Czy jestem aseksualna?

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: ColdChris »

Kalpurnia pisze: Tam, na Ukrainie o tych sprawach mówi się tak otwarcie jak by to były rzeczy oczywiste i trywialne. .
W Papua Nowa Gwinea mówi się otwarcie i oczywistymi są orgie pomiędzy całą wioską :D
Kalpurnia pisze:Potem bierze się jakieś preparaty, w coraz mniejszych dawkach i są one stosunkowo niedrogie.
No tak jak po operacji laserowej wzroku. Generalnie standardowa prosta operacja, która sprawi, że będziesz lepszym człowiekiem ;]
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: morowy »

@Kalpurnia, skoro już postanowione i zaklepane, to wypada jedynie trzymać kciuki, żeby to nie był czczy marketing i wszystko się odbyło tak jak się reklamują - łatwo, prosto, bez powikłań. No i żeby ta operacja spełniła twoje oczekiwania. A jak ci się tam przypomni kiedyś, to napisz nam tu co i jak na forum.

Zdrówka i pozdro :)
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
Kalpurnia
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 3 cze 2016, 11:20

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: Kalpurnia »

Oczywiście wszystko Wam opowiem, sama jestem ciekawa jak to potem będzie.
Kalpurnia
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 3 cze 2016, 11:20

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: Kalpurnia »

Witajcie, czy ktoś tu jeszcze zagląda? Jutro wyjazd, jednak na Ukrainę. Życzcie mi powodzenia.
Nightfall

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: Nightfall »

To daj znac jak poszło
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: morowy »

Tylko uważaj, żeby ci tam czegoś więcej nie wycięli, jakiej nerki nie świśli czy cóś :wink: Powodzenia Kalpurnio! :)
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: Warszawianka40+ »

[quote="Keri"]Troll jak nic.

Temat idzie to kasacji. Proszę was. Przestańcie odpowiadać na takie porąbane pytania i tematy. Ktoś sobie jaja robi z naszego bycia Asem, dlatego jest pytanie odnośnie czystości. Jakby wycięcie macicy = z byciem asem. To jest obrzydliwe tak nas traktować.

Zgłaszam temat do usunięcia.[/quote

Popieram.
Ten temacik to prawdopodobnie prowokacja.
Smutne, że osoby zmanipulowane przez mainstream na tematy typu LGBT biorą coś takiego poważnie .
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
Kalpurnia
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 3 cze 2016, 11:20

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: Kalpurnia »

Wróciłam z Ukrainy, a tu taka niespodzianka. No cóż nie będzie relacji. Nikt się za mną nie ujął. Żegnam!
Nightfall

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: Nightfall »

Oj, nie sądzę żeby ktoś bardzo płakał z tego powodu.
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: Warszawianka40+ »

Kalpurnia pisze:Wróciłam z Ukrainy, a tu taka niespodzianka. No cóż nie będzie relacji. Nikt się za mną nie ujął. Żegnam!
Czy lubi pani swoja pracę? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
Kalpurnia
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 3 cze 2016, 11:20

Sama nie wiem

Post autor: Kalpurnia »

Ja trafiłam na taką ciekawostkę - http://wds.home.pl/rodzina/index.php/ci ... erylizacji Miałam podobne problemy.
Awatar użytkownika
Hebi
mASełko
Posty: 119
Rejestracja: 29 sty 2015, 20:43
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sama nie wiem

Post autor: Hebi »

Kalpurnia erm... no super - ale jaki to ma związek z tematem? Autorka ani słowem nie wspominała o tego typu rozterkach - równie dobrze mogłabyś wkleić link do artykułu porównującego zalety i wady psów i kotów.
Jak ci wyjaśniono w TWOIM temacie posiadanie i nieposiadanie narządów płciowych nie ma najmniejszego związku z seksualnością. Jeśli nadal chcesz dyskutować o tym to albo ożyw swój wątek, albo załóż kolejny. Wciskanie się z tym w cudze jest co najmniej niegrzeczne.
Wszystko jest trucizną,
decyduje tylko dawka.
Nightfall

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: Nightfall »

Kalpurnia erm... no super - ale jaki to ma związek z tematem? Autorka ani słowem nie wspominała o tego typu rozterkach - równie dobrze mogłabyś wkleić link do artykułu porównującego zalety i wady psów i kotów.
Ale to Kalpurnia jest autorem tego tematu xD

Kalpurnia, ale jakie ciekawostki? tam są twoje komentarze, które brzmią tak samo jak informacje, które wrzucałaś tutaj.
Kalpurnia
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 3 cze 2016, 11:20

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: Kalpurnia »

Ten sam skład, ta sama krytyka, co mnie podkusiło. Już spadam, na dobre.
Nightfall

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: Nightfall »

I sama się tym linkiem wkopałaś i pokazałaś, że nas wkręcasz xD
1 piątek, 08 stycznia 2016 10:16 Aleksandra
Ja w wieku 17 lat przeszłam mastektomię obu piersi i histerektomię totalną.To jest lepsze i skuteczniejsze od sterylizacji.Nie byłam na nic chora,i mam nadzieję że już nie będę,przynajmniej na raka piersi,czy macicy,Mam też spokój z miesiączką i mogę już bez problemu rozpocząć moją przygodę z wojskiem. Macierzyństwo absolutnie mnie mnie pociąga.Jestem bardzo szczęśliwa,skończyły się huśtawki nastroju,osiągnęłam stan permanentnego zadowolenia, stałam się silna i niezależna.Z mężczyznami mam bardzo dobre a czasem nawet przyjacielskie relację,a sama czuję się kobietą bardziej niż dawniej.Moją idolką jest Angelina Jolie, jej odwaga i poświęcenie były dla mnie inspiracją-Ola.
Tam już w styczniu pisałaś, że przeszłaś wspominaną operację, a tutaj niedawno opisywałaś nam, że dopiero się na nią wybierasz.
29 cze 2016, o 19:30

Witaj, - mamy już wstępny termin na koniec sierpnia.
WTF, po co takie akcje? xD
ODPOWIEDZ