poszukuję bohaterów do programu Pytanie na śniadanie

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
PnS
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2009, 08:14

poszukuję bohaterów do programu Pytanie na śniadanie

Post autor: PnS »

witam
Piszę w imieniu programu Pytanie na śniadanie i poszukuję osób aseksualnych, które zgodziłyby się porozmawiać o tym w najbliższy piątek w Pytaniu z naszymi prowadzącymi - drugim gościem rozmowy byłby prof. Lew-Starowicz. Proszę o szybki kontakt na mail kamil.dziadkiewicz@gmail.com lub pod numer telefonu 501 727 075

serdecznie pozdrawiam i czekam na Wasz odzew!
kamil
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Może rozejrzyj się wsród tych asów, którzy są odważniejsi np. pokazali swoja twarz. Ale TV to co innego... Nie wiem, co Ci doradzić :shock:
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Dla części dużym problemem może być mieszkanie np 500km od Wa-wy :wink:
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Koszty dojazdu pewnie sa zwracane. Zostaje tylko kwestia czasu.
'Never give up on your adventures and dreams ...'
Kacha
łASuch
Posty: 194
Rejestracja: 13 lip 2009, 08:48
Lokalizacja: Gdzieś z ciemności otoczającej Twój umysł

Post autor: Kacha »

O której emisja tego programu ? :mrgreen:
"Oto moja ostatnia wola (...) Chcę,aby pochowano mnie żywą"
Czarownica1967
ASiołek
Posty: 64
Rejestracja: 23 wrz 2009, 07:43

Post autor: Czarownica1967 »

To ogłoszenie trochę wydaje mi się nierealne. Wystarczy spojrzeć na stronę TVP. Adres mailowy pracowników kończy się @tvp.pl. Pracuję w firmie i każdy ma w adresie @firmxyz.pl. . Mało wiarygodne to dla mnie jest. Korespondowałam troszkę z kimś z TVN i sytuacja była identyczna. Podejrzane to wg mnie.
Awatar użytkownika
Frida_
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 19 wrz 2009, 20:30
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Frida_ »

no nie wiem - niektórzy pracują dla kilku stacji i nie zawsze maja w mailu @nazwafirmy . tytaj jest strona Kamila D. http://www.goldenline.pl/kamil-dziadkiewicz
Faithless addictive
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

I co, ogladał ktoś ten program?
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Ogladalam, ale tylko ostatnie 5 minut. Wypowiadal sie prof. Lew Starowicz. Gospodarzami byli panstwo Kurzajewscy. W bardzo przyjemnej atmosferze profesor opowiadal o Asach. Mowil m. in. ze 1.5 % populacji to Asy. Na pytanie powadzacych, czy aseksualizm nalezy leczyc odpowiedzial, ze w zasadzie tylko wtedy jesli komus to przeszkadza. Na sugestie prowadzacych, ze moze w przyszlosci beda leki, wieksze mozliwosci wzbudzenia popedu seksualngo odpowiedzial, ze moze i beda takie mozliwosci, ale on nie widzi potrzeby leczenia, ludzie sa rozni itp...
Wspomnal rowniez, ze osoba seksualna z niskim libido i osoba aseksualna moga tworzyc udany zwiazek.
Generalnie bardzo pozytywnie oceniam ten program, a raczej urywek tego programu.

Wczoraj obejrzalam sobie filmik na wp i jestem nim bardzo rozczarowana. W zasadzie obejrzalam tylko niecala polowe audycji, poniewaz zdenerwowalam sie i wylaczylam. Nie podobaly mi sie pewne stwierdzenia, wyrazenia np. dysfunkcja. Mialam wrazenie, ze oni rozmawiaja o kosmitach... nie zauwazylam tam nic pozytywnego. Akceptacji tez nie zauwazylam.
'Never give up on your adventures and dreams ...'
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Pogrzebałem w necie... "Pytanie" ma swoją stronę
http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-s ... -sniadanie na której są odcinki archiwalne
Najnowszego jeszcze nie ma, ale pewnie niedługo będzie

I będzie można go pokomentować :mrgreen:
Awatar użytkownika
Lachesis
AS gaduła
Posty: 419
Rejestracja: 6 lut 2009, 19:20
Lokalizacja: Smerfów Świat

Post autor: Lachesis »

Pan profesor mówił też, że aseksualizm jest właściwie zjawiskiem jeszcze mało poznanym i żeby sprawdzić czy faktycznie ktoś jest aseksualny należałoby wyeliminować inne czynniki, które mogłyby być przyczyną braku odczuwania popędu seksualnego. Mnie jeszcze troszkę rozśmieszyło jak pan profesor powiedział, że mężczyznom aseksualnym (z wiadomych powodów) trudniej jest w związku z seksualną kobietą, która ma akurat takie potrzeby, natomiast aseksualne kobiety w takich momentach mogą pomyśleć o czymś innym np. o ojczyznie :P Były jeszcze przytaczane wypowiedzi osób aseksualnych znalezione w internecie.
(Mogłam coś poprzekręcać w mojej wypowiedzi, bo akurat jeszcze do oglądania dołączyli się rodzice i też mieli co nieco do powiedzenia :P ).
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

natomiast aseksualne kobiety w takich momentach mogą pomyśleć o czymś innym np. o ojczyznie
Zamknij oczy i myśl o Anglii :lol:
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Szkooooda, że tydzień tu nie zaglądałem, to bym się zgłosił. :lol:
daisy pisze:Mialam wrazenie, ze oni rozmawiaja o kosmitach...
Super! Zawsze chciałem być kosmitą! :mrgreen:
Dobrze, a z jakiej planety pochodzimy? 8)
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-s ... aseksualni
Pytanie na śniadanie, odcinek archiwalny
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Co tu dużo mówić, pan profesor pokazuje, że jest szowinistą i pozwala sobie na kilka bardzo ciekawych założeń. Poza tym zdradza brak delikatności, wyczucia i wyobraźni. Twierdzi m.in., że:

- osobę aseksualną cechuje zero potrzeb potrzeb seksualnych i zero (sic!) zmysłowości,

- kobiecie aseksualnej jest łatwiej, bo zawsze może się poświęcić i pomyśleć o ojczyźnie, :roll: ,

- mężczyzna ma trudniej, ponieważ ciąży na nim presja ze strony społeczeństwa (zupełnie jakby to nie dotyczyło kobiet),

- kojarzenie się w pary osób aseksualnych to żaden problem (czyli zamieszczasz ogłoszenie i w 5 minut masz partnera?).

Gdyby nie powyższe założenia podobała by mi się zdroworozsądkowa ciekawość, ostrożność w ocenianiu i klasyfikowaniu ASów. Jednak w przypadku pana profesora mamy do czynienia z hipokryzją, ponieważ nawet mimo tak wzniosłych zapewnień ma swoje typy pozwalając sobie na krzywdzące twierdzenia.

Rozbrajające było jedno z pytań pojawiających się na dole ekranu:

,,Aseksualni - czy są dla nas zagrożeniem?" :?
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
ODPOWIEDZ