mieliście kiedyś orgazm?

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch

Re: mieliście kiedyś orgazm?

Post autor: Nightmarine » 4 cze 2017, 22:32

Przyjemne uczucie, chociaż wydaje mi się, że przereklamowane. Dużo większą przyjemność sprawiają mi np. jedzenie, głaskanie kota, całowanie karku, przytulanie itp.
???

Awatar użytkownika
TinaDemi
starszASek

Post autor: TinaDemi » 9 cze 2017, 17:12

Nightmarine pisze:Przyjemne uczucie, chociaż wydaje mi się, że przereklamowane. Dużo większą przyjemność sprawiają mi np. jedzenie, głaskanie kota, całowanie karku, przytulanie itp.
Mam dokładnie tak samo :) Jest tyle ciekawszych, fajniejszych, przyjemniejszych rzeczy do robienia/przeżycia. Dobrze/miło raz na jakiś czas rozładować napięcie, ale w sumie do tego tylko się to sprowadza.
“Do you think I’ve gone round the bend?”
“I’m afraid so. You’re mad, bonkers, completely off your head. But I’ll tell you a secret. All the best people are.
― Lewis Carroll, Alice in Wonderland

AIS_spełniona
starszASek

Post autor: AIS_spełniona » 8 cze 2018, 21:10

Zatem absolutnie miałam, intensywne i w dodatku kilka jego typów, było to doznanie relaksujące, mniej lub bardziej miłe, tyle że w moim wypadku zawsze tłumaczone bechawioryzmem, fizjologią, biochemią. Teraz już wiem, że to odbywało się tak jakby przy okazji, na marginesie mojej wewnętrznej potrzeby kochania i zarazem bycia kochaną. Później przychodziło rozczarowanie sobą i taką "ofiarną" postawą, bo przecież ja chciałam nie tego... Marzyłam o swoistej fuzyjności sięgającej ciał/istot subtelnych, czyli seksualności/orgazmu - bez udziału ciała.
Orgazm prowokowany muzyką , medytacją też jest mi znany.

ODPOWIEDZ