reklama o2

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

To chyba nie oglądałeś nigdy telewizji po 22 :P
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Mam prawo odebrać maila przed godziną 22:00. BA! Mam prawo mieć 9 lat!
Czarno to widzę...
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Post autor: Nadia__ »

Philosoph pisze:Na szczęście outlook wszystko filtruje, a ja mam jeszcze 2 albo nawet 3 skrzynki na gmailu. :mrgreen:
A jak sobie taki filtr ustawić? Mam zablokowanych nadawców typu Pudelek, Hormonki, Snobka itp, ale nie umiem sobie poradzić z kolejnymi "znajomymi" pytającymi "Widziałaś nowe zdjęcia Kaśki na stronie www..... ?"

Oczywiście, mogę sobie założyć konto, gdzie nie ma reklam, nawet już to zrobiłam, tyle że nie notowałam przez całe życie, komu podawałam swojego maila i kogo trzeba będzie powiadomić o zmianie adresu, więc nie mogę zrezygnować ze sprawdzania starego. Poza tym poczta w o2 ma jedną dużą zaletę - jeden adres ma 3 warianty, co się bardzo przydaje, kiedy chcę się zarejestrować i pojawia się błąd - rejestracja się nie powiodła, ale podany adres już figuruje jako zajęty. Wpisuję wtedy o2 zamiast go2 i taka wersja przechodzi.
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Nadia__ pisze:
Philosoph pisze:Na szczęście outlook wszystko filtruje, a ja mam jeszcze 2 albo nawet 3 skrzynki na gmailu. :mrgreen:
A jak sobie taki filtr ustawić? Mam zablokowanych nadawców typu Pudelek, Hormonki, Snobka itp, ale nie umiem sobie poradzić z kolejnymi "znajomymi" pytającymi "Widziałaś nowe zdjęcia Kaśki na stronie www..... ?"
Prócz dodawania nadawców do listy zablokowanych, można jeszcze włączyć filtr w Akcje (na górnym pasku) - > Wiadomości-śmieci -> Opcje wiadomości-śmieci. Otwiera się okienko i w pierwszej zakładce jest do ustawienia.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Post autor: Nadia__ »

Chyba mam starszą wersję, bo nie widzę żadnych Akcji, ale pokombinowałam i zrobiłam nową regułę wiadomości, powinny być usuwane wszystkie adresowane do "użytkowników o2", zobaczymy, czy to zadziała :-)
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Przy klikaniu prawym przyciskiem myszki na jakąś wiadomość, w rozwiniętym menu też powinny widnieć opcje wiadomości-śmieci. Przynajmniej u mnie widnieją. :P
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Nadia__
pASibrzuch
Posty: 243
Rejestracja: 25 lut 2010, 12:01

Post autor: Nadia__ »

U mnie nie, ale już dziś o2 dało mi możliwość przekonania się, że wprowadzona reguła wiadomości działa - widzę w koszu sporo nowości :-)
ODPOWIEDZ