Osobiste przemyślenia na temat aseksualizmu

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: Osobiste przemyślenia na temat aseksualizmu

Post autor: morowy »

Patryk pisze:Ok formowalna przez sama siebie :wink:
Patryczku, myśłę, że wszystko jest możliwe dopóki nie mamy pojęcia o czym mówimy (to słowa także do mnie, więc się nie obrażaj :wink: )

Chciałem się jeszcze odnieść do jednego zdania, bo zauważyłem, że edytowałeś poprzedni post:
Patryk pisze: I piszac "moim zdaniem", "zakladam" daje jasno do zrozumienia ( czytajacym ze zrozumieniem) ze TAK sa to moje spekulacje.
Pisząc 'moim zdaniem" i "zakładam" nie dajemy do zrozumienia, że są to nasze spekulacje, tylko nie podając na to żadnych dowodów, ani walentnych argumentów. :P
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Osobiste przemyślenia na temat aseksualizmu

Post autor: Patryk »

Wszystko jest możliwe dopóki jesteśmy otwarci, uwzględniamy że nie jesteśmy nieomylni.
morowy pisze: Pisząc 'moim zdaniem" i "zakładam" nie dajemy do zrozumienia, że są to nasze spekulacje, tylko nie podając na to żadnych dowodów, ani walentnych argumentów.
Potwierdzam jeszcze raz: NIE posiadam dowodu.
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: Osobiste przemyślenia na temat aseksualizmu

Post autor: morowy »

Patryk pisze:Wszystko jest możliwe dopóki jesteśmy otwarci, uwzględniamy że nie jesteśmy nieomylni.
morowy pisze: Pisząc 'moim zdaniem" i "zakładam" nie dajemy do zrozumienia, że są to nasze spekulacje, tylko nie podając na to żadnych dowodów, ani walentnych argumentów.
Potwierdzam jeszcze raz: NIE posiadam dowodu.
Patryk, zamorduje! Ponad godzine rodziłem w bólach odp., bo jestem w pracy i co chwilę ktoś mi d. zawraca, więc gubiłem wątek, a ty wykasowałes swój post. :mrgreen:
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Osobiste przemyślenia na temat aseksualizmu

Post autor: Patryk »

Ujeee trzymam garde :mrgreen: Czuje sie wyrozniony ze poswiecasz mi tyle czasu :mrgreen:
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: Osobiste przemyślenia na temat aseksualizmu

Post autor: morowy »

Patryk pisze:Ujeee trzymam garde :mrgreen: Czuje sie wyrozniony ze poswiecasz mi tyle czasu :mrgreen:
Heh, ale ja nie poświęcam czasu dla ciebie, tylko dla siebie. Dyskusje internetowe, to jedno z moich hobby. :D
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
ODPOWIEDZ