Nasze aseksualne zboczenia seksualne(?)

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
robaczek
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2014, 18:19

Nasze aseksualne zboczenia seksualne(?)

Post autor: robaczek »

Kochane Asy!
jakie macie dewiacje aseksualne ? (aseksualne, czyli noe prowadzące do.seksu,.tak to.zdefiniujmy na potrzeby tego postu)
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: Nasze aseksualne zboczenia seksualne(?)

Post autor: klapouchy »

W sumie to aseksualnych zboków jest mało, przynajmniej mało się do tego przyznaje na tym forum :P
W zasadzie tylko Ty i ja :P
Ja na przykład wole zapasy niż seks.
robaczek
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 17 maja 2014, 18:19

Re: Nasze aseksualne zboczenia seksualne(?)

Post autor: robaczek »

posiłujemy się ? :D jakie lubisz sylwetki?
Awatar użytkownika
MVo
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 23 kwie 2014, 14:53
Lokalizacja: Zmienna ;)

Re: Nasze aseksualne zboczenia seksualne(?)

Post autor: MVo »

Myślę że to już jest temat wpasowujący się bardziej w dział "kontrowersje", aczkolwiek adminem nie jestem. :P
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: Nasze aseksualne zboczenia seksualne(?)

Post autor: tom »

Proszę wystąpić na Eurowizji z robakem w zębach. W ramach szerzenia tolerancji.
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: Nasze aseksualne zboczenia seksualne(?)

Post autor: klapouchy »

robaczek pisze:posiłujemy się ? :D jakie lubisz sylwetki?
Lubie duże i silne sikorki. Oczywiście piękne też :)
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Nasze aseksualne zboczenia seksualne(?)

Post autor: DZIEWICA8 »

Widzę, że ten temat uparcie powraca. Nie rozumiem dlaczego próbujecie na siłę zrobić z nas wszystkich dewiantów. Osoba aseksualna wcale nie musi mieć żadnych dewiacji, po prostu nie uprawia seksu i tyle. Poza tym to zupełnie zwyczajna osoba. Wkurza mnie to. :stormingMad: :stormingMad:
Może przenieście się na inne forum, albo załóżcie własne forum, tam zapewne znajdziecie podobne do siebie osoby z podobnymi upodobaniami. Tam na pewno znajdziecie zrozumienie.
Widzę, że jest kilka wątków rozpoczętych na ten sam temat, myślę że moderatorzy powinni wreszcie zrobić z tym porządek. Niech egzekwują przestrzeganie regulaminu.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
stendai

Re: Nasze aseksualne zboczenia seksualne(?)

Post autor: stendai »

Dziewica8, ale Ty jesteś nietolerancyjna. Nikt tu niczego nie sugeruje. Zostało zadane pytanie. W formie żartobliwej raczej. Radzę ochłonąć i spojrzeć na pewne sprawy z dystansem.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Nasze aseksualne zboczenia seksualne(?)

Post autor: DZIEWICA8 »

Problem w tym, że to nie jest tylko to jedno pytanie. Pytania o dewiacje pojawiły się już kilka razy w ostatnim czasie. Było pytanie: Czy mamy jakieś fetysze?, Czy pociągają nas praktyki BSDM? i teraz to pytanie o zboczenia seksualne asów. Może się wydawać, że to trzy różne tematy, a tak naprawdę wszystkie dotyczą dewiacji i sugerują, że asy koniecznie muszą mieć jakąś dewiację skoro nie uprawiają seksu.
I nie rozumiem, co mają wspólnego zapasy z seksem, przecież zapasy to po prosu sport walki , podobnie jak np.boks czy karate.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Nasze aseksualne zboczenia seksualne(?)

Post autor: melodia »

stendai pisze:Dziewica8, ale Ty jesteś nietolerancyjna. Nikt tu niczego nie sugeruje. Zostało zadane pytanie. W formie żartobliwej raczej. Radzę ochłonąć i spojrzeć na pewne sprawy z dystansem.
DZIEWICA8 ma część racji. Zboczenia seksualne nie występują u osób aseksualnych, więc pomylony dział, a w szczególności tematyka tego forum. Tu nie jest poruszona kwestii nietolerancji tylko jasności i wyjaśnienia. Wydaje mi się, że gdyby pytanie zadane było w formie żartobliwej, to brzmiało by tak: "Nasze aseksualne zboczenia?" bez zbędnego przymiotnika "seksualne" . No ale to w dużej mierze również zależy od interpretacji każdego z nas.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Nasze aseksualne zboczenia seksualne(?)

Post autor: Layla »

robaczek pisze:Kochane Asy!
jakie macie dewiacje aseksualne ? (aseksualne, czyli noe prowadzące do.seksu,.tak to.zdefiniujmy na potrzeby tego postu)
Wiesz co, wątek o fetyszach już jest, ale czy to dewiacją można nazwać... Za dużo pojęć. Poza tym po co aseksualnemu człowiekowi bodźce kojarzone z seksem, nie ogarniam o co Ci chodzi człowieku :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: Nasze aseksualne zboczenia seksualne(?)

Post autor: klapouchy »

Wiele wątków się dubluje i nie jest to problem, wystarczy je po prostu połączyć i tyle. Robaczek jest nowy i pewnie nie wiedział, że podobne wątki już były. To nie znaczy od razu że jest agentem, który dostał zadanie od obcego wywiadu żeby zdyskredytować środowisko asów.

Proponuje powołać komisje śledczą, która zbada kto jest prawdziwym asem a kto nie. Każdy użytkownik będzie musiał udowodnić przed biegłymi seksuologami, że żadne bodźce na niego nie działają. Każde drgnięcie penisa lub waginy należy karać kastracją. Wtedy wyeliminujecie wszystkie niepożądane elementy i prowokatorów obcej agentury.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Nasze aseksualne zboczenia seksualne(?)

Post autor: Layla »

klapouchy pisze:Wiele wątków się dubluje i nie jest to problem, wystarczy je po prostu połączyć i tyle. Robaczek jest nowy i pewnie nie wiedział, że podobne wątki już były. To nie znaczy od razu że jest agentem, który dostał zadanie od obcego wywiadu żeby zdyskredytować środowisko asów.
Nie o to mi chodziło :P To było tylko głośne myślenie, bo nie wiem czy można to podpiąć pod fetysze. Nie denerwuj się tak szybko człowieku :P Złość piękności szkodzi :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Nasze aseksualne zboczenia seksualne(?)

Post autor: melodia »

klapouchy pisze:Proponuje powołać komisje śledczą, która zbada kto jest prawdziwym asem a kto nie. Każdy użytkownik będzie musiał udowodnić przed biegłymi seksuologami, że żadne bodźce na niego nie działają. Każde drgnięcie penisa lub waginy należy karać kastracją. Wtedy wyeliminujecie wszystkie niepożądane elementy i prowokatorów obcej agentury.
Natomiast ja proponuję zrozumieć, że istnieje coś takiego jak główna tematyka forum. Mogą należeć do niego osoby, które się z nią nie utożsamiają- proszę bardzo, nie ma w tym nic złego, wszyscy jesteśmy równi, więc jest ok. Jednak "problem" zaczyna się wtedy, kiedy znacznie odbiega się od tej tematyki, bo przecież są inne fora, na których dane tematy byłyby bardziej odpowiednie niż tu.
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: Nasze aseksualne zboczenia seksualne(?)

Post autor: klapouchy »

melodia pisze:
klapouchy pisze:Proponuje powołać komisje śledczą, która zbada kto jest prawdziwym asem a kto nie. Każdy użytkownik będzie musiał udowodnić przed biegłymi seksuologami, że żadne bodźce na niego nie działają. Każde drgnięcie penisa lub waginy należy karać kastracją. Wtedy wyeliminujecie wszystkie niepożądane elementy i prowokatorów obcej agentury.
Natomiast ja proponuję zrozumieć, że istnieje coś takiego jak główna tematyka forum. Mogą należeć do niego osoby, które się z nią nie utożsamiają- proszę bardzo, nie ma w tym nic złego, wszyscy jesteśmy równi, więc jest ok. Jednak "problem" zaczyna się wtedy, kiedy znacznie odbiega się od tej tematyki, bo przecież są inne fora, na których dane tematy byłyby bardziej odpowiednie niż tu.

No mi się wydaje, że tematy związane z różnymi zaburzeniami seksualnymi sa znacznie bardziej tematyczne, niż 90% wątków na forum, które z aseksualizmem nie mają nic wspólnego.
ODPOWIEDZ