Nie, nie przejdzie mi

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
klofmemories
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2017, 14:39

Nie, nie przejdzie mi

Post autor: klofmemories »

Mam 21 lat. Pod koniec gimnazjum doszłam do wniosku, że brzydzi mnie seks. Płeć przeciwna? Tak, podobało mi się dwóch chłopaków.. Zakochanie .. platoniczne i nic poza tym. Nie wyobrażam sobie, że jakiś chłopak mógłby mnie dotknąć, pocałować, a co najbardziej mnie brzydzi po prostu zbliżyć się do mnie wiecie w jaki sposób. Rodzice czasami się tym martwią. Ale i tak mówią, że mi to przejdzie. A mnie sama myśl o tym brzydzi. Co gorsze mam niechęć do osób, które uprawiają seks czy to w związku czy to w małżeństwie. Dlaczego jestem traktowana przez rówieśników jako ,,inna''?
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Nie, nie przejdzie mi

Post autor: Azshara »

Bo ludzie szybciej przełkną fakt, że jesteś homoseksualny niż aseksualny. Wszystko gra, dopóki się walisz jak domy w Afganistanie, tak kolokwialnie mówiąc i to jest odpowiedź na Twoje pytanie. Większość dookoła nas myśli, że skoro jesteśmy samotni, to musimy też być cholernie załamani, co jest oczywistą bzdurą ale schodki zaczynają się w momencie, gdy to powiemy, no bo jak możemy cieszyć się z bycia singlem i w dalszym ciągu nikogo nie szukać. Żadna regułka to nie jest, niestety nadal bardzo dużo ludzi leci tym tokiem myślenia. Najlepsza rada to nie mówić o tym na głos. Gadanie rodziców olej. Wiem, że takie gadanie i sformułowania są drażniące ale przecież małżeństwa Ci nie zaaranżują, a i o nic oskarżać w przyszłości Cię nie mogą, to już nie te czasy. Znajomym nie mów tym bardziej, słowo aseksualność nadal jest sto lat za słownikami (nawet teraz mi je automatycznie podkreśla jako nieistniejące), a jeśli już ktoś je zna to pod postacią człowieka, który jest tak nieatrakcyjny, że aż aseksualny. W każdym razie nie ma sensu się za bardzo denerwować. Później przychodzi już tylko znużenie mądrościami wszystkich dookoła, że pozwalasz na to, aby myśleli co tam sobie chcą, byle już się zamknęli :D
ODPOWIEDZ