszASek
Posty: 44
Rejestracja: 12 paź 2013, 11:03
Lokalizacja: Praga/Pardubice/Hradec Kralove
Kontakt:

Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: youngirl_youngirl »

Tak jak sugeruje tytuł, w wątku tym chciałabym poruszyć temat wyglądu. Chodzi w nim o przedstawienie osobistego wizualnego ideału kobiety i mężczyzny, w wolnym tłumaczeniu- ukazanie na przykładowym foto jak chcielibyście sami wyglądać i kto wizualnie byłby wymarzonym partnerem. Jest to pierwsza rzecz, którą możemy zobaczyć i na tym chciałabym się skupić w tym temacie. Mile widziane uzasadnienie gustu;D
youngirl_youngirl(dawniej youngirl)
Libra

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: Libra »

Jest gdzieś coś podobnego "Kto się Wam podoba"
Awatar użytkownika
youngirl_youngirl
starszASek
Posty: 44
Rejestracja: 12 paź 2013, 11:03
Lokalizacja: Praga/Pardubice/Hradec Kralove
Kontakt:

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: youngirl_youngirl »

Libra pisze:Jest gdzieś coś podobnego "Kto się Wam podoba"
Jest;) tylko tam temat jest głębszy, a tu skupiony wyłącznie wokół wyglądu;)
youngirl_youngirl(dawniej youngirl)
Libra

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: Libra »

Ja lubię wielkich facetów. Niedzwiedzie takie. z łapą jak bochen chleba łojesuuuu...

Mimo to akoś tak sie złożyło, że chłopy moje, poprzedni jak i obecny to sylwetowo wątłusze o wzroście umiarkowanym.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: dziwożona »

Mam nadzieję, że Twój obecny tego nie czyta.
Ja lubię chudych, bladych, wysokich, okulary i buty wiązane...
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Libra

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: Libra »

Też mam taką nadzieję :P

Jakby mu brzuch od piwa nie urósł, to dla mnie jednak najpiękniejszy facet na świecie ;)
Awatar użytkownika
youngirl_youngirl
starszASek
Posty: 44
Rejestracja: 12 paź 2013, 11:03
Lokalizacja: Praga/Pardubice/Hradec Kralove
Kontakt:

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: youngirl_youngirl »

W ramach sprecyzowania dodam, że chodziło mi głownie o TWARZ:) stąd prośba o przykładowe zdjęcie
Ostatnio zmieniony 31 paź 2013, 11:02 przez youngirl_youngirl, łącznie zmieniany 1 raz.
youngirl_youngirl(dawniej youngirl)
Immortelle

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: Immortelle »

Ojoj... Preferuję chłodny, zimowy typ urody - czarne włosy, blada, anemiczna wręcz cera, do tego szare/niebieskie/zielone oczy. U dziewcząt podoba mi się raczej drobna budowa ciała. Takie Królewny Śnieżki :)
1
2
3
Ze znanych osób podoba mi się Megan Fox, a zwłaszcza w mniej więcej takich stylizacjach jak TA. Podziwiam też urodę Christiny Aguilery (a może raczej podziwiałam), nieraz Angeliny Jolie (choć ma zbyt wydatną szczękę jak dla mnie), kolejne moje typy to Kirsten Dunst, Natalie Portman, Keira Knightley, Monica Belucci, Natalia Oreiro, Zooey Deschanel (tak to się pisze? :P ).

Mężczyźni podobnie, różnicę robi tylko wzrost - lubię wysokich facetów, sama jestem niziutka i filigranowa, duży pan daje mi poczucie bezpieczeństwa, czuję się wtedy dzieckiem ^^ Najlepiej obrazuje to postać Severusa Snape'a z "Harry'ego Pottera", i jeszcze ta oschłość, surowość, uh, aż mnie ciarki przechodzą. No i Dani Filth, moja miłość z lat dzieciństwa :lol: Tych dwóch będę adorowała potajemnie i platonicznie po kres swych dni...
Podobał mi się też Gargamel ze Smerfów... Mam spaczony gust, wiem... :roll:
JOHNNY DEPP! Chociaż gdyby nie był cudownym aktorem, pewnie nie robiłby na mnie aż takiego wrażenia :P
I Trent Reznor. I Dave Gahan też mi się podoba.

Ciężko wytłumaczyć, skąd takie moje upodobania - pojawił się bardzo wcześnie; pamiętam, że w przedszkolu już się zachwycałam ludźmi o takim właśnie typie urody. No i tak zostało.
Ale to tylko ideały, którymi w ogóle nie kieruję się w życiu rzeczywistym. Podobać mogą mi się i blondyn(k)i, i szatyn(k)i, opaleni lub z piegami, wychudzeni jak i przy kości. Najbardziej pociąga mnie intelekt i takie trudne do opisania, zdefiniowania "coś". Zwłaszcza, gdy nie mam szans u danej osoby :)
Ostatnio zmieniony 27 paź 2013, 20:31 przez Immortelle, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
youngirl_youngirl
starszASek
Posty: 44
Rejestracja: 12 paź 2013, 11:03
Lokalizacja: Praga/Pardubice/Hradec Kralove
Kontakt:

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: youngirl_youngirl »

Jeszcze jedno, proponuję (o ile to możliwe) podanie przykładu kogoś znanego :)
youngirl_youngirl(dawniej youngirl)
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: chochol »

Libra pisze:Ja lubię wielkich facetów. Niedzwiedzie takie. z łapą jak bochen chleba łojesuuuu...
Taki zrobiony siłownią czy rozrastający się pod wpływem jedzenia? :>

Nie potrafię określić kto jest atrakcyjny/idealny itp. pod względem wyglądu. Choć lubię panów z brodą - brodaczy :zlamane: (znane persony brodacze np. Michaił Bakunin, Karol Marks, Lew Tołstoj).
Zastanawiam się, czy nie jest prawidłowością, że tych co darzymy szacunkiem/uznaniem są dla Nas ideałami pod względem wyglądu?
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Libra

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: Libra »

chochol pisze:
Libra pisze:Ja lubię wielkich facetów. Niedzwiedzie takie. z łapą jak bochen chleba łojesuuuu...
Taki zrobiony siłownią czy rozrastający się pod wpływem jedzenia? :>
duzy z natury :D Budowy potężnej, trochu brzucha też mile widziane. Zawody siłaczy / strong manów, uff jak gorąco :D
Immortelle

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: Immortelle »

To ja z takowym jestem :D Aż strach się z nim sprzeczać, jak machnie łapą, to rozplackam się na ścianie :D
Libra

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: Libra »

Szczęściaro :P

Mój jest gabarytów moich, co ma swoje zalety albowiem jak kupuję mu bluzę to mierze na siebie zawsze kupuję dobrą :P
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 19:08 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: melodia »

Może trochę abstrakcyjnie, ale cóż...
http://bankfotek.pl/image/1599482.jpeg :mrgreen:
Mamoru z ulubionego anime. Od maleńkości się w nim kochałam. Nie dość, że przystojny to i serduszko miał piękne. Brunet z fajną fryzurką, niebieskie oczy z miłosną iskrą, wąskie usteczka, ładnie zbudowany... No nie musi aż tak bajkowo wyglądać, wiadomo, ale tak minimalnie podobny mężczyzna, to ah. Rozpływam się teraz jak okienko czekolady na moim podniebieniu. Idełał, pomarzyć można :rozowe:
ODPOWIEDZ