Czy jestem aseksualna?

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: ColdChris »

ŻAL :D
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: Indiana »

Ja chyba najszybciej i jako jedyna się skapnęłam, że ten temat to pic na wodę, ale wykasowałam swojego posta z podejrzeniami, żeby Wam nie psuć tematu, w którym tak chętnie się wypowiadaliście.
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: ColdChris »

Dziękujemy, it was fun!
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
Kalpurnia
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 3 cze 2016, 11:20

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: Kalpurnia »

A może szanowna Komisjo Śledcza to też ja? http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=785115
Nightfall

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: Nightfall »

Nie trzeba przeprowadzać śledztwa żeby ogarnąć, że w pierwszym linku są twoje komentarze - można to poznać po stylu wypowiedzi i argumentach (Angelina Jolie, spotkanie sportsmenki, wojsko idt). Skończ już z tą szopką.
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: Warszawianka40+ »

Kalpurnia pisze:Dziękuje za dobre słowo. Jakie dziewczęta mają pomysły gdy są w swoim ścisłym gronie, to szok. Ostatnio chciały całkiem na poważnie obciąć piersi koleżance, która narzekała, że są za duże i przeszkadzają jej w pływaniu. Przygotowały środki znieczulające, odkażające, nici do szycia, złapały nieszczęsną w szatni, rozebrały i zabrały się do zabiegu. Ułożyły jej piersi na blacie biurka, przycisnęły i rozpłaszczyły kawałkiem plexi i już miały ciąć, gdy ktoś się zaczął dobijać do drzwi, Emocje były ogromne, a najciekawsze, że dziewczyna, która się broniła i szamotała ostatecznie była zawiedziona. Jesteśmy porąbane.
Ja najpierw czytam wszystkie posty, zanim napiszę w danym wątku. Czy naprawdę uważacie, że zdarzenie jak wyżej naprawdę miało miejsce? Ktoś sobie jaja z nas robi. Ta osoba pojawiła się nagle znikąd. To jest megahejt albo coś gorszego. W związku z tym przypominam ogólnie wyznawaną zasadę;
NIE KARMIĆ TROLLA!
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
Kalpurnia
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 3 cze 2016, 11:20

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: Kalpurnia »

Wszystkie wariactwa, to moja sprawka?-to też? http://annabb.blox.pl/2011/08/Ja-Patryc ... arbow.html
Nightfall

Re: Czy jestem aseksualna?

Post autor: Nightfall »

Chore rzeczy nam podsyłasz, pisał to ktoś z chorą wyobraźnią i mało prawdopodobne, że to prawda. Już, już przez chwilę zyskałaś sobie zainteresowanie ludzi na tym forum, a teraz daj spokój :lol:

Obrazek
ODPOWIEDZ